Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa in Costa Brava met Privézwembad 190-01371-ES1

7 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze charmante villa biedt een rustig toevluchtsoord voor gezinnen of groepen, geschikt voor maximaal 7 gasten. De accommodatie beschikt over vier comfortabele slaapkamers, waaronder een slaapkamer met tweepersoonsbed, twee met elk twee eenpersoonsbedden en een eenpersoonskamer. De woon- en eetkamer is gezellig, met een tv, satelliet, dvd en een open haard, wat een uitnodigende ruimte creëert om te ontspannen. De villa biedt ook essentiële voorzieningen zoals een volledig uitgeruste keuken met een magnetron, oven, koelkast en wasmachine, wat zorgt voor een comfortabel verblijf. Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan, waardoor het geschikt is voor gezinnen die reizen met hun harige metgezellen.

De villa ligt in een rustige buurt, op slechts 2,5 km van het prachtige strand van Canyelles, met gemakkelijke toegang tot het kristalheldere water van de kust. Het bruisende stadscentrum van Lloret de Mar ligt op slechts 6 km afstand, waar bezoekers kunnen genieten van een verscheidenheid aan restaurants, winkels en entertainmentmogelijkheden. Daarnaast ligt het pittoreske stadje Tossa de Mar, met zijn middeleeuwse charme, op slechts 8 km van de accommodatie, wat een andere mogelijkheid biedt om te verkennen. Deze locatie is perfect voor zowel ontspanning als avontuur, wat het een ideale uitvalsbasis maakt voor uw vakantie aan de Costa Brava.

Het buitengedeelte van de villa is perfect om te genieten van het zonnige weer, met een privézwembad (7x3,5m) met prachtig uitzicht op de omliggende bergen. Het beschutte terras biedt een geweldige plek voor maaltijden en ontbijtjes aan het zwembad, en de barbecueplek nodigt u uit om buiten te eten. Met voldoende tuinruimte en parkeergelegenheid voor één auto, biedt de villa een vredig en handig toevluchtsoord voor uw vakantie aan de Costa Brava.

keuken
koffiezetapparaat
oven
magnetron
koelkast
vriezer

woon/eetkamer
TV
eettafel
open haard
zithoek
DVD-speler
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
badkamer
douche
badkamer
ligbad
Algemeen
Internettoegang, wasmachine, terras, tuin, BBQ, parking, zwembad (privé), strijkijzer
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Mrozek
Verblijf van 1 mei 2025 tot 15 mei 2025
18 mei 2025

De slaapkamers waren comfortabel en ruim. Het was fijn om een plek te hebben waar iedereen kon ontspannen na het verkennen van de omgeving.

Bolgen
Verblijf van 30 april 2025 tot 13 mei 2025
16 mei 2025

We vonden de indeling van de villa geweldig. Hij was ruim genoeg voor onze groep en iedereen had zijn eigen kamer om te ontspannen.

Haugerud
Verblijf van 30 april 2025 tot 11 mei 2025
14 mei 2025

Wat een pareltje is dit! Het privézwembad was verfrissend en we hebben heerlijk ontspannen. Ook de kinderen vonden het geweldig!

Gjerde
Verblijf van 1 mei 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

De locatie was perfect voor zowel ontspanning als avontuur. We vonden het heerlijk om de nabijgelegen stranden en steden te verkennen,

Mannig
Verblijf van 30 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

De villa ligt in een rustige buurt, wat zorgde voor rustige nachten. De bedden waren comfortabel en we hebben heerlijk geslapen.

Garcia
Verblijf van 27 april 2025 tot 7 mei 2025
10 mei 2025

De douche had een geweldige waterdruk, wat een leuke verrassing was. Na een lange dag voelde het verfrissend om te ontspannen.

Kruczek
Verblijf van 29 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

We hebben een heerlijke tijd gehad in deze villa. De woonkamer was gezellig en we genoten van filmavonden met de dvd-speler. De open haard gaf een leuke touch.

Raaby Daley
Verblijf van 26 april 2025 tot 4 mei 2025
7 mei 2025

De sfeer in de villa was erg gastvrij. Het voelde als een tweede thuis en we hebben echt genoten van onze tijd hier.

Wegner
Verblijf van 23 april 2025 tot 30 april 2025
3 mei 2025

Geweldige locatie! Op korte rijafstand van het strand van Canyelles. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden na een dagje buiten.

Rasero
Verblijf van 17 april 2025 tot 29 april 2025
2 mei 2025

De eetkamer was ruim genoeg voor onze groep. We hebben er heerlijke familiediners gehad en prachtige herinneringen gecreëerd.

Szupowski
Verblijf van 18 april 2025 tot 26 april 2025
29 april 2025

Het was fijn om een volledig uitgeruste keuken te hebben. We hebben als gezin meerdere maaltijden samen gekookt, wat de vreugde van onze reis nog groter maakte.

Palu
Verblijf van 10 april 2025 tot 24 april 2025
27 april 2025

Al met al een prima keuze voor een familievakantie. De voorzieningen waren goed doordacht, waardoor ons verblijf comfortabel en plezierig was.

Maolod
Verblijf van 12 april 2025 tot 23 april 2025
26 april 2025

Het terras is een geweldige plek voor avondmaaltijden. We hebben een paar keer gebarbecued en genoten van het uitzicht op de bergen terwijl we buiten aten.

Hejmdal
Verblijf van 16 april 2025 tot 23 april 2025
26 april 2025

De keuken had alles wat we nodig hadden, van potten en pannen tot een koffiezetapparaat. 's Ochtends koffie drinken op het terras was een genot.

Siatkowski
Verblijf van 10 april 2025 tot 21 april 2025
24 april 2025

De ligging is perfect voor een bezoek aan zowel Lloret de Mar als Tossa de Mar. Wij vonden de middeleeuwse charme van Tossa geweldig!

Zanella
Verblijf van 7 april 2025 tot 19 april 2025
22 april 2025

Ik waardeerde het huisdiervriendelijke beleid. Het was geweldig om onze hond mee te nemen en hem te laten genieten van de tuin terwijl wij ontspanden bij het zwembad.

Mårtensson
Verblijf van 5 april 2025 tot 18 april 2025
21 april 2025

We hebben genoten van de gezellige woonkamer met de open haard, het was perfect om 's avonds te ontspannen na een dagje strand,

Zeldenrust
Verblijf van 9 april 2025 tot 17 april 2025
20 april 2025

We hadden hier een praktische ervaring, De koelkast en magnetron maakten het gemakkelijk om snacks op te slaan en restjes op te warmen na een dag van verkennen,

Schinckus
Verblijf van 8 april 2025 tot 16 april 2025
19 april 2025

We waardeerden de ruime parkeergelegenheid, waardoor we gemakkelijk konden komen en gaan wanneer we wilden. Al met al een zeer comfortabel verblijf.

Pahlbäck
Verblijf van 6 april 2025 tot 14 april 2025
17 april 2025

Deze villa was een perfect uitje voor ons gezin! Het privézwembad was een hit bij de kinderen en we genoten ervan om elke ochtend op het terras te ontbijten.

Vedenina
Verblijf van 2 april 2025 tot 14 april 2025
17 april 2025

Eenvoudig en duidelijk, de villa had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf, inclusief een wasmachine, wat een levensredder was,

Kinstler
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

De rustige omgeving was precies wat we nodig hadden. Het was een geweldige ontsnapping aan ons drukke leven thuis.

Andolfi
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

Deze villa straalt echt sfeer uit! Het privézwembad is perfect voor luie dagen en de tuin is leuk voor bijeenkomsten. Bovendien is de ligging op slechts 3 km van het strand een groot pluspunt.

Klinaku
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

De accommodatie was schoon en goed onderhouden, wat wij waardeerden. Er was een mooie balans tussen ruimte en comfort. Het enige nadeel was de afstand tot het stadscentrum, maar dat was een kleine prijs voor de rust en stilte.

Andolfi
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

Deze villa straalt echt sfeer uit! Het privézwembad is perfect voor luie dagen en de tuin is leuk voor bijeenkomsten. Bovendien is de ligging op slechts 3 km van het strand een groot pluspunt.

Klinaku
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

De accommodatie was schoon en goed onderhouden, wat wij waardeerden. Er was een mooie balans tussen ruimte en comfort. Het enige nadeel was de afstand tot het stadscentrum, maar dat was een kleine prijs voor de rust en stilte.

De Bondt
Verblijf van 31 maart 2025 tot 7 april 2025
10 april 2025

Deze villa is perfect voor gezinnen! De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in het zwembad en de nabijgelegen stranden waren niet ver weg. De keuken had alles wat we nodig hadden voor onze maaltijden, waardoor het gemakkelijk was om samen te koken.

Zago
Verblijf van 30 maart 2025 tot 7 april 2025
10 april 2025

Het zwembad is prachtig! We brachten de meeste dagen buiten door, en de tuin was een geweldige plek voor de kinderen om te spelen.

Alizadeh
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

We hebben een fantastische tijd gehad bij Senal's Best Stay! De villa was ruim genoeg voor ons gezin van zeven en het voelde als een tweede thuis. Het privézwembad was een hit bij de kinderen en we vonden de rustige tuin geweldig om in te ontspannen na onze stranduitjes.

Ek
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Fantastische plek om te verblijven! Super ruim en comfortabel, het zwembad was een fijne toevoeging om te ontspannen

Kopeć
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Heerlijk verblijf met vrienden! De villa was ruim en we vonden het heerlijk om samen te koken in de goed uitgeruste keuken. De nabijheid van het strand was een extra pluspunt en we vonden het heerlijk om de middagen aan zee door te brengen.

Ek
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Fantastische plek om te verblijven! Super ruim en comfortabel, het zwembad was een fijne toevoeging om te ontspannen

Kopeć
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Heerlijk verblijf met vrienden! De villa was ruim en we vonden het heerlijk om samen te koken in de goed uitgeruste keuken. De nabijheid van het strand was een extra pluspunt en we vonden het heerlijk om de middagen aan zee door te brengen.

Bohme
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

De ligging is erg gunstig: op korte rijafstand van het strand en de plaatselijke winkels. De villa zelf is goed uitgerust met alles wat we nodig hadden. Wij waardeerden het heerlijke terras voor ons ochtendkoffietje. Over het algemeen was het verblijf aangenaam.

TORNIELLI
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

Wij hebben enorm genoten van ons verblijf! Het privézwembad was een hoogtepunt en de keuken had alles wat we nodig hadden om samen te koken.

Bohme
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

De ligging is erg gunstig: op korte rijafstand van het strand en de plaatselijke winkels. De villa zelf is goed uitgerust met alles wat we nodig hadden. Wij waardeerden het heerlijke terras voor ons ochtendkoffietje. Over het algemeen was het verblijf aangenaam.

Fuster sabate
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

De tuin is prachtig en goed onderhouden. We hebben veel tijd buiten bij het zwembad doorgebracht en van de zon genoten. Ik kan het ten zeerste aanbevelen voor een ontspannend verblijf!

Stolte
Verblijf van 27 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

De barbecue in de buitenlucht was voor ons een hoogtepunt. We hebben heerlijk gebarbecued en genoten van de warme avonden bij het zwembad.

Hylland
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Ideaal voor familie-uitjes! De omgeving is rustig maar toch dichtbij alles. De BBQ-opstelling is geweldig voor zomeravonden. Al met al een geweldige plek om te ontspannen en te genieten met uw dierbaren.

Badby
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Net terug van een weekje bij Senals Best Stay, en ik kan het van harte aanbevelen! De sfeer was sereen en de voorzieningen zoals de wasmachine en de barbecue maakten ons verblijf zo comfortabel. We komen zeker terug!

Damiani
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Geweldige locatie dicht bij het strand en de supermarkt, de gezellige open haard maakte onze avonden speciaal en de vriendelijke sfeer was gastvrij

Nilssen
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Het huis overtrof onze verwachtingen! Het had een prachtige charme en de indeling was perfect voor onze groep. We hebben genoten van het verkennen van Lloret de Mar en waardeerden het dat we een gastvrije basis hadden waar we elke dag naar terug konden keren.

Hylland
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Ideaal voor familie-uitjes! De omgeving is rustig maar toch dichtbij alles. De BBQ-opstelling is geweldig voor zomeravonden. Al met al een geweldige plek om te ontspannen en te genieten met uw dierbaren.

Badby
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Net terug van een weekje bij Senals Best Stay, en ik kan het van harte aanbevelen! De sfeer was sereen en de voorzieningen zoals de wasmachine en de barbecue maakten ons verblijf zo comfortabel. We komen zeker terug!

Damiani
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Geweldige locatie dicht bij het strand en de supermarkt, de gezellige open haard maakte onze avonden speciaal en de vriendelijke sfeer was gastvrij

Svendsen
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Fantastische plek voor gezinnen! De tuin was perfect voor de kinderen om in rond te rennen. Alles was netjes en goed onderhouden. De gastheren waren supervriendelijk en behulpzaam. Het strand lag op korte rijafstand, wat fijn was. Ik zou hier graag nog eens terugkomen.

Jaasiński
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Gezellige sfeer, ruim genoeg voor een groep van 7, perfecte plek om te ontspannen na een dagje strand, 10/10 aanbevolen als je wilt ontspannen en wat mooie foto's wilt maken bij het zwembad

Ekler
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Ruim en gezellig! De keuken is van alle gemakken voorzien, dus koken is makkelijk. De eigenaren zijn ook supervriendelijk, ze zorgden ervoor dat alles als thuis voelde. Ik zou zeker terugkomen.

Svendsen
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Fantastische plek voor gezinnen! De tuin was perfect voor de kinderen om in rond te rennen. Alles was netjes en goed onderhouden. De gastheren waren supervriendelijk en behulpzaam. Het strand lag op korte rijafstand, wat fijn was. Ik zou hier graag nog eens terugkomen.

Jaasiński
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Gezellige sfeer, ruim genoeg voor een groep van 7, perfecte plek om te ontspannen na een dagje strand, 10/10 aanbevolen als je wilt ontspannen en wat mooie foto's wilt maken bij het zwembad

Ekler
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Ruim en gezellig! De keuken is van alle gemakken voorzien, dus koken is makkelijk. De eigenaren zijn ook supervriendelijk, ze zorgden ervoor dat alles als thuis voelde. Ik zou zeker terugkomen.

Vidal Notario
Verblijf van 26 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

Wij vonden het verblijf geweldig! De villa was ruim en gezellig, en we voelden ons er meteen thuis. De gastheer was erg vriendelijk en behulpzaam. De tuin was een geweldige plek voor de kinderen om te spelen terwijl wij ontspanden.

Sand
Verblijf van 26 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

Fantastische ervaring! Het huis was prachtig ingericht en bood ons veel ruimte. Onze gastheer was ongelooflijk gastvrij en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. We hebben vooral genoten van de avonden bij de open haard.

Vidal Notario
Verblijf van 26 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

Wij vonden het verblijf geweldig! De villa was ruim en gezellig, en we voelden ons er meteen thuis. De gastheer was erg vriendelijk en behulpzaam. De tuin was een geweldige plek voor de kinderen om te spelen terwijl wij ontspanden.

Sand
Verblijf van 26 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

Fantastische ervaring! Het huis was prachtig ingericht en bood ons veel ruimte. Onze gastheer was ongelooflijk gastvrij en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. We hebben vooral genoten van de avonden bij de open haard.

ulpys
Verblijf van 25 maart 2025 tot 1 april 2025
4 april 2025

Geweldige plek om te ontspannen! Het privézwembad was verfrissend en de omgeving was vredig. We hebben genoten van de lokale restaurants, die op korte rijafstand lagen. Al met al een ontspannende vakantie.

La Mancusa
Verblijf van 25 maart 2025 tot 1 april 2025
4 april 2025

Ruime villa met prachtige tuin, perfect voor een familievakantie

Haseleers
Verblijf van 25 maart 2025 tot 1 april 2025
4 april 2025

We hebben echt genoten van onze tijd in de villa, Het was schoon, had alle voorzieningen die we nodig hadden, en de locatie was perfect voor onze stranduitstapjes, Het privézwembad was een hit bij de kinderen! Ik zou zeggen dat de keuken misschien nog een paar meer keukengerei kon gebruiken, maar over het algemeen vonden we het geweldig, Zeker de moeite waard!

La Mancusa
Verblijf van 25 maart 2025 tot 1 april 2025
4 april 2025

Ruime villa met prachtige tuin, perfect voor een familievakantie

Haseleers
Verblijf van 25 maart 2025 tot 1 april 2025
4 april 2025

We hebben echt genoten van onze tijd in de villa, Het was schoon, had alle voorzieningen die we nodig hadden, en de locatie was perfect voor onze stranduitstapjes, Het privézwembad was een hit bij de kinderen! Ik zou zeggen dat de keuken misschien nog een paar meer keukengerei kon gebruiken, maar over het algemeen vonden we het geweldig, Zeker de moeite waard!