Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa met zeezicht op Kreta voor 6 personen 04-01007-GR1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
€2872,39 €1931,69 (excl. bijkomende kosten)
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze villa ligt in een rustige kuststreek in het zuiden van Kreta en biedt een prachtig uitzicht over de zee en het omliggende landschap, wat zorgt voor een kalme en privéomgeving tijdens uw verblijf. Dankzij de verhoogde ligging en de nabijheid van stranden is de villa uitermate geschikt voor gezinnen of groepen die ontspanning willen combineren met buitenactiviteiten.

Binnen beschikt de villa over drie slaapkamers en biedt plaats aan maximaal zes gasten. De indeling bestaat uit een mix van tweepersoons- en eenpersoonsbedden, waardoor er een flexibele opstelling mogelijk is voor verschillende groepssamenstellingen. De lichte en comfortabele woonkamer is voorzien van een zithoek, een televisie en een eethoek. De volledig uitgeruste keuken beschikt over apparatuur zoals een oven en een koelkast, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk is. De accommodatie heeft tevens een badkamer met een douche, en voorzieningen zoals wifi, airconditioning, een wasmachine en een eigen parkeerplaats voor extra gemak.

Buiten heeft de villa een eigen terras en tuin, waar u heerlijk buiten kunt dineren of ontspannen. Een opvallend kenmerk is het buitenzwembad, inclusief een zwembad op het dak met een prachtig uitzicht, ideaal voor ontspanning overdag en om van de zonsondergang te genieten.

De villa ligt vlakbij Tris Ekklisies en Paránimfoi, dicht bij stranden, lokale tavernes en schilderachtige kustroutes. De omgeving staat bekend om zijn natuurlijke schoonheid en rustige sfeer, terwijl dagtripjes naar Heraklion en nabijgelegen dorpen u de mogelijkheid bieden om de lokale cultuur, keuken en het landschap in uw eigen tempo te ontdekken.

Parterre
open keuken
kachel
waterkoker

koffiezetapparaat

oven

koel-/vriescombinatie


woon/eetkamer
TV (flatscreen)
eettafel

open haard

zithoek
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
bad of douche
wastafel

toilet

haardroger
Algemeen
Internettoegang, wasmachine, balkon, verwarming, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, parking, zwembad (privé, buiten, verwarmd), strijkijzer
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
• Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.

• Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
Faas
Verblijf van 24 juni 2026 tot 25 juni 2026
28 juni 2026

We verbleven hier vijf nachten met vrienden en waren onder de indruk van de indeling. Er was veel ruimte, wat ideaal was voor onze gezamenlijke maaltijden. De keuken was van alle gemakken voorzien om zelf maaltijden te bereiden, en het zwembad was de perfecte plek om te ontspannen na een dagje strand. De locatie bood gemakkelijke toegang tot restaurants en bars.

Aziz
Verblijf van 5 juni 2026 tot 9 juni 2026
12 juni 2026

Wat een heerlijke ontsnapping aan het stadsleven! De villa was perfect voor onze paar dagen weg.

Goris
Verblijf van 26 mei 2026 tot 30 mei 2026
2 juni 2026

Genoten van de uitzicht op open zee!

Kiewitz-Schade
Verblijf van 28 april 2026 tot 29 april 2026
2 mei 2026

Ik merkte hoe goed uitgerust de keuken was; koken was een plezier. De parkeerplaats direct voor de deur zorgde er ook voor dat we snel en zonder stress konden aankomen.

de la Fuente
Verblijf van 10 april 2026 tot 15 april 2026
18 april 2026

We hebben genoten van de zonsondergangen vanaf het zwembad op het dak. Een fijne voorziening die je niet overal vindt!

ter Beek
Verblijf van 1 april 2026 tot 6 april 2026
9 april 2026

Voelde me helemaal thuis in de woonkamer met die grote bank en tv. De tijd bij het zwembad was ook geweldig, een fijne manier om te ontspannen na het verkennen van de nabijgelegen stranden.

Nickel
Verblijf van 14 maart 2026 tot 15 maart 2026
18 maart 2026

De sfeer was erg rustig en we hadden alle ruimte om het onszelf gemakkelijk te maken als we niet op het strand waren.

Radulović
Verblijf van 23 februari 2026 tot 28 februari 2026
3 maart 2026

Kleine dingen zoals goede wifi en airconditioning maakten ons verblijf nog aangenamer.

Brzobohatá
Verblijf van 26 januari 2026 tot 31 januari 2026
3 februari 2026

Ruim buitenterras met een prachtig zwembad.

Lachowska
Verblijf van 10 januari 2026 tot 15 januari 2026
18 januari 2026

Precies wat we nodig hadden voor een gezellig uitje. De ruimte voelde echt comfortabel aan voor twee.