Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa in Lucca bij historische muren 275-00155-IT1

12 Personen
6 Slaapkamer(s)
5 Badkamer(s)
vanaf €4223 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Villa Buonamici is een zeldzaam pareltje, gelegen op een steenworp afstand van de historische stadsmuren van Lucca, en biedt de perfecte combinatie van stedelijk gemak en een oase van rust. Deze elegante villa van 450 m² is ontworpen voor ontspanning en samenzijn, met zes ruime slaapkamers, meerdere woonruimtes en een privétuin met zwembad – een uitzonderlijke vondst voor een villa in de stad. Of u nu geniet van een rustige ochtend op het terras of een levendige avond in de speelkamer, elke hoek van het huis nodigt uit tot comfort en verbondenheid.

Binnen ademt de villa een warme, huiselijke Italiaanse charme uit met zachte meubels, een piano om mee te zingen en een speelkamer met een biljarttafel en een schaakbord. De volledig uitgeruste keuken en de grote eetkamer zijn perfect voor gezamenlijke maaltijden, terwijl het terras een heerlijke setting biedt om buiten te eten. Met airconditioning, wifi en doordachte extra's zoals babybenodigdheden en inbegrepen nutsvoorzieningen is uw verblijf even comfortabel als onvergetelijk.

Villa Buonamici ligt in een levendige woonwijk en is omgeven door lokale geneugten – van een Beierse brouwerij en ambachtelijke pastazaak tot het geliefde restaurant "Giulio in Pelleria" op slechts een korte loopafstand. Met de culturele schatten van Lucca voor de deur en gemakkelijke toegang tot de topbestemmingen van Toscane, is deze villa een ideale uitvalsbasis om de omgeving te verkennen, te vieren of gewoon in stijl te ontspannen.
Let op: Toeristenbelasting is bij de prijs inbegrepen

Parterre
woonkamer
zithoek
woonkamer
TV
zithoek
eetkamer
eettafel
keuken
waterkoker
broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer

Citruspers

slaapkamer
2-pers.king size bed
slaapkamer
2-pers.king size bed
badkamer
douche
studeerkamer
toilet
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
Algemeen
Tuinmeubilair, ledikant, wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin, parking, zwembad (privé), kinderstoel, haardroger
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.