Vakantiehuis met sauna en zwembad (zonder borg) 144-2688-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Gun uzelf de ultieme Alpenvakantie in dit stijlvolle vakantiehuis van 115 m², dat comfortabel plaats biedt aan maximaal 8 personen. Perfect gelegen op slechts een paar meter van de Kreischberg-gondellift, combineert dit luxe vakantiehuis een verfijnd design met uitzonderlijke voorzieningen voor een werkelijk onvergetelijk verblijf. Het vakantiehuis beschikt over vier prachtig ingerichte slaapkamers, elk voorzien van een comfortabel tweepersoons boxspringbed en een eigen flatscreen-tv, voor maximaal comfort en entertainment. Twee moderne badkamers met regendouches, drie en-suite badkamers en een apart gastentoilet bieden voldoende ruimte en comfort voor alle gasten. Het hoogtepunt van dit vakantiehuis is de privé-spa. Ontspan in de luxe Finse sauna of neem een verfrissende duik in het verwarmde zwembad op het terras, dat het hele jaar door beschikbaar is. Deze uitzonderlijke faciliteiten bieden u de perfecte gelegenheid om te ontspannen en nieuwe energie op te doen tijdens uw verblijf.
De ruime woonkamer nodigt uit tot ontspanning met een gezellige zithoek en een extra flatscreen-tv. Het balkon, met uitzicht op de Kreischberg, is de perfecte plek om te vertoeven en draagt bij aan uw serene verblijf. De moderne keuken is uitgerust met hoogwaardig bestek, kookgerei, een keramische kookplaat, een oven, een magnetron, een koel-vriescombinatie en een vaatwasser. Verder zijn er een waterkoker, een broodrooster en een Nespresso-koffiezetapparaat aanwezig.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
toilet, sauna (privé), Internettoegang, balkon of terras, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad (privé, verwarmd), haardroger
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het zwembad op het terras zorgde op koele ochtenden voor een aangename sfeer!
Gelegen direct naast de gondellift, ideaal voor snelle toegang tot de pistes.
De woonkamer bood voldoende ruimte voor alle acht personen en het balkon bood een aangenaam uitzicht. De keuken werd veelvuldig gebruikt; ze was goed uitgerust en koken ging er heel gemakkelijk. De badkamers waren schoon en de sauna was een welkome bonus na een dag skiën.
Vier slaapkamers met comfortabele tweepersoonsbedden, elk met een tv.
We verbleven vorig jaar in dit huis, maar het vertoont nu wat gebreken. Desondanks was het een heerlijke vakantie.
Ruime opzet plus extra's zoals een zwembad en sauna maken dit een aantrekkelijke keuze.
Ik zou deze plek aan al mijn vrienden die op doorreis zijn aanraden. Er is genoeg ruimte voor iedereen en elke slaapkamer heeft een eigen tv, wat het verblijf een stuk gemakkelijker maakt. Het vriendelijke personeel maakte het verblijf extra aangenaam.
Binnen was het rustig en ontspannend na een actieve dag in de buitenlucht. Na het skiën was de sauna de perfecte afsluiting. De keuken was goed uitgerust en gunstig gelegen vlakbij de skipiste.
Het verwarmde zwembad was mijn favoriete plek laat in de avond vanwege de ontspannen sfeer en het prettige weer daar.
Het aparte Gäste-WC heeft een onbestaande reibungslosen Start am Morgen sehr. De Finnische Sauna bot een Ruhigen Rückzugsort zum Entspannen nach Wanderungen. TV's in jedem Schlafzimmer ermöglichten unterschiedliche Program ohne Streitigkeiten.
Die vorhandenen Ablagemöglichkeiten erleichterten uns das Einrichten des Küchenbereichs deutlich.
We hebben een geweldige tijd gehad in Kreischberg Pool Villen 7a met 4 volwassenen en 4 kinderen (leeftijden 3-11 jaar). Het vakantiehuis is prachtig en modern ingericht, met alle voorzieningen die je nodig hebt. De sauna was een heerlijke luxe, vooral na een dag buiten in de sneeuw. Het zwembad was voor de kinderen een groot succes, al had het in de winterperiode iets warmer gemogen (max. 28 graden). Verder is de ligging ideaal, met Kreischberg en andere bezienswaardigheden in de buurt. Absoluut een aanrader voor gezinnen die comfort en ontspanning zoeken in een prachtige omgeving!, Letop: kerstperiode in deze plaats zijn alle supermarkten gesloten.