Vakantiehuis met privézwembad, Florida-voorheen TUI Ferienhaus 2603-41069-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Floridia is een klein maar charmant stadje met ongeveer 23.000 inwoners, gelegen op ongeveer 12 km van Syracuse en ongeveer 20 km van Fontane Bianche, een van de bekendste badplaatsen in de provincie Syracuse. De geografische ligging is uiterst gunstig voor het bezoeken van de verschillende toeristische bezienswaardigheden, zoals het natuurreservaat van Pantalica, Palazzolo Acreide, Buscemi en Sortino
Deze karaktervolle woning is gebouwd in 1924 en in 2023 volledig gerenoveerd. Gelegen in het stadscentrum van Florida en is vrijwel uniek in deze stad, omdat het een prachtige en grote binnenplaats heeft met een klein bovengronds zwembad
Na twee buitentrappen en een binnentrap bereikt u de ongeveer 235 vierkante meter woonoppervlak van dit huis, dat smaakvol en liefdevol is ingericht op twee woonniveaus voor 4-8 personen.
Er is een binnenplaats van ongeveer 280 vierkante meter met citroen-sinaasappel- en mandarijnbomen, muntplanten, rozemarijn en jasmijn
vul de lucht met natuurlijke geuren.
Er is een buitenzwembad (geopend van 01/04 - 31/10/25), buitendouche, schommelbank en hangmat.
Er is ook een klein paviljoen met buitenverlichting met een tafel en stoelen.
WiFi, een draagbare Google Chrome Cast en een kluisje zijn beschikbaar.
-Mobiliteit: Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit
Op aanvraag is gebruik van het zwembad ook mogelijk vóór 01/04 en na 30/10/24
Bij een bezetting van 4 - 6 personen wordt de 4e slaapkamer afgesloten.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Alleen kleine honden toegestaan (tot schouderhoogte 35 cm).
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Duitstalige ondersteuning.
Kenmerken
eettafel
kookplaat (4 kookplaten, gas)
broodrooster
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
airconditioning
TV (satelliet)
eettafel
zithoek
airconditioning
1-pers. bed
1-pers. bed
airconditioning
1-pers. bed
1-pers. bed
TV (satelliet)
airconditioning
2-pers. bed
TV (satelliet)
airconditioning
douche
toilet
bidet
haardroger
douche
toilet
bidet
wasdroger
wastafel
wasmachine
terras, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, parking, zwembad (privé), buitenhaard
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 300
- Elektriciteit
- € 0,45/kWh
- Huisdieren
- Max. 1; € 30/verblijf ((please reserve))
- Beddengoed
- beddengoed set - bij de prijs inbegrepen (changed weekly)
- Eindschoonmaak
- Inclusief ((except kitchenette))
- Gas/Olie
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- Kinderbed
- wieg (als aanvulling op de maximale bezetting) € 4,28 per bed / verblijf ((please reserve))
- Kinderstoel
- € 2,86/nacht ((please reserve))
- Linnengoed
- Extra bedlinnen wissel € 15 p.p. (On request)
- Schoonmaak
- Tussentijdse schoonmaak € 20/uur
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Al met al een solide keuze voor onze familievakantie. De locatie was gunstig gelegen voor het bezoeken van bezienswaardigheden in Syracuse en het huis bood een comfortabele uitvalsbasis om naar terug te keren na onze avonturen.
Een ongelooflijke waarde voor gezinnen! Wij waren een groep van 6 en hadden voldoende ruimte. De binnenplaats was perfect voor de kinderen om te spelen terwijl de volwassenen genoten van de hangmat. De locatie is ideaal voor het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals het Griekse theater en Castello Maniace.
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in dit heerlijke vakantiehuis! Het privézwembad was het hoogtepunt voor ons gezin, vooral met de prachtige binnenplaats vol citrusbomen. De inrichting voelde knus en modern aan, waardoor het een perfect toevluchtsoord was na onze dagelijkse excursies naar het nabijgelegen Syracuse en het archeologische park.
Over het algemeen een uitstekende keuze voor onze familievakantie. De kinderen vonden het zwembad geweldig en we genoten van het lokale Siciliaanse eten in de nabijgelegen restaurants. Het huis was ruim genoeg om iedereen comfortabel te huisvesten.
Ik vond het geweldig hoe dicht we bij zowel het strand als historische locaties zaten. Het was gemakkelijk om de Tempel van Apollo te verkennen en wat tijd door te brengen in Fontane Bianche. Het huis zelf was schoon, comfortabel en had alles wat we nodig hadden. De wifi werkte perfect, wat geweldig was voor het plannen van onze excursies.
Wat een heerlijk vakantiehuis! Het privézwembad was een geweldige toevoeging en de tuin vol met citrusbomen zorgde voor een vredige sfeer. We hebben genoten van ons verblijf in Florida.
Het was een oase van rust met een heerlijke sfeer. Hoewel het in het stadscentrum ligt, voelt het alsof je in een compleet andere wereld bent zodra je binnenstapt. Het zwembad was een hoogtepunt en we vonden de lokale markten en winkels op loopafstand geweldig.
Wij hebben het hier erg naar ons zin gehad! De kinderen vonden het zwembad geweldig en de volwassenen genoten van de rustige binnenplaats. De eigenaren waren erg gastvrij en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden.
We hebben een prettig verblijf gehad, Het huis was charmant en goed uitgerust, hoewel er wel wat meer keukengerei in had gemogen, De prachtige omgeving maakte dit echter goed, We hebben genoten van het verkennen van het nabijgelegen natuurreservaat,
De buitenruimte is geweldig for ontspannen met een boek of genieten van het diner onder de sterren, De gastheren waren zeer gastvrij en gjorde vår vistelse ekstra spesiell,
Fantastisch verblijf! Het pand is goed uitgerust met alles wat we nodig hadden en de buitenruimte is gewoonweg magisch. We brachten de meeste avonden door met genieten van het zwembad, dat prachtig verlicht was.
Geweldige locatie en zeer handig voor dagtochten! We hebben een geweldige tijd gehad tijdens ons bezoek aan het Neapolis Archeologisch Park en daarna lekker thuis ontspannen. De buitenruimte was perfect om te ontspannen na een drukke dag.
Een geweldige vakantie! De accommodatie was ruim en schoon, met een prachtige tuin, We hielden ervan om omringd te zijn door fruitbomen - dat droeg zeker bij til charmen ved vores ophold,
De inrichting i elke kamer voelde heel uitnodigend en huiselijk, We genoten van het gemak van Wi-Fi en een kluis voor onze waardevolle spullen, Zou zeker overwegen om terug te komen,