Vakantiehuis met privé-zwembad, Florida-voorheen TUI Ferienhaus BYF-100120ISI-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Ongelofelijke panoramische uitzichten, een typisch Siciliaans landschap, mediterrane palmbomen - en in het midden daarvan uw ruime villa. Het landgoed is tientallen jaren geleden gebouwd en in 2017 volledig gerenoveerd. Tegelijkertijd voel je nog steeds de oorspronkelijke charme als je door de toegangspoort en langs de paden over het 12 hectare grote terrein loopt en een hapje eet van de verschillende fruitbomen. Een hoogtepunt is zeker het overloopzwembad op het verhoogde terras, van waaruit u kunt genieten van een onbeschrijfelijk uitzicht over de citrustuinen met hun mediterrane kleuren - meer flair en sfeer kunt u zich nauwelijks wensen. De zon- en windbeschermde veranda is ideaal om tijdens het buiten ontbijten betoverd te worden door het fantastische uitzicht. De beste plek om te dineren is op het terras bij het zwembad, met een barbecue en een glas typische regionale wijn. Het prachtige zandstrand van Fontane Bianche ligt op minder dan 20 km afstand, dus niets staat een typisch stranddag in de weg.
Floridia, een klein stadje in de provincie Syracuse aan de oostkust van Sicilië, werd gesticht in 1628 en wordt gekenmerkt door een typisch mediterraan landschap.
Activiteiten in de buurt: Excursietips: verken vanaf hier prachtige zandstranden en natuurgebieden zoals het natuurreservaat "Vendicari", een van de belangrijkste vogelrustplaatsen in de Middellandse Zee met zijn duinmeren en fantastisch mooie stranden. In slechts een paar minuten met de auto bereikt u Syracuse met een breed scala aan culturele aanbiedingen of kunt u een uitstapje maken naar de meest indrukwekkende van alle vulkanen, de “Etna”.
Plaats:
Op een kleine 4 km van Florida en op minder dan 1,5 km van een exclusief golfresort ligt deze privévilla met een prachtig privézwembad op een perceel van ruim 12 hectare. Zodra u de toegangspoort oversteekt, bevindt u zich in een typisch Siciliaans landschap
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Duitstalige ondersteuning Verhuurder woont af en toe op het terrein in het naastgelegen pand.
Airconditioning is aanwezig in alle slaapkamers en in de woonkamer op de eerste verdieping.
Kenmerken
kachel
zithoek
afwasmachine
1-pers. slaapbank
TV
2-pers. bed
air conditioning(paid)
2-pers. bed
air conditioning(paid)
douche
toilet
bidet
douche
toilet
bidet
TV (satelliet, duitse zender(s))
air conditioning(paid)
2-pers. bed
douche
toilet
bidet
air conditioning(paid)
1-pers. bed
2-pers. bed
air conditioning(paid)
2-pers. bed
douche
toilet
bidet
air conditioning(paid)
veranda, open haard, grill, douche, wasmachine, balkon, terras, tuinmeubilair, parking, zwembad (privé, buiten, geopend van Mei t/m Sep), kinderstoel, zonneluifel
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 300
- Elektriciteit
- € 0,45/kWh
- Beddengoed
- beddengoed set - bij de prijs inbegrepen (changed weekly)
- Eindschoonmaak
- Inclusief ((except kitchenette))
- Gas/Olie
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- extra bed
- extra bed € 17,14 per persoon / dag
- Kinderbed
- gratis (op aanvraag)
- Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Linnengoed
- Extra bedlinnen wissel € 15 p.p. (On request)
- Schoonmaak
- Tussentijdse schoonmaak € 15/uur
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
- Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De villa is een geweldige basis voor het verkennen van Sicilië, We hebben het Neapolis Archeologisch Park bezocht en hadden een fantastische tijd, De gastheren waren vriendelijk en gastvrij, wat ons verblijf nog beter maakte,
We hebben hier een prettige tijd gehad, Het huis is ruim en goed uitgerust, perfect voor ons gezin van vijf, De locatie is rustig en we vonden het geweldig om dagtochten te maken naar Syracuse en de nabijgelegen stranden,
Deze plek is perfect voor een rustig toevluchtsoord. De ruime indeling en comfortabele inrichting zorgden ervoor dat we een aangenaam verblijf hadden. De nabijgelegen natuurreservaten zijn een must-see voor natuurliefhebbers!
Wat een fantastische verblijf! Het privézwembad van de villa was een droom, vooral met het prachtige uitzicht over de citrusboomgaarden, Elke ochtend voelde als een vakantie met ontbijt op de zonbeschutte veranda, Zeer aan te raden voor een gezinsuitje!