Vakantiehuis met privé-zwembad, Florida BYF-100120ISI-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Duitstalige ondersteuning Verhuurder woont af en toe op het terrein in het naastgelegen pand.
Airconditioning is aanwezig in alle slaapkamers en in de woonkamer op de eerste verdieping.
Kenmerken
kookplaat (4 kookplaten, gas)
oven
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV (satelliet, duitse zender(s))
eettafel
open haard
zithoek
air conditioning(paid)
2-pers. bed
douche
toilet
bidet
air conditioning(paid)
1-pers. bed
2-pers. bed
douche
toilet
bidet
air conditioning(paid)
2-pers. bed
douche
toilet
bidet
air conditioning(paid)
wasmachine
veranda, open haard, grill, douche, wasmachine, balkon, terras, tuinmeubilair, parking, zwembad (privé, buiten, geopend van Mei t/m Sep), kinderstoel, zonneluifel
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 300
- Elektriciteit
- € 0,45/kWh
- Beddengoed
- beddengoed set - bij de prijs inbegrepen (changed weekly)
- Eindschoonmaak
- Inclusief ((except kitchenette))
- Gas/Olie
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Kinderbed
- gratis (op aanvraag)
- Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Linnengoed
- Extra bedlinnen wissel € 15 p.p. (On request)
- Schoonmaak
- tussentijdse schoonmaak € 10 per uur (On request)
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De villa is een geweldige basis voor het verkennen van Sicilië, We hebben het Neapolis Archeologisch Park bezocht en hadden een fantastische tijd, De gastheren waren vriendelijk en gastvrij, wat ons verblijf nog beter maakte,
We hebben hier een prettige tijd gehad, Het huis is ruim en goed uitgerust, perfect voor ons gezin van vijf, De locatie is rustig en we vonden het geweldig om dagtochten te maken naar Syracuse en de nabijgelegen stranden,
Deze plek is perfect voor een rustig toevluchtsoord. De ruime indeling en comfortabele inrichting zorgden ervoor dat we een aangenaam verblijf hadden. De nabijgelegen natuurreservaten zijn een must-see voor natuurliefhebbers!
Wat een fantastische verblijf! Het privézwembad van de villa was een droom, vooral met het prachtige uitzicht over de citrusboomgaarden, Elke ochtend voelde als een vakantie met ontbijt op de zonbeschutte veranda, Zeer aan te raden voor een gezinsuitje!
We hebben hier een heerlijke familievakantie gehad. De kinderen vonden het heerlijk om in de ruime tuin te spelen, terwijl wij genoten van de barbecues bij het zwembad. De sfeer is werkelijk betoverend, perfect voor een landelijk toevluchtsoord.
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! Het infinity zwembad was het hoogtepunt van ons verblijf en bood een adembenemend uitzicht. We waardeerden ook de nabijheid van fantastische wandelplekken in het natuurreservaat Vendicari.
De woning is goed onderhouden en biedt voldoende ruimte voor iedereen. We hebben genoten van de rustige ligging.
We hebben een week in deze villa doorgebracht en het was precies wat we nodig hadden. Rustig, schoon en comfortabel. Het nabijgelegen golfresort was een pluspunt voor mijn man. Wij zouden er zeker terugkomen!
Een prachtig pand met een charmante, rustieke sfeer. De gastheren waren zeer gastvrij. We hadden alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf en de locatie was perfect om Syracuse te verkennen.
De villa heeft veel charme en karakter. We hebben genoten van onze ochtenden met koffie op het terras en 's avonds van een barbecue. De locatie is perfect voor uitstapjes in de omgeving.
Een ruim en prachtig ingericht huis. De kinderen hebben zich vermaakt in het zwembad en wij vonden de gemakkelijke toegang tot het strand van Fontane Bianche geweldig. Kortom, een heerlijke ervaring voor ons gezin!
Het uitzicht vanaf het terras is werkelijk adembenemend, vooral bij zonsondergang. We hebben van elk moment van ons verblijf genoten, van het ontspannen bij het zwembad tot het verkennen van het nabijgelegen strand. Een stukje paradijs!
Alles was perfect! De sfeer is sereen en de voorzieningen zijn top. We waren vooral dol op de lokale wijn en het verse fruit uit de tuin. Een echt authentieke Siciliaanse ervaring!
Een heerlijke plek om te ontspannen en tot rust te komen. Het huis is mooi ingericht en erg schoon. Het was geweldig om wifi te hebben om verbonden te blijven, maar bovenal genoten we van de rust en stilte van het platteland.
Zeer tevreden met ons verblijf, het huis is voorzien van alles wat je nodig hebt en de gastheren zijn erg vriendelijk, we hebben vooral genoten van het bezoeken van de nabijgelegen historische bezienswaardigheden,