Vakantiehuis met zonnig solarium 81-59000-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Charmante berghut
Dit ruime vakantiehuis in Malaga biedt plaats aan maximaal 6 gasten, verdeeld over 3 comfortabele slaapkamers. Word wakker met een prachtig uitzicht op de bergen, geniet van een ontbijt op de veranda of geniet van de zon in het privézwembad. Het solarium biedt een rustige plek om te lezen, te ontspannen of te genieten van het omliggende landschap, terwijl u in de goed uitgeruste keuken maaltijden kunt bereiden voor familie of vrienden. De woon- en eetkamer, compleet met zitplaatsen en een open haard, vormen een gezellige plek om te ontspannen na een buitenavontuur. Ontdek en dineer in de buurt
Dit huis ligt op slechts 11 minuten van lokale restaurants die Spaanse specialiteiten serveren, zodat u gemakkelijk kunt genieten van authentieke gerechten. Bakkerijen en supermarkten zijn op korte rijafstand te vinden voor uw dagelijkse boodschappen. Voor buitenliefhebbers bieden wandelpaden, visplekken en nabijgelegen stranden zoals Playa de Carmelita (19 km) activiteiten voor iedereen. Nerja ligt op slechts 39 km afstand en de stad Malaga op 48 km, wat mogelijkheden biedt voor dagtochten of culturele verkenningen. Huisdiervriendelijk plezier
Huisdieren zijn welkom, waardoor u de vakantie gemakkelijk kunt delen met uw trouwe viervoeters. Verken het omliggende landschap tijdens mooie wandelingen of neem ze mee voor een duik in het zwembad of op de lokale hondvriendelijke stranden. De veranda en tuin bieden veilige plekken waar huisdieren kunnen ontspannen terwijl u geniet van barbecues of een diner in de buitenlucht. Met privacy, berglucht en ruimte voor iedereen biedt dit huis een serene en onvergetelijke ontsnapping aan de dagelijkse sleur.
Kenmerken
broodrooster
fornuis
koffiezetapparaat
oven
magnetron
koelkast
koel-/vriescombinatie
TV
eettafel
open haard
zithoek
2-pers. bed
2-pers. bed
douche
wastafel
2-pers. bed
zonnebank / solarium
BBQ, zwembad (privé, geopend van Apr t/m Okt)
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 1; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Wij hebben een fantastische 2 weken gehad. Het huis is voorzien van alle gemakken. In eerdere reviews lazen wij dat er geen airco was, dit is er nog steeds niet maar in de slaapkamers hangen lampen met met daaraan ingebouwde ventilator. Dit is ideaal en maakte het slapen in de kamers zeer aangenaam! Ondanks dat het de 44 graden had aangetikt. Onze kinderen hebben ontzettend van het zwembad genoten die door de eigenaresse om de 2 a 3 dagen schoongemaakt werd. De eigenaresse is een zeer vriendelijke vrouw en onze jongste zoon was gek op haar kleine hondje Lasie. Wij komen zeker terug, de ligging is ideaal je bent met 15 in velez malaga en Torre del mar. Wij vonden torre del mar bruisender en gezelliger ook het strand en de boulevard vonden we mooier. Malaga lig op een half uur reizen waar je ook heerlijk kunt genieten. Een must see is natuurlijk Balcon de Europa in Nerja. Genoeg te zien en te beleven. Wij raden dit verblijf zeker aan.
Een fijne plek om heerlijk tot rust te komen. We hebben genoten van het huis, zwembad en de omgeving. Zit ongeveer 20 min van de lidl en islamitische slager vandaan. Eigenaren erg vriendelijk en behulpzaam. Bedankt voor het fijne verblijf en tot de volgende keer
Warm in de nachten alleen maar voor de rest heerlijk en een hele lieve dame
Een echt toevluchtsoord! De rust van de omgeving maakte het een perfect uitje. Het huis was van alle gemakken voorzien en we waardeerden de aandacht voor details in de inrichting. Ik wil hier graag nog een keer verblijven.
Super ruim en ongedwongen stijlvol. De keuken is goed uitgerust om heerlijke maaltijden te bereiden. De serre is perfect voor zonsondergangfoto's. Een 10/10 aanrader voor een rustig uitje.
Een geweldige plek voor een groep. Het zwembad is een groot pluspunt en de keuken is goed uitgerust om maaltijden te bereiden.
Een mooi zeer schoon huis met heerlijk zwembad. Goede bedden en vriendelijke ontvangst en Mari is heel behulpzaam als je vragen hebt. Wel jammer dat de slaapkamer op de 1e etage niet gebruikt kon worden; geen horren tegen de muggen. Tips: de koekenpannen vervangen, een informatieboek met info zoals, dichtsbijzijnde bakker, supermarkt. Maar ook arts, hulpdiensten. En een gastenboek waar gasten tips kunnen achterlaten.
Over het algemeen een fijne plek om te verblijven. Het huis is groot en heeft alle benodigdheden. Het privézwembad is een groot pluspunt en het zonneterras is een leuke extra. Het is alleen een beetje ver van de belangrijkste bezienswaardigheden als je Malaga dagelijks wilt verkennen.
Warme ontvangst door de eigenaren, het huis was prima, meubilair en de keukenspullen zijn aan het vervangen toe. Ik mis de airco in de zomer. verder een prachtige omgeving, rustig en veilig.
### Recensie van ons verblijf in Spanje Ons gezin, bestaande uit 3 jonge kinderen (11, 9 en 6 jaar oud), heeft een fantastische tijd gehad tijdens ons verblijf in Spanje. (5/8 - 9/8) We werden hartelijk ontvangen door de gastvrouw, die ons uitgebreid rondleidde en alles duidelijk uitlegde. Het huis was goed uitgerust, de keuken waar we alles vonden wat we nodig hadden. De wifi was betrouwbaar en voldoende snel, wat voor ons als gezin met actieve kinderen erg belangrijk was. Maar het hoogtepunt voor de kinderen was toch wel het zwembad. Hoewel het zwembad 1m20 diep is, wat voor de jongsten even wennen was, konden ze met de juiste zwemhulpmiddelen volop genieten van het water. De ligging van het huis was ideaal; slechts 15 minuten rijden naar het centrum waar we gemakkelijk supermarkten en andere winkels konden vinden, inclusief halal opties, wat voor ons een pluspunt was. De enige kleine tegenslag was het gebrek aan airconditioning, vooral omdat de temperaturen behoorlijk hoog waren tijdens ons verblijf. Dit maakte het soms wat warm 's avonds en 's nachts. Een suggestie zou zijn om airconditioning toe te voegen, wat het comfort tijdens warme periodes zeker zou verbeteren. Desondanks raden we dit verblijf ten zeerste aan en kijken we er zelfs naar uit om in de toekomst terug te keren. Bedankt aan de superlieve gastvrouw, voor een onvergetelijk verblijf! --- Met vriendelijke groet,
Precies wat we nodig hadden! Een schoon en ruim huis met een prachtig uitzicht. Het privézwembad was een fantastische manier om af te koelen na een dag verkennen. We hadden een klein probleem met de verwarming, maar de gastheer hielp snel. Al met al een zeer aangename ervaring.
Een zeer ruim en schoon huis! We waardeerden het mooi ingerichte interieur en de vriendelijke gastheer. De kinderen waren dol op het zwembad en we genoten van de barbecue. Onze enige wens was dat er meer eetgelegenheden in de buurt waren.
Perfect voor een familievakantie! Het huis is van alle gemakken voorzien en biedt een ontspannen sfeer. We brachten onze dagen wandelend en 's avonds bij het zwembad door. De locatie voelde afgelegen, maar toch goed bereikbaar voor bezienswaardigheden in de buurt. Ik zou het iedereen aanraden die op zoek is naar een stukje rust.
Ons verblijf in Belvilla by OYO Casa Granadillos was ronduit fantastisch! Het privézwembad was een hoogtepunt voor ons gezin en we brachten uren door met ontspannen in de zon. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om samen maaltijden te bereiden. Een echte aanrader voor gezinnen of vrienden die op zoek zijn naar een rustig uitje.
We hebben het hier erg naar ons zin gehad, hoewel we hadden gehoopt op wat meer lokale eetgelegenheden in de buurt. Het huis was schoon en ruim, en het zwembad was een geweldige manier om te ontspannen na een dag wandelen. Al met al een aangenaam verblijf.
Wij verbleven in dit heerlijke huis in de eerste twee weken van september. Het huis heeft alles wat je voor een vakantie in Zuid-Spanje nodig hebt. Het is gunstig gelegen voor uitstapjes naar Málaga en Granada en binnen 20 minuten sta je op het prachtige strand van Torre del Mar. En wil je het een dagje rustig aan doen, dan heb je een heerlijk zwembad tot je beschikking. De ontvangst was uitstekend en ook het contact tussendoor verliep bijzonder plezierig. Wat ons betreft een absolute aanrader!
Het vakantiehuis is een geweldige keuze voor gezinnen of vrienden die samen reizen. Het is gunstig gelegen, op korte rijafstand van Malaga en Nerja. We vonden alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, van de gezellige woonkamer tot de goed ingerichte slaapkamers. De omgeving is rustig, perfect om te ontspannen na een dagje uit. Let op: de dichtstbijzijnde supermarkt en restaurants vereisen een stukje rijden, maar dat was geen groot ongemak. Over het algemeen hadden we een prettige ervaring en de gastheren waren erg gastvrij.
Uitstekend verblijf, alles was perfect. Zou het ten zeerste aanbevelen en zullen zeker zelf terugkomen.
Dit vakantiehuis was perfect voor onze vriendengroep, Ruim voldoende en zeer comfortabel, De locatie is geweldig voor wandelen, en we genoten van het verkennen van de nabijgelegen bergen, Het enige nadeel was de rit naar de dichtstbijzijnde supermarkt, maar het was geen groot probleem, Al met al een solide keuze!
Casa Granadillos overtrof onze verwachtingen! De indeling van het huis was ideaal en we vonden het heerlijk om een eigen kamer te hebben. De keuken had alles wat we nodig hadden en het was heerlijk om op de veranda te ontbijten. Een unieke ervaring in Malaga!
de omgeving en het uitzicht zijn idyllisch. Het is een rustiek maar comfortabel huis.Grote +++ voor de buitenkant, het zwembad, het solarium, het grote terras en niet te vergeten het prachtige uitzicht op een charmant dorpje en de bergen, de rust, de rust, de natuur, de fruitboomgaarden in de buurt, het zingen van de vogels !!!! exotisch en verjongend, en bovendien is alles dichtbij: het duurt tussen de 15 en 20 minuten om het prachtige strand van Torre del Mar, de restaurants, de winkels te bereiken ...... Ik raad ten zeerste aan
Dit is ons 2e verblijf in Casa Granadillos. Het huis is een klein hoekje van het paradijs op minder dan 10 minuten rijden van alle mogelijke voorzieningen in Velez-Malaga (winkelcentrum, supermarkt etc. Het is in zeer schone staat. en de gastheer Mari Carmen is zeer attent op de kleinste problemen in het huis en dat we niets missen. Het zwembad is een genot bij warm weer en zeer goed onderhouden! Het enige nadeel is dat het huis geen airco heeft en in de kamers soms wel erg heet ... (maar er is een kleine ventilator om het gevoel van warmte in de kamer naar het dak te verminderen en het helpt :)) We zullen zeker terugkomen!
Ik hou van de locatie! Het is rustig en voelt afgelegen, maar niet te ver van restaurants, Perfect voor wandeltochten, Ook is de opstelling van de woonkamer perfect voor filmavonden, Gewoon een goede plek om te ontspannen
Perfecte ontspanning met een prachtig uitzicht op de bergen. Het privézwembad was een geweldige bonus!
Deze plek heeft een unieke sfeer! Privézwembad en uitzicht op de bergen? Een instant boost voor je humeur. Perfect om te ontspannen met vrienden of familie. Onderschat de barbecue niet.
We hadden een geweldige tijd in Casa Granadillos! Het privézwembad was zo verfrissend na lange wandelingen, De keuken had alles wat we nodig hadden om enkele heerlijke diners te bereiden en de woonkamer was gezellig voor ons allemaal om te ontspannen, Zeker een goede plek voor een gezinsuitje, net een beetje ver van de dichtstbijzijnde supermarkt, maar niets te gek, We zouden zeker terugkomen!
We were really happy staying at this casa. Beautiful rural environment. Kitchen equipment and beds were fine, maybe some room for improvement. Lovely to sit on the terrace and have a swim. Great value for money in October. Thanks to the host!
Het huis was perfect, de uitzichten waren ongelooflijk en het zwembad was het beste van alles.
Perfect voor een rustig uitje, het uitzicht vanaf de patio was adembenemend en het zonneterras was een fijne extra. Ik vond het heerlijk om bij het zwembad te loungen en me ongelooflijk ontspannen te voelen. Het ligt niet heel dicht bij de stad, maar als je rust en stilte zoekt, is dit de plek. Schoon en comfortabel, precies wat we nodig hadden voor onze groepsreis.