Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Vakantiehuis in Hoedspruit met privézwembad 20-00000-ZA1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
€3258,72 €2744,23
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Welkom in Villa Lanterfant te Hoedspruit, de villa – zoals de naam al zegt – waar je niks hoeft behalve genieten en luieren. Deze luxueuze 6 persoons vakantievilla, met een magnifiek uitzicht op de Klein Drakensberg, staat op Zandspruit Bush en Aero Estate. Midden in de ongerepte natuur op een eigen terrein van 7500m2.

De ruime en volledig ingerichte woonkamer is voorzien van een strak design met comfortabele zitplaatsen, een grote houtkachel, een flatscreen TV (incl. Netflix, YouTube etc.) en een volledig te openen schuifpui van negen meter lengte. Hierdoor wordt de woonkamer als het ware één met buiten.

De keuken is uitgerust met moderne apparatuur zoals een oven, magnetron, een 5-pits gasfornuis op het kookeiland, vaatwasser en twee grote koelkasten. Alles wat u nodig heeft, is aanwezig. Of u nu uitgebreid wilt koken of braaien, of een hapje en drankje aan het zwembad wilt nuttigen.

De villa beschikt over drie smaakvol ingerichte slaapkamers, elk met een eigen en-suite badkamer en buitendouche. De master bedroom (kingsize bed) heeft een bad, van waaruit u zo de wildernis in kijkt. De twee andere slaapkamers kunnen met één- en/of tweepersoons bedden ingericht worden. Vanzelfsprekend is er naast airco in elke kamer voldoende beddengoed, zijn er dekbedden en luxe handdoeken aanwezig.

Stap naar buiten op het ruime terras met ingebouwde braai, comfortabele eet- en loungemeubels, ligbedden en een (verwarmd) privézwembad. Verder is er een ruime boma, om te braaien of gewoonweg een vuurtje te stoken. In de zomer is het op het terras aan de voorkant – in de schaduw – goed vertoeven en in de winter is het een heerlijke plek om in de ochtendzon te ontbijten.

Overal in de villa is Wifi aanwezig (via glasvezel) en de zonnepanelen plus batterij zorgen ervoor dat de villa volledig zelfvoorzienend is zonder de ergernissen van de regelmatig voorkomende stroomuitval.

Zandspruit Bush en Areo Estate is een paradijs voor natuurliefhebbers en avonturiers. Slechts een derde van de estate is bebouwd, de rest is ongerepte wildernis, waar nyala’s, impala’s, sabel antilopen, zebra’s, giraffen, apen en hyena’s vrij rondlopen. Hier kunt u wandelen, hardlopen, mountainbiken of met uw eigen auto (en koelbox) op safari gaan. Zó in uw eigen achtertuin.

Kruger National Park bevindt zich op slechts een uurtje rijden. De Panoramaroute met Blyde River Canyon, Three Rondavels, Gods Window en Bourke’s Luck Potholes zijn allemaal in een uur goed bereikbaar met eigen vervoer. Voor de liefhebbers bevindt zich in de nabije omgeving de golfclub Drakensig, het Hoedspruit Endangered Species Centre, het Hoedspruit Reptile Centre en de “tamme” Hippo Jessica. Verder zijn er gamedrive-safari's in de omliggende wildreservaten mogelijk.

Het vliegveld van Hoedspruit - Eastgate – bevindt zich op 17 km, waar ook autohuur mogelijk is. Het dorp Hoedspruit is overzichtelijk met enkele (goed uitgeruste) supermarkten, slijterijen, souvenirwinkels en diverse restaurants. In het dorp kunt u tevens fietsen huren.

Of u nu op zoek bent naar een ontspannen vakantie in de natuur of een avontuurlijke reis vol opwinding, deze luxe vakantievilla biedt het beste van beide werelden.

Parterre
open keuken
oven
magnetron

afwasmachine

afwasmachine

koelkast

vriezer
woon/eetkamer
TV
eettafel

zithoek
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
ligbad

douche

wastafel

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
ligbad

douche

wastafel

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

wastafel

toilet
toilet
wastafel
toilet
Algemeen
eettafel, wasdroger, wasmachine, airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad (privé, verwarmd), lounge set, buitenhaard
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.