Vakantiehuis, Castiglione di Sicilia-voorheen TUI Ferienhaus F-93210ISI-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dompel jezelf onder in het idyllische plattelandsleven van Sicilië. Uw rustieke vakantiehuis met buitenzwembad is hiervoor perfect geschikt. In het vakantiehuis met twee verdiepingen creëren machtige houten balken en muren van natuursteen een unieke sfeer die u het leven van alledag doet vergeten. Met twee aparte slaapkamers en 120 vierkante meter woonoppervlak voel je je met maximaal vier personen toch thuis. Dat heb je niet alleen te danken aan de landspecifieke inrichting, maar ook aan de comfortabele keukenapparatuur en de twee badkamers. Dit vakantiehuis is een prima startpunt voor een verscheidenheid aan activiteiten voor zowel gezinnen met kinderen als bevriende stellen. Op warme zomerdagen nodigt het privé buitenzwembad uit tot een verfrissende duik. Daarna zoek je een fijn plekje op bijvoorbeeld het terras om de dag gezellig af te sluiten. De stad Castiglione di Sicilia ligt op ongeveer drie kilometer afstand Activiteiten in de buurt: Een grote sportieve uitdaging is een raftingtocht door de stroomversnellingen van de Alcantara. Of doe mee aan canyoning, een mix van wandelen, zwemmen en bergbeklimmen. De rivier de Alcantara biedt voor iedereen een passend tijdverdrijf. Zelfs free-climbing en off-road tochten met de terreinwagen worden aangeboden. U kunt ook te voet een klassieke wandeling maken en genieten van het geweldige uitzicht. Op de Etna wacht u natuurlijk een natuurspektakel van extra klasse. Vanaf Refugio Etna-Nord kun je off-road bussen nemen naar het observatorium op 2.900 meter hoogte. Onze tip: neem de iets langere route naar de Refugio Sapienza (ongeveer 60 kilometer ten zuiden van de Etna) en zweef met de kabelbaan over lavavelden en zijkraters. Het kleurenspel in de natuur zal indruk op u maken.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Een badkamer is buiten.
Kenmerken
TV (satelliet, duitse zender(s))
DVD-speler
CD-speler
2-pers. bed
open haard, grill, douche (buiten), wasmachine, airconditioning, terras, tuinmeubilair, ligbedden, parking, zwembad (privé, geopend van Apr t/m Okt), kinderstoel, babybedje(free)
Bijkomende kosten
Optionele diensten ter plaatse
Annuleringsvoorwaarden
- Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De locatie is rustig en pittoresk, ik genoot van mijn ochtendkoffie op het terras terwijl ik genoot van het uitzicht op het platteland. De gastheren waren vriendelijk en gastvrij.
Schoon, comfortabel en ideaal gelegen! Wij hebben absoluut niet te klagen gehad en hebben genoten van elk moment in dit charmante vakantiehuis. Ik raad het absoluut aan voor gezinnen!
We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis. De ruime inrichting was perfect voor ons gezin van vier en de keuken was goed uitgerust om te koken. De kinderen vonden het zwembad geweldig!
Deze plek is perfect voor buitenliefhebbers! We gingen in de buurt wandelen en probeerden zelfs canyoning - wat een sensatie! Het huis zelf is mooi en gezellig,
Een verborgen pareltje! De rustieke sfeer en de natuurlijke omgeving vormden een perfect decor voor onze vakantie. We genoten van het wandelen en het ontdekken van de lokale keuken.
Een prachtig, vredig toevluchtsoord. We vonden het geweldig om Castiglione di Sicilia te verkennen en plaatsen als het Teatro Antico di Taormina te bezoeken. Het huis was een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen.
Geweldige ervaring! De buitenruimte was perfect voor onze kinderen om te spelen terwijl wij ontspannen bij het zwembad, De keuken maakte het bereiden van maaltijden eenvoudig en leuk,
Had een heerlijke verblijf! Het zwembad was fantastisch om te ontspannen na een dag verkennen, De inrichting gaf een echt Siciliaans gevoel, wat we echt waardeerden,
Dat was onze mooiste vakantie in een vakantiehuis ooit, van aankomst tot vertrek was alles perfect! Ondanks onze late aankomst laat in de avond hebben de twee begeleiders Adina en Maria ons opgewacht en ons hartelijk ontvangen.De eigenaresse van het huis is ook een juweeltje en voorzag ons de eerste avond van zelfgemaakte tramezzini en pannacotta