Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Traditionele villa in Slivnica met een privézwembad 01-24232-HR1

8 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €1273 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze traditionele villa in het Kroatische Slivnica beschikt over een heerlijk verkoelend privézwembad en een open haard voor de ultieme ontspanning. Er zijn 3 slaapkamers die gezamenlijk 8 gasten kunnen accommoderen. Deze optie is ideaal voor gezinnen.



Op ongeveer 3 km van de accommodatie vind je de zee, waar je heerlijk uit kunt waaien. Er is een restaurant te vinden op 5 km afstand en de dichtstbijzijnde supermarkt is 500 m ver weg. Hier kun je een lekker ontbijtje scoren in de ochtend.



Het vakantiehuis is voorzien van een keuken die is uitgerust met onder andere een fornuis en een koelkast. De badkamer beschikt over een douche, een wastafel en een toilet en je kunt kosteloos gebruikmaken van de WiFi. Het huis is tevens voorzien van een enorme tuin die is ingericht met sfeervol tuinmeubilair.



Het dichtstbijzijnde vliegveld is 20 km van de accommodatie verwijderd.

Parterre
hal
open keuken
kokend waterkraan
broodrooster

fornuis (4 kookplaten, elektrisch)

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
2x 2-pers. slaapbank
TV (flatscreen, satelliet)

eettafel (10 personen)

airconditioning
badkamer
ligbad
wastafel

toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
1-pers. bed (80 x 200 cm)
2-pers. bed (160 x 200 cm)

airconditioning
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
airconditioning
slaapkamer
1-pers. bed (80 x 200 cm)
stapelbed

airconditioning
badkamer
douche
wastafel

toilet
eetkamer
eettafel
open haard
wasruimte
wastafel
toilet
wasmachine
strijkplank
strijkijzer
Algemeen
terras (privé, 100 m2), tuin (privé, deels omheind, 2000 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad (privé, 8 x 4 m.)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Stephanie Weber
Verblijf van 28 mei 2022 tot 6 juni 2022
6 juni 2022

Prima huisje, alles wat je nodig hebt is aanwezig. zwembad perfect. feelgood-sfeer. Eigenaren zeer behulpzaam en brachten ons heerlijke dingen uit de eigen tuin.

Mr Willem Vertooren
Verblijf van 22 april 2019 tot 25 april 2019
28 april 2019

Heerlijk verblijf in een prachtige woning. Zeer vriendelijke en behulpzame eigenaresse. Kookt op verzoek heerlijk traditioneel diner. Prima uitvalbasis voor bezoek aan Zadar, Nin of natuurgebieden.

Mr Jean Marie Sarrazijn
Verblijf van 9 september 2017 tot 16 september 2017
18 september 2017

Het is een mooie villa en kraak net. Maar veel buren achter de villa, je kan het zwembad niet in zonder gezien te worden. Wij waren teleurgesteld omdat wij willen genieten van natuur om ons heen. De beschrijving is misleidend op de site beschreven. Vredig kan ik het niet noemen. Geen privacy.

Mr Michel Seldam Ten
Verblijf van 19 augustus 2017 tot 26 augustus 2017
29 augustus 2017

Aankomst was erg netjes al moesten we even zoeken maar dat lag meer aan de navigatie.lengte breedte qua gps is duidelijker als postcode.hele entourage was erg fijn en ook al zei belvilla geen huisdieren er valt over te praten want ze heeft zelf ook een hond.bellen met de eigenaar is weten.omgeving prachtig en zadar en krk een aanrader.al met al en hele mooie fijne vakantie...