Stijlvolle villa met privézwembad 03-0558-PT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Villa Foz do Banho ligt in de bergen van Monchique. De villa en het grote landgoed vormen een oase van rust en ontspanning. De villa is geschikt voor maximaal 6 personen, heeft een ruime woonkamer elegant ingericht met verschillende zithoeken en open haard, ruime eetkamer en beide geven toegang tot het grote overdekte terras met eettafel en barbecue. De ruime en modern ingerichte keuken is voorzien van alle moderne apparatuur. Villa de Foz do Banho biedt drie ruime slaapkamers met tweepersoonsbedden. Luxe master suite met open haard, eigen badkamer met ligbad en aparte douche en toegang tot de tuin en het zwembad. De tweede slaapkamer heeft een eigen badkamer met apart bad en douche. De derde slaapkamer heeft een aangrenzende badkamer met grote douche. Centrale hal met gastentoilet. Alle kamers zijn gelijkvloers zonder drempels. De villa is uitgerust met draadloos internet, 2 satelliet TV's, video, DVD, radio, CD-speler, centrale verwarming (optioneel) en bedden voor kinderen (op aanvraag). Er is een bijkeuken met wasmachine, droger en strijkijzer. Er is een groot zwembad (6 x 12 meter) met zoutwatersysteem dat wordt omringd door vijvers met wilde dieren; het zwembad is het hele jaar open en beschikbaar, hoewel het water niet verwarmd wordt. Er is ook een buitendouche.
Extra informatie
Bedden opgemaakt bij aankomst
Badlinnenwissel 7 keer per 1 nachten inbegrepen
Linnenwissel 1 keer per 7 nachten inbegrepen
Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
toilet
eettafel
waterkoker
broodrooster
fornuis (5 kookplaten, gas)
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV (satelliet)
eettafel
kachel (hout)
zithoek
DVD-speler
stereo-installatie
tuindeuren
2x 1-pers. bed
2-pers. bed
TV
kachel (hout)
ligbad
douche
wastafel
toilet
tuindeuren
2x 1-pers. bed
ligbad
douche
wastafel
toilet
tuindeuren
2-pers. bed
douche
wastafel
toilet
wasdroger
wasmachine
douche (buiten), verwarming (CV), terras (privé, overdekt), tuin (privé), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, 2x vijver, zwembad (privé, 12 x 6 m., geopend van Jan t/m Dec), kinderbed (op aanvraag), kinderstoel (op aanvraag)
Bijkomende kosten
- Gas/Olie
- Oil € 1,60/liter
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Hout
- € 7,50/pakket (On request)
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Huis en de locatie en een tuin met mooi zwembad zijn onovertroffen
We voelden ons alsof we in een klein paradijs
Heerlijke, luie, rustige vakantie. Geweldig huis en tuin en schitterende omgeving. Veel privacy. Als enige nadeel vonden wij het feit dat je vrij ver van de toeristencentra af zit. Als je 's-avonds uit eten wilt ben je een tijdje onderweg. Er zijn wel wat restaurantjes in de buurt, maar die wij probeerden waren niet geweldig. Wel is de keuken tot in de puntjes geoutilleerd. Werkelijk alles is aanwezig. Zelf koken is een goede optie. Zeer aan te bevelen vakantiewoning.