Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Sfeervolle vakantievilla met privé zwembad, Solenzara 09-54102-FR1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
€2069,37 €1767,61
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ontspannen bij je eigen zwembad met uitzicht op zee: de ruime en goed uitgeruste vakantievilla biedt plaats aan maximaal 8 personen op twee verdiepingen en is gelegen op het terrein van een vakantiecomplex in terrassen in de buurt van Solenzara. Vanuit de woonkamer heeft u direct toegang tot het grote zwembadterras; vanaf hier kunt u genieten van het prachtige panoramische uitzicht op de zee.
Het vakantiecomplex wordt omgeven door de typische vegetatie van Corsica en ligt net boven de kustweg naar Porto Vecchio. Natuurliefhebbers zullen zich hier thuis voelen. Het Bavella-massief, een van de meest spectaculaire bergketens op het eiland, is niet ver weg. Na een wandeling nodigt de baai van Canella met zijn prachtige zandstrand u uit in de late namiddag.
Activiteiten in de buurt: Ontdek de schoonheid van het eiland door te wandelen over de bewegwijzerde GR20, die op slechts 5 kilometer van uw vakantiehuis loopt. Een uitstapje naar de rivier de Bavella, slechts 9 kilometer verderop, is ook de moeite waard. Duikers kijken uit naar de kleine baai op 200 meter afstand; vanaf hier kan de onderwaterwereld van Corsica ideaal worden verkend.
Let op: Als u een hond meeneemt, zorg er dan voor dat het dier niet op de bedden en zitmeubelen of in het zwembad komt!

Parterre
open keuken
kookplaat (inductie)
oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV
slaapkamer
2-pers. bed (160 x 190 cm)
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 190 cm)
douche

toilet
badkamer
douche
toilet
Op de 1e etage
ingang
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 190 cm)
1-pers. bed (90 x 190 cm)
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 190 cm)
1-pers. bed (90 x 190 cm)
badkamer
ligbad
toilet
badkamer
douche
toilet
Algemeen
grill, toilet (buitenom bereikbaar), wasmachine, airconditioning, terras, tuinmeubilair, ligbedden, zwembad (privé, buiten)
Borgsom
€ 700
Huisdieren
Max. 1; € 10/nacht ((please reserve)Dogs as pets)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief ((except kitchenette))
Elektriciteit
elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
Gas/Olie
Inclusief
handdoeken
handdoeken - bij de prijs inbegrepen
Toeristenbelasting
Inclusief
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Airconditioning
Inclusief
Kinderbed
gratis (op aanvraag)
Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Wifi
€ 0,15/nacht
- Voor annuleringen tot de 30e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs.
- Voor annuleringen vanaf de 29e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs.
Kerstin
Verblijf van 30 januari 2025 tot 13 februari 2025
16 februari 2025

Een fijn toevluchtsoord! De rustige omgeving zorgde ervoor dat we gemakkelijk konden ontspannen. We vonden het privézwembad geweldig en de ligging vlak bij de zee. Wij komen zeker nog eens terug!

Spuij
Verblijf van 13 december 2024 tot 22 december 2024
25 december 2024

Al met al een geweldig verblijf! De villa was ruim en had alles wat we nodig hadden, De nabijheid van de Golfo di Sogno was een leuke toevoeging aan onze reis,

Anke
Verblijf van 7 september 2024 tot 17 september 2024
20 september 2024

Het privézwembad was een droom die uitkwam! We brachten elke middag door met zwemmen en genieten van het prachtige uitzicht op zee. Het nabijgelegen Plage de Saint Cyprien is zeker een bezoek waard.

Alisa
Verblijf van 25 augustus 2024 tot 2 september 2024
5 september 2024

Een geweldige plek voor gezinnen! De tuin was perfect voor onze kinderen om in te spelen, We maakten een paar dagtochten om de nabijgelegen attracties te verkennen, waaronder de mooie Cascade de Piscia di Ghjaddu,

Christian
Verblijf van 12 maart 2024 tot 24 maart 2024
27 maart 2024

We voelden ons thuis in deze villa. Het was perfect voor onze groep en we vonden de buitenruimte geweldig. De nabijgelegen wandelpaden boden prachtige uitzichten op het Bavella-massief.

Renate
Verblijf van 11 maart 2024 tot 20 maart 2024
23 maart 2024

Wat een fantastische villa! Het privézwembad was voor ons een hoogtepunt en het uitzicht op de oceaan was werkelijk adembenemend. Perfect voor ons familie-uitje!

Renate
Verblijf van 29 februari 2024 tot 10 maart 2024
13 maart 2024

Schoon en comfortabel, deze vakantievilla voldeed aan al onze behoeften. Het uitzicht vanaf het terras was adembenemend en we genoten van de rustige omgeving.

Esther
Verblijf van 13 februari 2024 tot 25 februari 2024
28 februari 2024

De villa is ruim en goed ingericht en heeft onze vakantie echt aangenaam gemaakt. De kinderen vonden het zwembad geweldig en we vonden veel bezienswaardigheden in de buurt om te verkennen, waaronder de Piscines Naturelles de Cavu,

Doreen
Verblijf van 19 december 2023 tot 26 december 2023
29 december 2023

We hebben genoten van ons verblijf in deze vakantievilla. De villa was schoon en goed uitgerust, met alles wat we nodig hadden voor een comfortabele vakantie. De wandelpaden in de buurt waren een groot pluspunt!

Chantal
Verblijf van 5 augustus 2023 tot 12 augustus 2023
15 augustus 2023

We hebben hier een prettig verblijf gehad. De villa ligt in een rustige omgeving, wat het ideaal maakt om te ontspannen. Het enige nadeel was de beperkte WiFi-dekking, maar we waren blij dat we offline konden zijn!

Stefanie
Verblijf van 24 juni 2023 tot 2 juli 2023
5 juli 2023

Deze villa is een verborgen pareltje. We waardeerden de ruime indeling en de prachtige inrichting. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog beter maakte.

Sven
Verblijf van 7 mei 2023 tot 16 mei 2023
19 mei 2023

De locatie is ideaal: op slechts een paar minuten rijden van het prachtige Plage de Canella. De villa was ruim genoeg voor onze groep van acht en we waardeerden het dat we een eigen privéruimte hadden om te ontspannen.

Robert
Verblijf van 13 april 2023 tot 22 april 2023
25 april 2023

Een perfecte retraite! De villa was heel schoon en had een gezellige sfeer, We hielden van de toegang tot het strand en de nabijgelegen wandelpaden, Een geweldige prijs-kwaliteitverhouding,