Schitterende villa in Achlades met privé zwembad 16-75047-GR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Petro Kampos Villa 1 is een van de 2 villa's, nieuw gebouwd, gelegen in het mooie kleine dorpje Achlades in het rustige platteland, een adembenemend uitzicht over de zee en olijfgaarden, op slechts 25 km van Rethymno stad. De natuurlijke omgeving van het dorp wordt gekenmerkt door de grote verscheidenheid aan flora en fauna, vele kloven en grotten, velden met druiven, wilde kruiden, geiten en schapen. Het dorp is zeer oud en werd gesticht, zelfs voor de Ottomaanse periode en heeft veel landbouw. Het dorp Panormo, een klein vissersdorpje met taverna's, toeristische winkels en strand met helder water op 5 km, beschikt over alle faciliteiten en voorzieningen die men nodig zou hebben: een goed gevulde mini-markten, postkantoor, apotheek, dokter, slager, bakkerij (warm, vers brood elke ochtend vanaf 9:00!), etc. Goede selectie van cafés en uitstekende traditionele taverna's, met uitzicht op de haven, die een warm welkom en een mooie omgeving bieden.
Vanuit Panormo haven worden regelmatig boottochten naar de dichtstbijzijnde kust georganiseerd en er is een verscheidenheid aan andere activiteiten: zonnen, zwemmen, snorkelen en watersporten.
Bij aankomst een gratis maaltijd in de Taverna.
Extra informatie
Schoonmaak 2 keer per 7 nachten inbegrepen
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
Parkeerplaatsen 5
Kenmerken
TV (flatscreen, satelliet)
eettafel (6 personen)
open haard
airconditioning
waterkoker
broodrooster
fornuis (4 kookplaten, elektrisch)
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2x 1-pers. bed (90 x 200 cm)
balkon
airconditioning
douche
wastafel
toilet
2-pers. bed (170 x 210 cm)
TV
balkon
airconditioning
2x 1-pers. bed (90 x 200 cm)
TV
balkon
airconditioning
2x 1-pers. bed (90 x 200 cm)
TV
airconditioning
bubbelbad
wastafel
toilet
wasmachine
buitenkeuken, garage, 1-pers. vouwbed, wasmachine, tuindeuren, airconditioning, tuin, tuinmeubilair, BBQ, ligstoelen, parasol, zwembad (privé, 8 x 4 m., geopend van Apr t/m Okt), speeltoestellen, fietsen beschikbaar, kinderbed, kinderstoel, strijkplank, strijkijzer, haardroger
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 1; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Verwarmen zwembad
- € 40/nacht
- Wasmachine
- Inclusief
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
We kwamen aan in een ontzettend schoon huis. Er waren zelfs al wat boodschappen zoals fruit, kaas en vleesbeleg, brood en melk gehaald. Top verzorgd. Halverwege de week een beddengoed wissel. Gedurende de week meerdere keren dat er het een of ander schoongemaakt werd. Een echte aanrader!!
Heel makkelijk om te boeken!
Geweldig huis, ontvangen door lieve mensen met raki en een grote schaal Griekse hapjes. Er stonden bloemen, wijn en fruit. Inrichting prima, speelgoed voor de kinderen aanwezig, er was zelfs een PlayStation. We mochten later uitchecken ivm late vlucht en hoefden niets bij te betalen. Het huis ligt in een heel klein dorpje ong 15 huizen waar -behalve het restaurantje van de eigenaar van het huis- niets is. Wel kun je daar eten of maaltijden naar het huis laten bezorgen (lekker en goedkoop). Als je van een hoop herrie houd is dit niet de plek waar je moet zijn en zonder auto kun je niet. Voor ons zeker voor herhaling vatbaar