Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Schilderachtige villa met privétuin 85-64425-HR1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

De accommodatie biedt, samen met het ruime en uitnodigende ontwerp, een comfortabele villa met vier slaapkamers die plaats biedt aan maximaal acht gasten. Het beschikt over een eigen tuin, tuinmeubilair en een eigen zwembad, ideaal voor ontspanning in de buitenlucht. Binnen beschikt de villa over essentiële voorzieningen zoals airconditioning, een warmtepomp voor comfort het hele jaar door, wifi, een wasmachine, een open haard en een tv met satellietzenders in het Duits. De villa biedt ook een terras, een balkon, een hot tub en een openluchtparkeerplaats in hetzelfde gebouw.

De villa ligt in het schilderachtige landelijke gebied van Stranici kod Nove Vasi en biedt gemakkelijke toegang tot lokale attracties en voorzieningen. De nabijgelegen stad Porec ligt op slechts 7 km afstand, waar gasten rotsstranden, winkels en eetgelegenheden kunnen verkennen. Het waterpark "Aquacolors" (9 km) en het pretpark "Dinopark Funtana" (13 km) zijn ideaal voor familie-entertainment. Natuurliefhebbers kunnen het natuurreservaat "NP Brijuni" (54 km) bezoeken of genieten van een schilderachtig uitzicht langs de "rivier Mirna" (19 km). Voor golfliefhebbers ligt de golfbaan "Crveni Vrh" op 44 km afstand. Daarnaast bieden de luchthaven van Pula (61 km) en de treinstations in Pazin (36 km) gemakkelijke toegang tot de villa voor reizigers.

De villa beschikt over een onafhankelijke keuken die is ontworpen voor gemak en functionaliteit. De keuken is uitgerust met een gasfornuis, koelkast, magnetron, oven, vriezer, vaatwasser, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker, samen met alle benodigde keukengerei, servies en bestek om maaltijden te bereiden. Voor extra comfort beschikt de accommodatie over een hot tub om te ontspannen en een barbecue om buiten te eten. De villa biedt ook een kluis voor de veiligheid en een haardroger voor extra gemak.

woonkamer
TV
eettafel
zithoek
keuken
kachel
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer

slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
douche
wastafel
toilet
bidet
badkamer
douche
wastafel
toilet
bidet
Algemeen
Internettoegang, Tuinmeubilair, TV, open haard, DVD-speler, bubbelbad, wasmachine, balkon, terras, tuin, BBQ, parking, zwembad (privé), strijkijzer, haardroger
airconditioning
Included
Arrival out of schedule
Included
Bedlinnen
Included
Borgsom
€ 300
Cot/Crib
Included
Huisdieren
Max. 1; € 10/night
Internet Access
Included
Eindschoonmaak
U moet het zelf (goed) doen
Badhanddoeken
Included
Parkeren
Included
Verwarming
Included
• Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Loka
Verblijf van 25 april 2025 tot 9 mei 2025
12 mei 2025

We hebben een geweldige tijd gehad in de villa, de airconditioning zorgde ervoor dat we ons comfortabel voelden en de wifi was betrouwbaar voor het plannen van onze dagelijkse excursies.

Campos Morales
Verblijf van 16 april 2025 tot 26 april 2025
29 april 2025

Wat een heerlijke plek! De tuin was prachtig onderhouden en we hebben veel buiten gegeten met de grill. De sfeer was perfect.

Cagnazzi
Verblijf van 15 april 2025 tot 24 april 2025
27 april 2025

De buitengrill was een bonus! We hadden een geweldige barbecue-avond met vrienden, genietend van de warme zomerlucht.

Evensen
Verblijf van 2 april 2025 tot 10 april 2025
13 april 2025

De villa was een heerlijk toevluchtsoord! Het privézwembad was perfect om te ontspannen na een dagje Porec te hebben verkend. We genoten ervan om elke ochtend op het terras te ontbijten.

Hansen
Verblijf van 27 maart 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

De villa was erg comfortabel, de bedden waren comfortabel en de badkamers waren goed uitgerust. We hadden alles wat we nodig hadden.

Castiglia
Verblijf van 17 maart 2025 tot 28 maart 2025
31 maart 2025

Een heerlijke plek voor een retraite! De tuin was sereen en de barbecue zorgde voor heerlijke eetervaringen in de buitenlucht.

Johansen
Verblijf van 17 maart 2025 tot 26 maart 2025
29 maart 2025

Ik waardeerde de ruime indeling van de villa, de keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden, de vaatwasser was een echte tijdbesparing,

Collins
Verblijf van 8 maart 2025 tot 21 maart 2025
24 maart 2025

Het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend, we genoten van de zonsondergang met een glas wijn, het was echt een bijzondere ervaring,

Ørskov
Verblijf van 4 maart 2025 tot 17 maart 2025
20 maart 2025

We hebben een fantastische familievakantie gehad! De kinderen vonden het zwembad geweldig, terwijl de volwassenen genoten van de hottub. Een perfecte balans tussen plezier en ontspanning.

Larsen Brødbæk
Verblijf van 4 maart 2025 tot 14 maart 2025
17 maart 2025

Deze plek is een pareltje! Het privézwembad was onze favoriet. We hebben urenlang ontspannen aan het water doorgebracht. Perfect voor een familievakantie.

Houdenot
Verblijf van 15 februari 2025 tot 26 februari 2025
1 maart 2025

Een zeer comfortabel verblijf, De wasmachine was erg handig, vooral met kinderen, Alles was schoon en goed onderhouden,

palapeña
Verblijf van 13 februari 2025 tot 20 februari 2025
23 februari 2025

De villa was ruim en goed onderhouden. We waardeerden de WiFi en de comfortabele bedden. Het nabijgelegen Traktor Story was een leuk uitstapje, vooral voor de kinderen!

Olofsson
Verblijf van 10 februari 2025 tot 20 februari 2025
23 februari 2025

Een absoluut charmante villa! De inrichting voelde erg uitnodigend en we waardeerden de aandacht voor detail. Het ligt dicht bij diverse eetgelegenheden en we vonden het geweldig om de historische bezienswaardigheden van Poreč te verkennen.

Gollinucci
Verblijf van 11 februari 2025 tot 19 februari 2025
22 februari 2025

Ons verblijf in de villa was absoluut heerlijk! De ruime indeling was perfect voor ons gezin van zes en we hebben vooral genoten van de privétuin en het zwembad. Het was heerlijk om te ontspannen in de hottub na een dagje Porec te hebben verkend, dat op slechts een paar minuten rijden ligt. We ontdekten ook een aantal prachtige stranden en eetgelegenheden in de buurt, wat ons verblijf nog aangenamer maakte. De keuken was goed uitgerust voor onze behoeften en we waardeerden de aandacht voor detail in de inrichting. Kortom, een fantastisch toevluchtsoord in een serene omgeving!

Sommer Henriette
Verblijf van 9 februari 2025 tot 18 februari 2025
21 februari 2025

Een heerlijk toevluchtsoord! We genoten van de rustige omgeving en het gemak van een supermarkt in de buurt. De open haard was een gezellige toevoeging voor de koelere avonden.

Diaz Perez
Verblijf van 1 februari 2025 tot 15 februari 2025
18 februari 2025

Ruim en uitnodigend, deze villa bood alles wat nodig was voor een comfortabel verblijf. Ik hield van de nabijgelegen stranden en de rust van Stranici kod Nove Vasi.

Beltrán
Verblijf van 2 februari 2025 tot 13 februari 2025
16 februari 2025

De jacuzzi was een fijne extra. Na een lange dag in het nabijgelegen waterpark was het heerlijk om te ontspannen in de bubbels. Ik raad het zeker aan voor gezinnen!

Rodríguez
Verblijf van 3 februari 2025 tot 12 februari 2025
15 februari 2025

Over het algemeen een zeer aangename ervaring. De villa voldeed aan al onze behoeften en bood een comfortabele basis voor onze vakantie.

Scippa
Verblijf van 26 januari 2025 tot 7 februari 2025
10 februari 2025

De villa is ruim en goed uitgerust. We hebben genoten van het koken in de keuken en het dineren op het terras. Het was een geweldige uitvalsbasis om Porec en de omgeving te verkennen. De lokale stranden waren slechts een paar minuten rijden.

Popplewell
Verblijf van 21 januari 2025 tot 2 februari 2025
5 februari 2025

De locatie is ideaal, dichtbij Porec voor winkelen en dineren, maar toch verscholen in een rustige omgeving. Het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend.

Riss
Verblijf van 18 januari 2025 tot 31 januari 2025
3 februari 2025

De locatie is heerlijk rustig en ideaal voor wie de drukte wil ontvluchten. Hoewel we niet veel tijd in de villa doorbrachten, was alles aanwezig voor een aangenaam verblijf.

Bertocci
Verblijf van 15 januari 2025 tot 29 januari 2025
1 februari 2025

We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! De tuin was prachtig en de jacuzzi was een fijne extra. Het is maar een klein stukje rijden naar Poreč, waar we een aantal geweldige restaurants vonden. De keuken was ook goed uitgerust; we hebben een paar maaltijden gekookt en hadden alles wat we nodig hadden. Het enige nadeel was dat de wifi wat traag kon zijn, maar al met al was het een fantastisch verblijf!

Siggerud Ingunn
Verblijf van 11 januari 2025 tot 25 januari 2025
28 januari 2025

De villa was ruim en schoon, ik vond het privézwembad en de tuin geweldig, perfect om te ontspannen

Lochmann
Verblijf van 13 januari 2025 tot 22 januari 2025
25 januari 2025

Fijne plek om te ontspannen, Ruime slaapkamers en de open haard was geweldig, De locatie is goed om de nabijgelegen bezienswaardigheden te verkennen, maar je hebt absoluut een auto nodig om je te verplaatsen, De gastheren waren aardig en behulpzaam, inchecken was eenvoudig, Zou zeker terugkomen als ik in de buurt ben!

Cenci
Verblijf van 12 januari 2025 tot 22 januari 2025
25 januari 2025

De föhn in de badkamer was een attente toevoeging, het maakte de voorbereidingen voor onze uitstapjes veel gemakkelijker,

Vicino
Verblijf van 7 januari 2025 tot 18 januari 2025
21 januari 2025

Over het algemeen een geweldige plek om te ontspannen. De hottub was een leuke toevoeging na een lange dag sightseeing. De gastheren waren gastvrij en attent, waardoor ons verblijf nog aangenamer werd.

Lederle
Verblijf van 11 januari 2025 tot 18 januari 2025
21 januari 2025

We vonden de nabijheid van lokale attracties geweldig, de kinderen hadden een geweldige tijd bij Aquacolors en we genoten van de rustige avonden terug in de villa.

Lindskog
Verblijf van 4 januari 2025 tot 16 januari 2025
19 januari 2025

Prachtige villa met privétuin en zwembad, ideaal om te ontspannen na het verkennen van het nabijgelegen Porec

Skovby
Verblijf van 5 januari 2025 tot 15 januari 2025
18 januari 2025

We waren erg blij met ons verblijf. De accommodatie was precies zoals beschreven en had alle voorzieningen die we nodig hadden. Een geweldige plek om te genieten van de natuur en de nabijgelegen attracties.

Zarrabi
Verblijf van 2 januari 2025 tot 14 januari 2025
17 januari 2025

De accommodatie was ruim en gastvrij. Het bood perfect plaats aan onze groep en we voelden ons er meteen thuis.

Castello
Verblijf van 6 januari 2025 tot 13 januari 2025
16 januari 2025

De locatie was rustig maar toch toegankelijk. We genoten van dagtochten naar nabijgelegen attracties en keerden elke avond terug naar een rustige villa.

kok
Verblijf van 2 januari 2025 tot 11 januari 2025
14 januari 2025

Deze villa is zo'n vibe! De privé tuin en het zwembad zijn echt doelen voor chillen, Super dicht bij Porec voor wat strandtijd en winkelen, Plus, de keuken heeft alles voor het bereiden van maaltijden met de crew, Zeker de moeite waard!

Hübner
Verblijf van 1 januari 2025 tot 10 januari 2025
13 januari 2025

De nabijheid van de natuur was een pluspunt, we genoten van wandelingen langs de rivier Mirna en bewonderden het prachtige landschap,

Pedersen
Verblijf van 28 december 2024 tot 6 januari 2025
9 januari 2025

Ik heb echt genoten van het verblijf. De villa was supercomfortabel en had alles wat we nodig hadden. De buitenruimte is een droom, perfect voor barbecues. Ik zou het aanraden voor gezinnen, want het heeft genoeg ruimte en ligt dicht bij een aantal leuke attracties zoals het waterpark. Het is een beetje uit de weg, maar dat maakte het rustig en vredig.

Boye
Verblijf van 20 december 2024 tot 31 december 2024
3 januari 2025

De aparte keuken was een hoogtepunt, we hebben tijdens ons verblijf verschillende maaltijden gekookt en het voelde als thuis, zeer goed uitgerust,

Kjellberg
Verblijf van 20 december 2024 tot 30 december 2024
2 januari 2025

Het terras was een geweldige plek voor een kopje koffie in de ochtend, het koffiezetapparaat werkte perfect en we genoten van de rustige omgeving.

DiSarro
Verblijf van 20 december 2024 tot 27 december 2024
30 december 2024

Het tuinmeubilair was perfect om te ontspannen in de tuin. We brachten onze avonden daar door, genietend van de frisse lucht en de rust.

Hernández Wilmot
Verblijf van 15 december 2024 tot 26 december 2024
29 december 2024

Ik kan niet genoeg benadrukken hoezeer we genoten hebben van onze tijd hier! De omgeving was perfect om te ontspannen en de nabijheid van Poreč maakte het gemakkelijk om de lokale cultuur te verkennen.

OLCHÓWKA
Verblijf van 12 december 2024 tot 25 december 2024
28 december 2024

De villa bood alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf, de keuken had alle benodigdheden en de indeling was ruim,

Chantal
Verblijf van 13 december 2024 tot 24 december 2024
27 december 2024

Deze villa is een verborgen schat! De ruime indeling was perfect voor ons gezin en de privétuin gaf ons een rustige plek om te ontspannen. We vonden het heerlijk om te ontspannen bij het zwembad en 's avonds de barbecue aan te steken.

Ghivalla
Verblijf van 6 december 2024 tot 17 december 2024
20 december 2024

Perfect voor een gezinsuitje! De villa was schoon en comfortabel, met voldoende ruimte voor iedereen. We vonden het heerlijk om te ontspannen in de privétuin na een dagje bezienswaardigheden in de buurt.

Allerelli
Verblijf van 3 december 2024 tot 12 december 2024
15 december 2024

De open haard zorgde voor een gezellige sfeer op de koelere avonden. Het was fijn om er na een dagje sightseeing voor te ontspannen.

Pedersen
Verblijf van 5 december 2024 tot 12 december 2024
15 december 2024

Het privézwembad was een hoogtepunt van ons verblijf, het was schoon en goed onderhouden, perfect om af te koelen op warme dagen,

Horschler
Verblijf van 4 december 2024 tot 11 december 2024
14 december 2024

We hebben een fantastisch verblijf gehad in deze villa! De tuin was prachtig en het privézwembad was perfect om te ontspannen op zonnige dagen. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in het nabijgelegen waterpark Aquacolors. Een echte aanrader voor gezinnen!

Lovgren
Verblijf van 2 december 2024 tot 9 december 2024
12 december 2024

Ik ben erg benieuwd naar deze plek. Ruime kamers, comfortabele sfeer en de hot tub voelt na een lange dag anders aan. Pro-tip: bekijk de nabijgelegen Traktor Story voor een aantal leuke foto's. Perfect voor een groepsuitje!

York
Verblijf van 29 november 2024 tot 7 december 2024
10 december 2024

We hebben een prettige ervaring gehad in de villa. Hij was schoon en comfortabel, met genoeg ruimte voor onze groep. De locatie is rustig, wat we waardeerden, maar toch dichtbij bezienswaardigheden zoals de Eufrasiusbasiliek en het centrale plein van Poreč. Het zitgedeelte buiten was fijn om te eten, hoewel we het zwembad niet veel hebben gebruikt omdat we elke dag de omgeving verkenden. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat het inchecken soepel verliep. Een goede keuze voor een ontspannende vakantie!

Sosnowska
Verblijf van 26 november 2024 tot 4 december 2024
7 december 2024

De villa had een geweldige indeling voor ons gezin. De kinderen vonden het heerlijk om hun eigen ruimte te hebben en de gemeenschappelijke ruimtes waren perfect voor bijeenkomsten.

Alisa
Verblijf van 19 november 2024 tot 30 november 2024
3 december 2024

Niet alleen was de villa prachtig, maar de locatie was ook perfect voor onze behoeften. De lokale bezienswaardigheden waren gemakkelijk bereikbaar en het was een geweldige uitvalsbasis om Istrië te verkennen. We komen zeker terug!

Vh
Verblijf van 30 juli 2024 tot 8 oktober 2024
11 oktober 2024

De villa overtrof onze verwachtingen, Ruime kamers, een gezellige open haard en een prachtige tuin maakten ons verblijf onvergetelijk, De kinderen vonden het Dinopark Funtana geweldig, dat op korte afstand met de auto te bereiken was,

Braud
Verblijf van 30 augustus 2024 tot 9 september 2024
12 september 2024

Over het geheel genomen een geweldige ervaring. De villa is prachtig ontworpen en de tuin is een geweldige plek om te ontspannen. We hebben genoten van onze tijd hier en zouden het iedereen aanbevelen die op zoek is naar een rustig toevluchtsoord.

Patrik
Verblijf van 21 mei 2024 tot 6 april 2024
9 april 2024

Alles was perfect voor onze familievakantie, De villa was uitgerust met alles wat we nodig hadden, en we vonden vooral het terras leuk om 's avonds te ontspannen, Dicht bij de attracties van Porec, het was erg handig,

Bas
Verblijf van 17 februari 2024 tot 29 februari 2024
3 maart 2024

Een ruim en goed onderhouden woning! We hebben genoten van de rust en de nabijgelegen wandelpaden waren een leuke bonus. De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons zeer welkom voelden.

Laurie-anne
Verblijf van 16 november 2023 tot 29 november 2023
2 december 2023

Een fantastisch verblijf! De keuken was goed uitgerust, waardoor we samen konden koken. De locatie was rustig, met Porec op slechts een paar minuten rijden, waar u kunt winkelen en uit eten kunt gaan. Ik raad u ten zeerste aan om het nabijgelegen waterpark Aquacolors te bezoeken!

Bas
Verblijf van 12 april 2023 tot 12 november 2023
15 november 2023

Schoon en ruim met een mooie privétuin. We hadden genoeg ruimte voor onze groep van acht. De hot tub was een hoogtepunt na lange dagen sightseeing.

Sabrina
Verblijf van 10 april 2023 tot 13 oktober 2023
16 oktober 2023

We waardeerden de praktische voorzieningen zoals de wasmachine en de goed uitgeruste keuken, het maakte ons langere verblijf comfortabeler, de omgeving is vrij rustig, perfect om te ontspannen,

Azzurra
Verblijf van 16 augustus 2023 tot 26 augustus 2023
29 augustus 2023

Een prachtige villa! De inrichting was charmant en we voelden ons er meteen thuis. De locatie was handig voor dagtochten naar nabijgelegen attracties, waaronder de prachtige stranden rond Porec.

Ute
Verblijf van 8 juli 2023 tot 21 augustus 2023
24 augustus 2023

Ideaal voor gezinnen! We hebben genoten van de rustige sfeer en het gemak van een privézwembad. De nabijgelegen stranden waren geweldig en we hebben ook een dagtocht gemaakt naar het natuurreservaat NP Brijuni.

Chantal
Verblijf van 23 juni 2023 tot 7 juni 2023
10 juni 2023

We waren onder de indruk van de netheid en hoe goed uitgerust de villa was. Het voelde als thuis en was een geweldige plek om te ontspannen na een bezoek aan Aquapark Istralandia.

Bas
Verblijf van 23 augustus 2023 tot 9 mei 2023
12 mei 2023

De villa had alle voorzieningen die we nodig hadden voor een geweldig verblijf. De kinderen vonden het zwembad geweldig en we genoten van de barbecue-avonden in de tuin. De omgeving is rustig en perfect voor een familievakantie.

Patrik
Verblijf van 20 februari 2023 tot 3 mei 2023
6 mei 2023

Een uitstekende keuze voor een ontspannend uitje. Het tuinmeubilair was ideaal om te genieten van een kopje koffie in de ochtendzon. De eigenaren waren gastvrij en attent en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden.

Cornelia
Verblijf van 27 november 2023 tot 12 april 2023
15 april 2023

We hebben een heerlijke tijd gehad in deze villa, Het was schoon, comfortabel en had alles wat we nodig hadden, De hot tub was een leuke toevoeging na een dag van het verkennen van de lokale attracties,