Oase met privézwembad in Santanyí 76-01100-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Zin in een duik? Deze prachtige villa met twee verdiepingen in de buurt van Santanyí beschikt over een privézwembad van 8 x 4 m (0,5-1,9 m diep) met 6 ligstoelen, perfect om te ontspannen onder de Mallorcaanse zon. Geniet van een barbecue op het terras en onvergetelijke avonden met uw dierbaren. Het terrein is volledig omheind en biedt volledige privacy.
Binnen combineert de woning traditionele charme met modern comfort. De woon-/eetkamer met airconditioning is voorzien van een comfortabele bank, satelliet-tv en een eettafel voor 6 personen. De aparte keuken is voorzien van een keramische kookplaat en alle benodigdheden, plus een extra tafel voor een informele maaltijd. Een wasmachine, strijkijzer en strijkplank zijn ook beschikbaar.
Er zijn 3 slaapkamers: twee met een tweepersoonsbed (één met een eigen badkamer met bad) en één met twee eenpersoonsbedden. Een tweede badkamer met douche bedient de rest van het huis. Een kinderbedje en kinderstoel zijn op aanvraag beschikbaar.
Gelegen op slechts 3 km van Santanyí, is dit gebied ideaal voor fiets-, wandel- en strandliefhebbers. Mis Cala Llombards of Caló des Moro niet, enkele van de beste baaien van Mallorca.
Extra informatie
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
Kenmerken
slaapkamer
2-pers. bed
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Een perfect familieuitje! We hebben enorm genoten van het babybedje en de stoelverhoger voor onze baby. Het maakte reizen met een kleintje een stuk makkelijker.
De ligging vlak bij het strand is geweldig! We zijn al meerdere keren naar Platja de Santanyí geweest en het stelt nooit teleur.
Als je op zoek bent naar een rustig toevluchtsoord, is dit huis perfect. De privacy en rustige omgeving zorgden voor een ontspannen vakantie.
Het privézwembad was het hoogtepunt van ons verblijf! We hebben urenlang op de zes ligstoelen gelegen en verkoeling gezocht in het water – perfect voor warme dagen!
De buitenruimte is fantastisch! We hebben veel plezier gehad met de barbecue en 's avonds lekker bij het zwembad gelegen.