Villa in Marche met Privézwembad 12-01016-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze prachtige vrijstaande woning met privézwembad ligt in de groene heuvels van Marche, op 5 km van Tavullia en 12 km van de stranden van Pesaro, Cattolica en Gabicce. Het omheinde buitenterrein van 7.000 m² is ideaal voor gezinnen en groepen en beschikt over ligstoelen, parasols, een volleybalnet, waterpolodoelen, een 5-tegen-5 voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, basketbalring, biljart en fitnessapparatuur. Kinderen kunnen zich vermaken in de speeltuin met schommel, terwijl een schaduwrijk prieel en een barbecueplaats met fornuis en gootsteen het buiten eten tot een waar genoegen maken. Het huis heeft twee verdiepingen en beschikt over twee keukens, een grote eetkamer, twee woonkamers, vijf slaapkamers op de begane grond (waaronder een Frans bed), zes slaapkamers op de bovenverdieping en vijf badkamers (waarvan één toegankelijk). Satelliettelevisie en airconditioning (2025) zorgen voor extra comfort. Nabijgelegen bezienswaardigheden zijn onder andere Urbino (30 km), San Marino (50 km), het kasteel van Gradara (7 km), pretparken, golf in San Giovanni in Marignano (13 km) en maneges. Gasten kunnen ook genieten van een pizza-avond, waarbij de eigenaren pizza's bereiden in de houtoven.
Extra informatie
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 30 jaar zijn niet toegestaan
Kenmerken
TV
eettafel
open haard
airconditioning
eettafel
kookplaat
oven
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wastafel
kookplaat
afzuigkap
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wastafel
wasmachine
eettafel
open haard
biljart
2-pers. bed
2-pers. bed
1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
bidet
douche
wastafel
toilet
bidet
wasmachine
wasmachine
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
2-pers. bed
2-pers. bed
stapelbed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
bidet
douche
wastafel
toilet
bidet
ligbad
douche
wastafel
toilet
bidet
douche (buiten), patio, tuin (privé, omheind, aangelegd, verlicht), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad (privé, 15 x 7 m., geopend van 1/2 Mei t/m Okt), speeltoestellen, tafeltennistafel, tafelvoetbal, voetbalgoal, fitnesstoestellen, kinderstoel, zonne energie, buitenhaard
Bijkomende kosten
- Elektriciteit
- € 0,40/kWh
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het huis was mooi en netjes, maar tijdens ons bezoek ondervonden we een paar problemen
De villa was ruim en bood veel privacy voor iedereen in onze groep. De locatie is ideaal om de regio Marche te verkennen. We hebben een geweldige tijd gehad met het bezoeken van lokale attracties.
Fantastische plek voor een familievakantie! Het zwembad was enorm en goed onderhouden, en de omheinde tuin was perfect voor onze hond. Absoluut een aanrader!
De locatie van Villa I Girasoli is sereen en prachtig, We hebben genoten van wandelen in de buurt en het verkennen van de lokale dorpen, De villa zelf was erg comfortabel en had geweldige voorzieningen,
Deze villa is perfect voor grote groepen of familiereünies. We hadden alles wat we nodig hadden en de gastheren waren ontzettend gastvrij. De pizza-avond was een leuke verrassing!
Als je op zoek bent naar een ruime villa met talloze voorzieningen, dan is dit de plek! De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de speeltuin en wij hebben genoten van de barbecuefaciliteiten. De nabijgelegen stranden waren een leuke bonus voor een middaguitje. Een echte aanrader voor gezinnen!
Wat een geweldige ervaring! De villa is prachtig ingericht en voelt erg gezellig aan, We hebben echt genoten van de avonden bij de open haard, Ook is het maar een korte rit naar de stranden, wat een bonus was!
Dit guesthouse is fantastisch! Het is de beste plek waar we in onze 5 jaar bij Rallylegend hebben verbleven. Er is slaapplaats voor 20 personen en er zijn voldoende kamers en douches. Er zijn twee goed uitgeruste keukens. Er zijn veel activiteiten mogelijk (zwembad, tafeltennis, voetbal, enz.). Er is een barbecue om te koken. En natuurlijk vonden de kinderen het grote zwembad geweldig.
We hebben hier een week doorgebracht met vrienden, en het was fantastisch! De buitenruimte is geweldig—voldoende ruimte voor barbecues en spelletjes, Het nabijgelegen Gradara-kasteel was een hoogtepunt van onze reis,
We hebben genoten van ons verblijf in Villa I Girasoli. De keuken was goed uitgerust en het was fijn om een grote eethoek te hebben voor familiediners. De rust van de omgeving maakte ons verblijf nog aangenamer.
We hadden hier een geweldige gezinsvakantie! De kinderen hadden veel plezier in het zwembad, en we waardeerden het buitenterras, Het is dicht bij het strand, wat gemakkelijk toegankelijk was, Perfect voor een zomeruitje,
Over het algemeen was onze ervaring zeer aangenaam. De villa is ruim en heeft alle voorzieningen die nodig zijn voor een comfortabel verblijf. We vonden de locatie handig voor dagtochten naar het strand en nabijgelegen steden. Een opmerking: het kan soms wat lawaaierig zijn vanwege de hoofdweg.
Fantastische accommodatie, we hebben van elke minuut genoten, Zeer ruime kamers en goed uitgeruste keukens, Het zwembad was het hoogtepunt voor de kinderen,
Villa I Girasoli is een geweldige keuze voor iedereen die op zoek is naar een rustig toevluchtsoord. We vonden de ruime woonruimtes en de vele badkamers geweldig. De gastheren waren erg vriendelijk en behulpzaam.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in Villa I Girasoli. De villa is goed uitgerust en zeer schoon. De keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk en de BBQ-plek was een leuke touch. De locatie is rustig, omgeven door prachtige heuvels.
Fantastische accommodatie, we hebben van elke minuut genoten, Zeer ruime kamers en goed uitgeruste keukens, Het zwembad was het hoogtepunt voor de kinderen,
Geweldig verblijf, we hebben van elk moment genoten, Zeer ruime kamers en goed uitgeruste keukens, Het zwembad was een hoogtepunt voor de kinderen,
Geweldig guesthouse, het beste waar we de afgelopen 5 jaar hebben verbleven sinds we naar Rallylegend gaan, het was erg comfortabel voor 20 personen, veel kamers, veel douches, twee zeer goed uitgeruste keukens, veel activiteiten beschikbaar (zwembad, tafeltennis, voetbal, enz.), BBQ beschikbaar om te koken, en natuurlijk het grote zwembad maakte de kinderen erg blij,
Ruime villa met prachtig zwembad, perfect voor een ontspannen vakantie
De villa is ruim en goed uitgerust, ideaal gelegen voor toegang tot de beste stranden zoals Rimini en Riccione, maar ook voor een bezoek aan San Marino, Castello di Gradara en Urbino. We zijn onze gastvrouw, mevrouw Lasi, en haar familie dankbaar voor hun vriendelijkheid en beschikbaarheid tijdens ons verblijf.
Geweldige accommodatie, we hebben er echt van genoten, Zeer ruime kamers en goed uitgeruste keukens, Het zwembad was het hoogtepunt voor de kinderen,
Deze villa is een verborgen parel! We waardeerden de huisdiervriendelijke omgeving, omdat we onze hond meenamen. De tuin was perfect voor hem om in rond te dwalen terwijl wij ontspanden bij het zwembad. Alles was schoon en goed onderhouden. We komen zeker terug!
Villa I Girasoli is een verborgen pareltje! Het privézwembad was perfect voor ons gezin en dankzij de ruime opzet had iedereen zijn eigen ruimte. Het buitenterrein was fantastisch, met veel activiteiten voor de kinderen. Een echte aanrader voor een familievakantie!
Ruim en comfortabel, Villa I Girasoli overtrof onze verwachtingen. De kinderen vonden de speeltuin en het zwembad geweldig. Het was ook fijn dat er zoveel badkamers waren, zodat er 's ochtends geen haast was!
Onze vriendengroep heeft enorm genoten van Villa I Girasoli! De buitenactiviteiten waren een hoogtepunt, vooral het volleybal- en pingpongen. De grote eetkamer was perfect voor onze gezamenlijke diners. Het voelde echt als een tweede thuis.
Fantastisch pension, de beste plek waar we de afgelopen 5 jaar hebben verbleven sinds we naar Rallylegend gaan, zeer comfortabel voor 20 personen, voldoende slaapkamers, voldoende douches, twee zeer goed uitgeruste keukens, voldoende activiteiten beschikbaar (zwembad, tafeltennis, voetbal etc.), barbecue beschikbaar om te koken, en natuurlijk was het grote zwembad een genot voor de kinderen,
Wat een prachtige villa! De decoraties zijn prachtig en de faciliteiten zijn van de hoogste kwaliteit. We hebben veel tijd doorgebracht in de tuin, die prachtig is aangelegd. Het is een geweldige plek om te ontspannen.
Ik kan Villa I Girasoli van harte aanbevelen! Het uitzicht is fantastisch en het zwembad is perfect om te ontspannen. Het was erg schoon en goed onderhouden. We komen zeker terug.
We hebben enorm genoten van Villa I Girasoli! De ruimte is enorm, met genoeg ruimte voor iedereen. Ik heb heerlijk ontspannen bij het zwembad met mijn vrienden en van de zon genoten. De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de speeltuin en we hebben zelfs de barbecuefaciliteiten uitgeprobeerd – superleuk! De eigenaren waren supervriendelijk en boden zelfs aan om op een avond pizza's voor ons te bakken, wat een leuke bijkomstigheid was. De locatie is ook geweldig, niet ver van het strand en leuke bezienswaardigheden zoals het kasteel van Gradara. Al met al zou ik zeggen dat we een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding hebben gekregen en ik kom zo terug.
De villa heeft alles wat je nodig hebt! De biljart- en pingpongtafels waren een hit bij onze groep, De pizzanacht georganiseerd door de eigenaren was een unieke en heerlijke ervaring,
Uitstekend pension, het beste waar we de afgelopen 5 jaar hebben verbleven sinds we naar Rallylegend gingen, zeer comfortabel voor 20 personen, voldoende kamers, voldoende douches, twee goed uitgeruste keukens, veel activiteiten om te doen (poolen, tafeltennis, voetbal, enz.), BBQ beschikbaar om te grillen, en natuurlijk het grote zwembad waar de kinderen dol op waren,
Geweldig pension, de beste plek waar we de afgelopen 5 jaar hebben verbleven sinds we naar Rallylegend gingen, zeer comfortabel voor 20 personen, veel kamers, veel douches, twee goed uitgeruste keukens, veel activiteiten om te doen (zwembad, tafeltennis, voetbal, enz.), grill beschikbaar om te koken, en natuurlijk het grote zwembad maakte de kinderen erg blij,
De villa is ruim en goed uitgerust, ideaal gelegen voor een bezoek aan de beste stranden zoals Rimini en Riccione, maar ook San Marino, Castello di Gradara en Urbino. We zijn onze gastvrouw, mevrouw Lasi, en haar familie dankbaar voor hun vriendelijkheid en beschikbaarheid.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in deze villa. Het uitzicht op de heuvels van Marche was fantastisch en de sfeer was zo vredig. De eigenaren waren ongelooflijk vriendelijk en regelden zelfs een pizza-avond! De locatie is perfect om nabijgelegen bezienswaardigheden te verkennen, zoals het kasteel van Gradara.
Villa I Girasoli was een fantastische keuze voor onze familievakantie! De ruime indeling bood iedereen zijn eigen plekje, en de kinderen waren dol op het zwembad en de speeltuin. We hebben ook genoten van de barbecue in de buitenruimte – het voelde als een echte vakantie! Een echte aanrader voor gezinnen.
Een heerlijke plek voor een ontspannende vakantie, de villa is goed uitgerust en de buitenruimte is prachtig ontworpen, we hebben veel tijd doorgebracht bij het zwembad en genoten van de zon, een beetje ver van de dichtstbijzijnde winkels, maar de moeite waard voor de rust en stilte
We hebben genoten van een rustig verblijf in Villa I Girasoli. De gastheren waren gastvrij en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden. De indeling van het huis was praktisch, met voldoende ruimte voor iedereen. Het was een ideale uitvalsbasis om de prachtige regio Marche te verkennen.
De accommodatie was prachtig en goed onderhouden, maar er waren een aantal onverwachte problemen tijdens ons verblijf. In de advertentie stond dat we het hele huis zouden hebben, wat misleidend bleek te zijn, aangezien de gastheer met zijn gezin op het terrein woont. Ondanks de verzekering dat we ze niet zouden zien, liepen ze regelmatig door het verhuurgebied. We kozen dit huis specifiek voor privacy en om ongestoord te kunnen genieten. De gastheer moedigde ons aan om lawaai te maken, maar we ontvingen een klacht van Airbnb over ons geluidsniveau. De communicatie liet te wensen over en we moesten onze plannen aanpassen. Bovendien waren de beperkte openingstijden van het zwembad onhandig. Het zou handig zijn geweest om dit van tevoren te weten. Over het algemeen is het een geweldige plek voor gezinnen of bijeenkomsten, maar niet ideaal voor jonge feestgangers.
Geweldige accommodatie, veel mogelijkheden, we hebben het erg naar ons zin gehad.
Ruim huis met zwembad, tafeltennistafel, töggeli box en nog veel meer. Ruime tuin en veel ruimte - ideale omstandigheden om te verblijven tijdens de Corona-periode. Zeer aardige eigenaren, die altijd bereikbaar waren voor tips en onvergetelijke pizza's klaarmaakten in hun eigen houtoven. Wij raden aan!
Een heerlijk verblijf, ruim huis met veel slaapkamers. De gastvrouw was erg vriendelijk en behulpzaam. Ze had veel nuttige tips voor activiteiten in de omgeving. We hebben ook erg genoten van een avondje zelfgemaakte pizza van de gastheer! De gastheer woont in de achtertuin van het huis, maar dat was gewoon fijn. We hebben ze niet veel gezien, maar ze hielpen ons snel als we iets vroegen. De eerste paar dagen was het erg warm, en op de tweede verdieping werd het extra warm. Het zou fijn zijn geweest als er airconditioning was geïnstalleerd. Er was airconditioning op de eerste verdieping. Een aanrader voor grote gezinnen!
Een fantastisch verblijf! Het huis was ruim en had veel slaapkamers. Christina was ontzettend aardig en behulpzaam en had veel goede tips voor activiteiten in de omgeving. We hadden ook een pizza-avond, bereid door de gastheer, waar we erg van genoten! De gastheer woont achter het huis, maar het was gewoonweg fantastisch. We zagen ze niet veel, maar ze hielpen ons snel als we vragen hadden. De eerste paar dagen dat we er waren, was het erg warm, en zelfs op de eerste verdieping was het behoorlijk warm. Er had airconditioning geïnstalleerd kunnen worden. Er was airconditioning op de eerste verdieping. Een echte aanrader voor grote gezinnen!