Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Ruime villa in de Toscaanse heuvels met privézwembad 25-42025-IT1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
3 huisdier(en)
vanaf €874 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ruime en mooie villa met 4 slaapkamers, privézwembad en omheinde tuin in Loro Ciuffenna. Panoramisch gelegen in de Toscaanse heuvels tussen Arezzo en Florence. Ideaal voor een gezellige vakantie met meerdere gezinnen of een groep vrienden.



Niet alleen het verblijf, maar ook de ligging is ideaal: je kan gemakkelijk de kunststeden Florence (40 minuten rijden), Arezzo (30 minuten) of Siena (1 uur) bereiken. In de directe omgeving vind je talloze typische dorpjes met leuke restaurantjes en authentieke architectuur. In de omgeving kan je mooie wandelingen maken. Het centrum met restaurants en winkels ligt op 2 km afstand.



Het huis met begane grond en 1e etage biedt een keuken met afwasmachine en 3 badkamers waarvan 1 met een bad en wasmachine. Verder bieden het privézwembad, de prachtige omheinde tuin met tuinmeubilair en de garage alle comfort. Je wordt ter plekke vriendelijk ontvangen en kunt gebruik maken van gratis WiFi.



De luchthaven van Arezzo ligt op 33 km afstand.

Parterre
woonkamer
TV (satelliet)
DVD-speler
woonkeuken
oven
magnetron

afwasmachine
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet

wasmachine
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
stapelbed
slaapkamer
stapelbed
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
badkamer
ligbad
wastafel

toilet

bidet
Algemeen
serre/veranda, garage, balkon, tuin (privé, omheind), zwembad (privé, 12 x 6 m., geopend van Jun t/m Okt), kinderbed (op aanvraag), kinderstoel (op aanvraag)
Gas/Olie
€ 1,50/m3
Huisdieren
Max. 3; € 30/dier/verblijf
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr Rianne Kruger
Verblijf van 13 juli 2024 tot 27 juli 2024
13 augustus 2024

Wij hebben in juli, twee weken, met een groep van 6 volwassenen en 2 kinderen in deze mooie Vila verbleven. Ook onze 3 honden waren welkom. Het is een prachtig stuk grond wat helemaal omheind is. Grote garage voor 3 auto's, buiten BBQ en heerlijk zwembad met douche. We kregen een warm welkom van de eigenaren. Alles was goed geregeld. Bedden waren opgemaakt en handdoeken lagen klaar (en werden na een week verwisseld). Beneden is een ruime woonkamer en keuken met alle gemakken voorzien. Ook is er beneden nog een tweepersoons slaapkamer met aangrenzend een badkamer met wasmachine. Boven zijn ook 3 grote slaapkamers en 2 badkamers (één met douche en één met bad). Tot slot is er nog een kleine kinderslaapkamer met stapelbed (ik zou zeggen tot max. 12 à 14 jaar). En een balkon, waar wij vanwege de warmte eigenlijk geen gebruik van hebben gemaakt. Het huis is lekker koel te houden door alles goed op tijd dicht te gooien. Zowel Florence als Siena is goed aan te rijden. Meer in de buurt heb je Arezzo en natuurlijk het dichtbij gelegen Loro Cuiffenna met de lekkerste eettentjes. Wij deden onze boodschappen bij de Coop in de buurt. Vergeet in Loro zelf geen ijsje te halen bij de Gelateria al Ponte. En qua eten: pizza bestellen en ophalen bij: Pizzaria a tutta. Restaurants: la torre, Và pensiero, Il cipresso allemaal aan te bevelen. Heerlijk gegeten. Eigenlijk geen minpunten te noemen. Inrichting binnen in het huis is iets wat verouderd, maar wij vonden die ook wel passen bij de charme van de omgeving. Verder geen airco, vonden wij ook niet erg. Ook weinig last van muggen gehad, maar wel van mieren (ontkom je denk ik niet aan). Ik zou deze Vila zeker aanbevelen.

Mr Joost Schumacher
Verblijf van 15 juni 2024 tot 22 juni 2024
18 juni 2024

Zeer mooi huis met goede ontvangst en een schaal vleeswaren Omschrijving klopt volledig en zeer mooie lokatie

Mr Stephen Hotsma
Verblijf van 16 oktober 2021 tot 23 oktober 2021
19 oktober 2021

Ontzettend mooi huis, mooie grote privé tuin en groot zwembad. Het huis is van alles voorzien waardoor je ook zelf goed kunt koken. Leuke locatie vanwaar uit zeer leuke uitstapjes zijn te maken naar grote steden zoals Arezzo en Florence en idyllische dorpjes langs de Chianti route. De eigenaar is zeer behulpzaam en vriendelijk. Er zijn veel goede restaurants in de omgeving.

Mr Wiel Voss
Verblijf van 21 april 2019 tot 28 april 2019
1 mei 2019

Accommodatie was perfekt!! Omgeving idylisch. Eigenaar ontving ons warm. Had ons een brood en een schaal met beleg klaargezet.

Mr Volker Wieland
Verblijf van 10 juni 2017 tot 24 juni 2017
28 juni 2017

alles gevonden zoals beschreven. Manager erg aardig, gaf ons u met ham plaat. Brood ontvangen. Huis en tuin zeer schoon. Zeer goed uitgerust.

Ms Suzy Josch
Verblijf van 22 augustus 2015 tot 29 augustus 2015
27 september 2015

accueil impeccable, maison bien aménagée, ressemble parfaitement aux photos. bien situé si l'on veut visiter Sienne, Firenze et Arezzo. à conseiller. Gros point négatif les moustiques et les taons qui vous piquent à longueur de journée.