Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Prachtige villa met zwembad in Mormoiron 98-12000-FR1

9 Personen
4 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

In deze sfeervol ingerichte gerenoveerde dorpswoning kunt u heerlijk uw vakantie doorbrengen. De vrijstaande woning ligt op loopafstand van het gezellige dorpscentrum met al haar winkeltjes. De omgeving is één grote uitnodiging ; al rondrijdend zult u vanaf elke heuveltop een volgend sfeervol dorpje ontdekken. Er zijn fietsmogelijkheden te over (en de echte toppers ‘doen’ natuurlijk de MoDit mooie dorpshuis wacht op je in de Provence, vlakbij het centrum van een charmant dorpje op 14 km van Carpentras, tussen de Mont Ventoux en het plateau van de Vaucluse.

Het is smaakvol ingericht en heeft een prachtig privézwembad in een charmante tuin. Beneden vind je een gezellige woonkamer in Provençaalse stijl en een grote, open, volledig uitgeruste keuken. De keuken geeft uit op een aangenaam overdekt terras, dat toegankelijk is via openslaande deuren en waar de barbecue op je wacht om lekker gegrild vlees te bereiden. Er zijn 4 slaapkamers en 3 badkamers.
De 4 slaapkamers bevinden zich op de 1e verdieping. Een van de slaapkamers heeft 3 eenpersoonsbedden en de andere 3 tweepersoonsbedden. Eén badkamer met bad, wastafel en WC is op de begane grond, de andere twee zijn op de 1e verdieping. 2 bedden hebben een laag schuin plafond. De open haard is alleen decoratief (geen vuur mogelijk). Bovendien is de kinderkamer beveiligd door het plaatsen van een leuning in de mezzanine en een nieuwe leuning. In de tuin valt meteen het uitzicht op de Mont Ventoux op. Ligstoelen en parasols zijn beschikbaar bij het zwembad, en er is een tafel op het overdekte terras, een perfecte plek voor een aperitief bij het zwembad.

Mormoiron, een paradijs voor wandelaars en fietsers, ligt op een steenworp afstand van de Gorges de la Nesque, met uitzicht op een weelderig landschap en smalle straatjes, prachtige oude fonteinen en kleine winkeltjes. Elk van de omliggende heuvels verbergt een charmant dorpje. Er zijn talloze mogelijkheden om te fietsen (Monnt Ventoux), u kunt wandelen, paardrijden en abseilen. Op een aantal km van uw vakantiehuis is een klimparcours in de bomen met erbij een meertje met restaurant.

Twee prachtige en interessante steden liggen op korte afstand; Orange en Avignon. Ook wanneer u graag helemaal tot rust wilt komen, bent u hier op de juiste plaats: deze dorpswoning biedt alle ingrediënten voor een ontspannen en comfortabel verblijf.

Op de begane grond vindt u de knusse en Provençaalse ingerichte living met openhaard en een compleet ingerichte ruime open keuken. Vanuit de keuken komt u via de openslaande deuren uit op een sfeervol overdekt terras waar de BBQ op u staat te wachten voor het bereiden van een overheerlijke Provençaalse maaltijd. Er zijn in totaal 4 slaapkamers en 3 badkamers.
De 4 Slaapkamers bevinden zich op de 1ste etage. Waarvan 1 slaapkamer 3 één-persoons bedden heeft en de andere 3 ieder 2-persoons bedden. 1 Badkamer met bad, wastafel en toilet bevind zich op de begane grond en de andere 2 bevinden zich op de 1e etage. 2 bedden hebben een laag aflopend plafond. De haard is enkel decoratief (geen vuur mogelijk)

In de omheinde knusse binnentuin zijn gezellige zitjes gemaakt. Vanaf de tuin springt direct het uitzicht op de Mont Ventoux in het oog. Er staan ligbedden en parasols bij het zwembad en op het overdekte terras staat een eettafel; aangenaam voor een hapje en een drankje bij uw eigen zwembad.

Parterre
keuken
eettafel
waterkoker

broodrooster

fornuis (4 kookplaten, elektrisch)

afzuigkap

koffiezetapparaat (filtermaling)

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
eettafel
zithoek
badkamer
bad met douche
wastafel

toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed

1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed (140 x 200 cm)
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
bad met douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (140 x 200 cm)
wastafel

toilet
badkamer
douche
wastafel

toilet
Kelder
wasruimte
wasmachine
Algemeen
campingbedje, patio, terras (privé, overdekt, 32 m2), tuin (privé, omheind, 150 m2), tuinmeubilair, BBQ (gas), BBQ (elektrisch), ligstoelen, parasol, zwembad (privé, roldek, 8 x 3 m., geopend van Mei t/m Sep), hangmat, haardroger
Bedlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Marlies Smeets
Verblijf van 13 mei 2023 tot 20 mei 2023
22 mei 2023

Het huis is goed uitgerust, de bedden waren minder. Het dorp is nogal verpauperd, veel rotzooi en zag er armoedig uit.

Godfroid Jocelyne
Verblijf van 30 juli 2022 tot 13 augustus 2022
6 augustus 2022

Zeer mooie villa, goed gelegen. Alles is zoals in overeenstemming met de huuradvertentie

Paul Rodatz
Verblijf van 21 augustus 2021 tot 28 augustus 2021
7 september 2021

Het huisje is ruim, de schapen en badkamers waren schoon, de bedden waren heerlijk om in te slapen. Het zwembad en het terras nodigen u uit om te ontspannen. De plafonds op de 1e verdieping zijn laag, niet voor lange mensen.We hadden problemen met het vinden van het huis, het steegje is slechts aan één kant bereikbaar met de auto en de auto kan niet direct bij het huis geparkeerd worden. Bij de oplevering was de kraan in de keuken kapot, de eigenaar zei dat hij had geprobeerd het te repareren, maar de hele week niet terug was gekomen. Gelukkig had het huis een vaatwasser. De wasmachine staat in een zeer stoffige/vuile kelder. Voor de prijs hadden we meer verwacht.

Thery Bourgoignie
Verblijf van 27 juni 2021 tot 1 juli 2021
3 juli 2021

Schitterend huis ideaal gelegen!

Ms Ines Held
Verblijf van 15 augustus 2020 tot 29 augustus 2020
30 augustus 2020

Het huis was moeilijk te vinden omdat het geen huisnummer heeft en de rue Coste Froide zo smal is dat je er niet van boven in kunt rijden. het vertrek nogal onvriendelijk.

Mr Peter Van Haevre
Verblijf van 1 augustus 2020 tot 8 augustus 2020
9 augustus 2020

Mooi huis dicht bij een dorp. Dit was wat we verwachtten.

Mr Jean Debeij
Verblijf van 4 juli 2020 tot 18 juli 2020
22 juli 2020

Prachtig huis, met goede bedden en alle comfort in een mooi dorp met uitzicht op de Mont Ventoux. Fijne ontvangst. We hebben genoten!

Martijn Brouwer
Verblijf van 27 juni 2020 tot 1 juli 2020
8 juli 2020

In het algeheel prima behalve de tuinstoelen is geen luxe.

Mr vincent Majerus
Verblijf van 28 juli 2019 tot 17 augustus 2019
21 augustus 2019

Goed huis en presentatie van het huis zonder probleem

Ms Catharina Bakker
Verblijf van 25 mei 2019 tot 1 juni 2019
10 juni 2019

Met zicht op Mont Ventoux!

Mr Tom Lambrechts
Verblijf van 21 juli 2018 tot 28 juli 2018
29 juli 2018

Mormoiron is een fantastische locatie en de accomodatie is een oase. Fantastische tuin met zwembad. Ruime villa die goed geequipeerd is.