Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Prachtige Villa met Zwembad 50-34025-IT1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
€2728,94
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Villa Vista ligt in de heuvels op ongeveer 600 meter hoogte, tussen de historische steden Cortona en Castiglion Fiorentino, Het is een volledig onafhankelijke villa met een adembenemend panoramisch uitzicht over de vallei. Het is een ideale plek voor mensen die op zoek zijn naar privacy en rust. De villa heeft twee verdiepingen en is elegant ingericht in een moderne stijl en voorzien van alle comfort. Op de begane grond bevindt zich een woonkamer, een elegante eetkamer en een volledig uitgeruste keuken. de slaapkamers zijn op op de eerste en tweede verdieping. verder is er een dependance met een slaapkamer en badkamer.


Er is een mooie tuin met een zwembad en uitzicht op de vallei. Geniet van een verfrissende duik in het zwembad op een zomerse dag.
In de tuin is een barbecue en een houthoven pm pizza’s te maken.
De tuin is ideaal op op warme zomeravonden buiten te eten. Er is een parkeerplaats, een garage en een wasruimte.

Bij Villa Vista kunt u een onvergetelijke vakantie door te brengen en genieten van absolute privacy en rust op een suggestieve locatie.

Parterre
woonkamer
TV (satelliet)
open haard
eetkamer
eettafel
keuken
oven
afwasmachine

koelkast
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
Op de 2e etage
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
bubbelbad

douche

wastafel

toilet

bidet
Gastenverblijf Parterre
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet

bidet
Algemeen
wasmachine, terras, tuin (privé, verlicht), tuinmeubilair, parking, zwembad (privé, geopend van 1/2 Mei t/m 1/2 Okt), kinderbed
Borgsom
€ 500
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Kinderbed
€ 10/nacht
Kinderstoel
€ 4,28/nacht
Verwarming
€ 40 /Night
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr Bart Vlaemynck
Verblijf van 30 juli 2022 tot 6 augustus 2022
9 augustus 2022

Zalig huisje met prachtig uitzicht. Verzorgde tuin, alles is aanwezig, rustig. Ligt op tiental minuutjes rijden van Castiglion Fiorentino. Weg in de heuvels naar het huisje is makkelijk berijdbaar.