Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Prachtige villa met terras vlakbij het strand 197-01371-ES1

9 Personen
5 Slaapkamer(s)
5 Badkamer(s)
vanaf €1437 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze prachtige moderne villa is het perfecte toevluchtsoord voor gezinnen die willen genieten van een luxe vakantie aan de Costa Brava. Met een maximale capaciteit van 9 personen biedt de villa 5 comfortabele slaapkamers, waaronder 4 suites, elk met een eigen badkamer en douche. Een van de suites beschikt over een terras met een prachtig uitzicht op zee, wat de perfecte ruimte creëert om te ontspannen. De ruime woonkamer omvat een gezellige woon-eetkamer, ideaal voor familiebijeenkomsten, en een volledig uitgeruste open keuken met alle benodigde apparatuur, waaronder een vaatwasser, magnetron, oven en wasmachine.

De buitenruimte van de villa is net zo indrukwekkend, met een privézwembad, jacuzzi en een overdekt terras waar u kunt genieten van maaltijden en ontbijt terwijl u geniet van het prachtige uitzicht op zee. Er is ook een barbecue en oven, perfect om buiten te eten. De villa ligt op slechts 2 km van het centrum van Lloret de Mar en het prachtige strand, en biedt de ideale balans tussen privacy en gemak. Het charmante stadje biedt een grote verscheidenheid aan winkels, restaurants en attracties, wat zorgt voor een opwindende maar rustige vakantie-ervaring.

Extra voorzieningen zijn onder andere wifi, parkeergelegenheid voor 2 auto's en optionele airconditioning en verwarming tegen een toeslag. Huisdieren zijn niet toegestaan en de villa is alleen beschikbaar voor familieboekingen, aangezien groepen jongeren niet worden geaccepteerd. Deze accommodatie is perfect voor degenen die op zoek zijn naar een moderne, comfortabele en privéruimte om te genieten van de schoonheid en rust van de Costa Brava.

Parterre
open keuken
kookplaat (keramisch)
broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer
woon/eetkamer
TV
eettafel

zithoek
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
Op de 1e etage
slaapkamer
1-pers. bed
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
badkamer
douche
Algemeen
wasmachine, balkon, verwarming, airconditioning, terras, BBQ, parking, zwembad (privé), strijkijzer, Sea view
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
MAILLARD
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

Comfortabele en moderne accommodatie, ideaal voor een uitje met z'n tweetjes. Op het terras kon je genieten van prachtige avonden onder de sterrenhemel.

Hilgeman
Verblijf van 31 maart 2025 tot 7 april 2025
10 april 2025

Firenze Best Stay was een heerlijke ervaring! De villa is ruim met een prachtig zwembad waar de kinderen van genoten, Het is maar een korte rit naar het strand, waardoor het perfect is voor onze gezinsvakantie

oleszczyński
Verblijf van 31 maart 2025 tot 7 april 2025
10 april 2025

Fantastisch verblijf met alles wat je nodig hebt voor een comfortabele vakantie. De eigenaren waren erg vriendelijk en behulpzaam tijdens ons verblijf.

Garcia Valle
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Perfect voor onze familievakantie! De ligging is ideaal, dichtbij zowel zand- als rotsstranden. We voelden ons ontspannen en comfortabel in de ruime kamers. 100% aanbevolen!

Skovgaard
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Wij hebben met ons gezin een heerlijke vakantie gehad! De accommodatie was schoon en had een huiselijke sfeer. Dankzij het nabijgelegen busstation konden we de omgeving gemakkelijk zonder auto verkennen.

Nielsen
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

We hebben een fantastische tijd gehad in deze villa! De locatie was echt ruim en perfect voor onze groep van 9 personen. Ik vond het privézwembad geweldig en we hebben daar heel wat tijd doorgebracht met ontspannen. De keuken was goed uitgerust, waardoor koken heel gemakkelijk was. Bovendien was het een echte pluspunt dat het zo dicht bij zowel het zandstrand als het rotsstrand lag. Het enige nadeel was dat het 's nachts een beetje rumoerig kon zijn, omdat het dicht bij een straat ligt, maar eerlijk gezegd vonden we dat niet zo erg. Al met al zou ik deze locatie zeker aanraden voor een familievakantie!

Cino
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

Ruime ruimte, comfortabele sfeer, perfect voor familiebijeenkomsten of uitjes met vrienden, alles wat we nodig hadden was aanwezig, op korte rijafstand van het strand en de winkels, ideaal om Insta-herinneringen te creëren!

Buono
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

We hebben ontzettend veel plezier gehad! Het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend en het privézwembad was een hoogtepunt voor iedereen. Het was een beetje ver van de stad, maar de rust was het waard.

Ibáñez Pérez- Maffei
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Deze villa heeft een geweldige sfeer! Ruim en met een zwembad, ideaal om te ontspannen na een lange dag op het strand. De keuken beschikt over alle benodigde keukengerei voor een late snack. Bovendien is de locatie fantastisch: op korte loopafstand van de zand- en rotsstranden. Zeker een aanrader!

Viklund
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Ik ben een beetje geobsedeerd door deze plek! Super comfortabel en schoon, absoluut een thuis ver van huis, Vertene is super vriendelijk, en het zwembad? Wat een droom! Ideaal voor groepsreizen. Ik kan niet wachten om terug te komen!

Sandmark
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Grote kamer voor gezinnen! Schoon en modern, met een mooi zwembad, dichtbij het strand en de stad

Hanche-Olsen
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Ruim en comfortabel! De kinderen hadden plezier in het zwembad en wij genoten van onze maaltijden op het terras. De slaapkamers waren gezellig en de algehele inrichting was uitnodigend.

Danilowicz
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Ons verblijf in Firenze Best Stay was absoluut heerlijk! De villa is ruim en prachtig modern, perfect voor een familievakantie. We hebben heerlijk bij het privézwembad gelegen en genoten van het gemak van een volledig uitgeruste keuken – ontbijten was een fluitje van een cent! De locatie is zeer gunstig.

Zoboli
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

De villa was charmant en schoon. We genoten van de snelle toegang tot lokale winkels en attracties. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons meteen thuis voelden.

Mersini
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Een geweldige plek voor gezinnen! De woning was goed onderhouden en had alles wat we nodig hadden, inclusief een volledig uitgeruste keuken. De rustige buurt zorgde voor een vredig verblijf.

Adler Bank
Verblijf van 26 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

Alles was naar wens, de faciliteiten waren goed en we hebben een heerlijk verblijf gehad, de locatie was rustig maar iets verder van de belangrijkste bezienswaardigheden dan we hadden verwacht

Lemm
Verblijf van 25 maart 2025 tot 1 april 2025
4 april 2025

Een gezellige villa met voldoende ruimte voor onze groep. De keuken was goed uitgerust, wat het bereiden van maaltijden gemakkelijk maakte. Wij waardeerden de airconditioning op de warme dagen.

Wilk
Verblijf van 25 maart 2025 tot 1 april 2025
4 april 2025

Ruime villa met privézwembad, perfect voor ontspannende dagen, dichtbij zowel zand- als rotsstranden

Mikkelsen
Verblijf van 25 maart 2025 tot 1 april 2025
4 april 2025

De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Geweldige locatie om de omgeving te verkennen.