Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Prachtige villa met privé zwembad nabij Tavira 05-0088-PT1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
vanaf €1643 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Maak kennis met deze mooie vrijstaande vakantievilla, midden in de natuur op 7 km van het leuke plaatsje Tavira! Deze villa is voorzien van alle comfort en privacy. In de omheinde tuin met meubilair en voldoende ligbedden ligt het grote privézwembad met een buitendouche. Het deels overdekte terras en een paar grote bomen zorgen voor de nodige schaduw. Geniet binnenshuis van de luxe en ruime vertrekken. Er is airconditioning in de hele villa. Vanuit de woonkamer zijn schuifpuien naar het deels overdekte terras en de tuin.

De villa heeft een mooie open lay-out, moderne meubels met een mediterrane sfeer en is zeer goed uitgerust en bestaat uit een ruime lichte - woonkamer met houtkachel en eethoek. Grenzend aan het eetgedeelte is een grote en volledig ingerichte design keuken met ontbijteiland en natuurstenen werkblad. Dat is fijn thuiskomen na een dag van uitstapjes in de regio!

Bezoek tijdens uw verblijf Tavira, dat als een van de mooiste plaatsen van de Algarve wordt beschouwd. Van het grote aantal bruggen is de bekendste de elegante Ponte Romana met 7 prachtige bogen en een Romeinse fundering. Breng een bezoek aan de kasteelruïnes en bewonder vanaf de torens het prachtige uitzicht over Tavira. Tavira heeft veel restaurants en zoals overal in de Algarve spelen vis- en schelpdieren hier de hoofdrol. Probeer de plaatselijke specialiteit eens: tonijnbiefstuk met uien. Een dag naar het strand? In Santa Luzia (8 km) is een uitstekend zandstrand met strandtentjes!

Parterre
keuken
bar (eetbar)
waterkoker

broodrooster

fornuis (keramisch)

koffiezetapparaat (cups)

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV (internationale zender(s), geen Nederlandse zender(s))
eettafel

open haard

zithoek

DVD-speler

CD-speler

terras
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad met douche
wastafel

toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
2x 1-pers. bed
balkon
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche

wastafel

toilet

balkon
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
douche (buiten), wasmachine, airconditioning, terras (privé, overdekt), tuin (privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad (privé, 9 x 4 m., geopend van Jan t/m Dec), fietsen beschikbaar (tegen betaling, op aanvraag), lounge set
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed
€ 3,57/nacht (Op aanvraag)
Kinderbed + Kinderstoel
€ 5/nacht (Op aanvraag)
Kinderstoel
€ 2,43/nacht (Op aanvraag)
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr Hermien Geerts
Verblijf van 14 juni 2024 tot 21 juni 2024
23 juni 2024

Geweldige ligging, villa is van alles voorzien, wij waren hier met 4 volwassenen en 3 kleine kindjes en hadden alles bij de hand wat we nodig hadden! Fijn zwembad en tuin. Mooi uitzicht op zee. Super rustig! We hebben nooit iemand gehoord buiten de krekels. In 1 woord fantastisch hier! En niet te vergeten: super goede service van de locale partij Happy Homes Algarve

Mr PNM van den Ende
Verblijf van 9 mei 2018 tot 21 mei 2018
28 mei 2018

Prima ontvangst fijn huis om in te verblijven.

Mr Luc Janssenswillen
Verblijf van 15 oktober 2016 tot 22 oktober 2016
31 oktober 2016

Het was een prachtig vakantiehuis met alle voorzieningen Goeie weg naar huisje, overal gemakkelijk te geraken Heel rustig (op het lawaai van de honden na) , heel proper, ... Ideaal voor een gezinsvakantie

L. Hoppenreijs
Verblijf van 9 juni 2012 tot 16 juni 2012
18 juni 2012

De lokatie van de vakantiewoning is uitermate geschikt om een goed beeld te krijgen van portugal, je kan een bezoek brengen aan Albufeira (zeer toeristisch) en Tavira (gastvrij en veel cultuur). Tevens is er een Funny Dutch, kroeg van Nederlandse eigenaren, een aanrader! De woning is fantastisch, de foto's zeggen al voldoende maar in werkelijkheid is het nog mooier. Leuk uitzicht en luxe woning met keurig ontvangst bij aankomst. Dagelijks kan je met een boot naar een eiland!