Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Prachtig appartement met privé zwembad 11-63015-IT1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €729 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Van het geweldige uitzicht op het Toscaanse landschap tot aan toegang tot een privé zwembad en een sfeervol gemeubileerde tuin. Deze heerlijke vakantiewoning biedt alle ingrediënten voor een onvergetelijke vakantie met je partner of gezin!

Golf Montecatini Terme SSD ligt op korte afstand en je kunt er een balletje slaan op een schitterende locatie, midden in de Toscaanse heuvels. Maak kennis met de lokale keuken in restaurants nabij het verblijf, zoals het op 3,7 km gelegen Il Ghianda, en koop de dagelijkse benodigdheden bij de supermarkt 6,9 km verderop. Je kunt heerlijk wandelen door deze mooie regio en een dagtocht naar de kunststad is ook zeer de moeite waard.
Montecatini staat ook bekend om zijn kuuroorden en wellnesscentra.

Begin de dag ontspannen met een ontbijtje in de tuin en bereid zelfstandig de meest smakelijke recepten in de eigen keuken. De badkamer is voorzien van een wasmachine en de slaapkamer met kingsize bed is bijzonder comfortabel.

Gelijkvloerse flat; toegang zonder trappen, met brede deuren. Geschikt voor mensen met mobiliteitsproblemen.

Parterre
open keuken
eettafel (4 personen)
kookplaat (inductie)

waterkoker

broodrooster

fornuis

afzuigkap

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/slaapkamer
2-pers. slaapbank
TV
slaapkamer
2-pers.king size bed
ledikant
badkamer
douche
toilet

bidet

wasmachine

strijkplank

strijkijzer

haardroger
verwarming
parasol
wasruimte
wasmachine
Algemeen
tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking, parasol, zwembad (privé, 11 x 6 m., geopend van Apr t/m Sep), speeltoestellen, glijbaan, Schommel
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Sylvia Rivera
Verblijf van 7 september 2023 tot 20 september 2023
10 september 2023

Prachtige locatie!! Het appartement is van alle gemakken voorzien. Nog nooit zo’n volledig appartement geboekt. Van theedoeken tot aan voldoende bestek en borden, alles is aanwezig. Aardige eigenaren, ze geven een rondleiding en daarna geven ze je alle ruimte. Erg prettig! - Tip: neem iets mee tegen muggen, als ze je eenmaal hebben gevonden weten ze je te vinden 😉 Maar dat heb je natuurlijk overal! Een echte aanrader in ieder geval, de foto’s toppen niet aan hoe het in werkelijkheid is!

Mr Bram Gruter
Verblijf van 13 mei 2023 tot 20 mei 2023
30 mei 2023

Ik heb het genoegen gehad om vakantie te vieren in dit geweldige vakantiehuis. Lieve mensen geweldige locatie met een geweldig uitzicht. Alles was schoon en goed onderhouden. Ik hoop ooit terug te keren!