Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Plattelandsvilla vlakbij Split met privé zwembad 74-41000-HR1

10 Personen
4 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
vanaf €920 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

In deze vakantievilla in Neoric geniet u gegarandeerd van een ontspannen vakantie. De woning beschikt over een privézwembad en 4 slaapkamers, met ieder een eigen badkamer. Ideaal voor een vakantie met een groot gezelschap.



Dankzij de rustige ligging kunt u hier volop genieten van de ongerepte natuur en ontspanning. Ideaal voor het maken van een heerlijke wandeling in de omgeving. Op zo'n 40 km vindt u het meer van Peruca, het op één na grootste kunstmatige meer van Kroatië. Dit is de ideale bestemming voor liefhebbers van vissen, kajakken, roeien en zwemmen. Het mooiste strand rondom dit meer vindt u in Garjak.



Deze villa voldoet aan alle eisen op het gebied van comfort. Dankzij de 4 badkamers heeft u voldoende privacy tijdens uw verblijf. Bovendien vindt u in de woonkamer een extra slaapbank voor 2 personen en een tv. Ook uw huisdier mag mee op vakantie, deze mag kosteloos verblijven in de villa.



Het dichtstbijzijnde vliegveld vindt u in Split, op 42 km rijden.

Parterre
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV (kabel, satelliet)

zithoek

radio
keuken
waterkoker
broodrooster

koffiezetapparaat

oven

afwasmachine

koelkast

wasmachine
slaapkamer
2-pers.king size bed
badkamer
bad of douche
wastafel

toilet

haardroger
Op de 1e etage
slaapkamer met badkamer
2-pers.king size bed
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2-pers.king size bed
douche

wastafel

toilet
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed
douche

wastafel

toilet
Algemeen
ingang, bubbelbad, open haard, kachel, streamingservice, bad of douche, bubbelbad, hottub, patio, airconditioning, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, trampoline, ligstoelen, parasol, zwembad (privé, buiten), fitnesstoestellen, kinderbed, kinderstoel, strijkplank, gezelschapsspellen
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Tegen lokaal tarief
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Eva Morselt
Verblijf van 26 juli 2022 tot 2 augustus 2022
4 augustus 2022

We had an amazing stay at the house! Ante and his family where very kind and helpful. They even made us dinner one night and gave us a ride to the grocery store. The house is very nice, with a big garden and pool. Definitely would recommend to stay!