Ontspannen familievilla met privézwembad 05-25212-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
In het rustige dorpje Naklice, net landinwaarts van de kust bij Omiš, vindt u deze fantastische Villa Nacle - ontworpen voor gezinnen die ruimte, privacy en gemakkelijke toegang tot zowel de natuur als de zee wensen. Verspreid over 160 m² op een privéperceel van 1000 m², zorgt deze volledig van airconditioning voorziene villa voor zes gasten voor een ontspannen en comfortabel dagelijks leven.
Binnen is het huis gecentreerd rond een lichte, open woonkamer waar de lounge, eetkamer en volledig uitgeruste keuken op natuurlijke wijze in elkaar overvloeien. Ouders kunnen ontspannen terwijl de kinderen tv kijken, spelletjes spelen op de PS of samen aan tafel eten. Er is ook een badkamer voor extra comfort. Boven vindt u drie goed ingerichte slaapkamers, elk met een tv, waardoor iedereen aan het einde van de dag zijn eigen rustige plek heeft met een gedeelde badkamer. Snelle wifi, een wasmachine en droger en handige opbergruimte maken een langer verblijf met het gezin gemakkelijk.
Buiten wordt een echte familiespeeltuin. Het verwarmde privézwembad ligt binnen handbereik van de overdekte zithoek. Een trampoline, een schaduwrijke loungehoek, een zonneterras en een eethoek in de buitenlucht creëren flexibele zones om te spelen, uit te rusten en te eten. De barbecue verandert maaltijden in een picknick in de buitenlucht, terwijl kinderen in de buurt ontspannen.
Dagelijkse uitstapjes blijven gemakkelijk. Stranden, winkels en het historische hart van Omiš liggen op slechts een klein eindje rijden. Actieve gezinnen kunnen de Cetina-rivier verkennen om te raften en ziplinen, terwijl culturele dagtrips naar Split voor afwisseling zorgen. Een hoogtepunt voor gezinnen is een boottocht naar Zlatni Rat op Brač.
Villa Nacle is het meest geschikt voor gezinnen die een veilige thuisbasis zoeken met een verwarmd privézwembad, speelruimte voor kinderen en snelle toegang tot stranden, natuur en de meest gezinsvriendelijke avonturen van Dalmatië - zonder de drukte van resorts.
Kenmerken
waterkoker
broodrooster
fornuis (elektrisch)
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
Blender
Baking sheet
Wine glasses
TV (flatscreen)
eettafel
stereo-installatie
speel station
douche
wastafel
toilet
2-pers.king size bed
TV (flatscreen)
2-pers.king size bed
TV (flatscreen)
1-pers. bed
1-pers. bed
TV (flatscreen)
douche
wastafel
toilet
Internettoegang, eettafel, wasdroger, ledikant, douche (buiten), wasmachine, balkon of terras, verwarming, airconditioning, tuin (omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, trampoline, zwembad (privé, verwarmd, 7 x 4 m.), fitnesstoestellen, kinderstoel, strijkijzer, haardroger, speelgoed, Droogkamer, , , , , , Cleaning products, Extra pillows and blankets, Long term stays allowed, Room-darkening shades
Bijkomende kosten
Optionele diensten ter plaatse
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het verwarmde zwembad maakte echt verschil!
Een ideale plek voor gezinnen met kinderen.
Veel beter dan mijn vorige verblijven in overvolle hotels. De rustige locatie zorgde voor een goede nachtrust; het voelde meer als thuis. De stranden waren ook makkelijk te bereiken.
We waren erg blij met de snelle wifi en de goed uitgeruste keuken. Daardoor was koken makkelijk en konden we verbonden blijven.
Het zwembad is ideaal voor luie middagen.
De kinderen vonden de trampoline en het terras geweldig; ze konden lekker spelen terwijl wij in de buurt ontspanden.
De indeling van deze accommodatie was slim. Alles wat we nodig hadden was dichtbij maar bood ook privacy wanneer we dat wilden.
Voor aankomst had ik wel wat twijfels over de ruimte, maar die bleken volkomen ongegrond! De villa was ruim en ontspannend. We hebben heerlijk in het zwembad gelegen terwijl de kinderen op de trampoline speelden.
Het was heerlijk om thuis te komen in een huis waar iedereen genoeg ruimte had. We vonden het vooral fijn dat elke slaapkamer een eigen tv had, waardoor ruzies over wat we wilden kijken tot een minimum werden beperkt. Na lange dagen buiten was het fijn om terug te keren naar zoveel comfort.
Het voelde over het algemeen erg vredig aan, vooral 's avonds op het terras.