Mooie villa in Frigiliana met privézwembad 12-88792-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
U ziet het goed, achter dit vakantiehuis met privé-zwembad ligt het pittoreske dorp Frigiliana (4 km)! U bevindt zich dus op een geweldige plek! Met de auto bent u zo in het authentieke centrum met kronkelende straatjes en steegjes met kleurrijke bloemen en planten. Hier en daar vindt u een verborgen restaurantje en uiteraard zijn er gezellige terrasjes en leuke winkeltjes. Al slenterend komt u oa. langs het 'Ingenio'. In dit grote huis uit de 15e eeuw wordt nu de enige suikerriethoning van heel Europa gemaakt. Uiteraard te koop op de markt die elke donderdag plaatsvindt!
De kust is ook vlakbij en Nerja heeft maar liefst 5 verschillende stranden! Van een breed zandstrand tot een klein baaitje. Leuk in Nerja zijn de restaurants met dakterrassen, de vele winkels en natuurlijk het uitgaansleven.
Maar thuis is het ook genieten; Francisco is zeer verzorgd heeft een mooi uitzicht op Frigiliana en haar vallei. U geniet ervan op het overdekte terras voor uw huis. Afkoelen kunt u in uw iets hoger gelegen privé-zwembad met buitendouche, zonneterras en ligbedden. Er zijn zelfs badlakens! Om het geheel af te maken is er ook een overdekt terras met eethoek en stenen BBQ.
Kenmerken
bar
fornuis
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV (flatscreen)
open haard
zithoek
DVD-speler
2-pers. bed (140 x 200 cm)
airconditioning
2x 1-pers. bed (90 x 190 cm)
airconditioning
2x 1-pers. bed (90 x 190 cm)
airconditioning
bad met douche
wastafel
toilet
douche
wastafel
toilet
wasmachine, terras (overdekt), terras, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad (privé, 6 x 4 m.), kinderbed, kinderstoel
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 200 (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Kinderbed
- gratis (op aanvraag)
- Kinderstoel
- gratis (op aanvraag)
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het vakantiehuis is prachtig gelegen met een geweldig uitzicht over Frigiliana. Er is veel te ontdekken in de omgeving, dus de 7 dagen dat we er waren zaten vol met programma's. De accommodatie was schoon en had alles wat je nodig had. De oprit naar het huis is erg steil en avontuurlijk, we waren erg blij met een terreinwagen.
Huis schitterend gelegen, alles aanwezig en keurig schoon opgeleverd. Laatste deel van de weg ernaartoe is echter wel voor gevorderden (4-weeldrive net niet nodig).
De aankomst was perfect. We verbleven met 5 personen, maar 2 van ons waren al vroeg geland op het vliegveld in Malaga. Nadat we onze auto hebben opgehaald zijn we meteen doorgereden naar het huis. Ondanks dat de eigenaren nog bezig waren om alles op orde te brengen, mochten we er al in. Ideaal om even spullen te droppen. Boodschappen konden we in de buurt doen met de auto (auto is een aanrader). De accommodatie is echt geweldig. Nog mooier dan op de foto’s. Het huis, het zwembad, de buitenkeuken en het uitzicht alles is geweldig. Eigenlijk wilden we geen dag weg uit het huis. Het heeft meer dan je nodig hebt. Zouden elk jaar wel terug willen!
de weg er naar toe ging goed zelfs het laatste stuk ondanks dat we geen 4wieldrive auto hadden goed opletten en rustig aan .huis was heerlijk en rustgevend leuke dorpjes in de buurt lekkere eet tentjes en niet duur. enkel jammer dat er geen gewoon koffiezet apparaat was maar hebben ons gered)
Mooie locatie met uitzicht op Frigiliana, fijn en ruim huis, netjes aangelegde tuin.
Helemaal het einde. Zeer goed verzorgd prachtig huis en locatie.
Een heerlijke week vakantie gevierd in Frigiliana. Heel mooi huisje op een prachtige plek. Heel net huis met alles erop en eraan. Prachtige zitjes met mooi uitzicht, grote kamer en keuken en zeer nette slaapkamers en badkamers. Vanaf het huisje loop je via een uitdagend wandelpaadje in 30 minuten naar Frigiliana. Wat een mooi dorpje! veel eet en drinkgelegenheden en een mooi uitgangspunt voor wandeltochten en uitstapjes naar Granada, Nerja en Malaga. aanrader !
Het was een geweldige week in dit huis: heel schoon, prima inrichting, ligging met fantastisch uitzicht, heerlijk, goed onderhouden zwembad. Frigiliana is ook een mooi wit dorpje met vele restaurantjes (niet duur). De weg naar het huisje was voor ons een bijzondere ervaring: steil, smal en het laatste deel onverhard. Voor onervaren chauffeurs is het een avontuur! Wij geven het huisje een tien, mede omdat het zo'n goed huis is voor twee stellen (twee badkamers).