Villa in Benitachell met zwembad bij Cumbre 48-82000-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Ontspannen wonen aan de kust
Deze villa, gelegen aan de gouden kust van Cumbre del Sol, biedt een comfortabel toevluchtsoord waar moderne gemakken samensmelten met mediterrane charme. Binnen vindt u open woon- en eetkamers, twee volledig uitgeruste keukens en uitnodigende slaapkamers, verdeeld over meerdere verdiepingen. Buiten vindt u het privézwembad, ligstoelen en een gemeubileerd terras waar u buiten kunt eten. De buitenkeuken en barbecueplek maken het gemakkelijk om rustige avonden te delen met familie, vrienden en uw huisdieren. Stranden en activiteiten
De kustlijn van de Costa Blanca nodigt uit tot ontdekkingstochten, van zandstranden tot rustige kiezelbaaien, perfect om te zwemmen of te snorkelen. Avonturiers kunnen duiken, jetskiën of mountainbiken in de nabijgelegen heuvels, terwijl cultuurliefhebbers de levendige straten van Moraira en Calpe kunnen verkennen. 's Avonds komen de strandbars tot leven met muziek en Spaanse invloeden, wat zorgt voor een levendige sfeer op korte rijafstand. Met parkeergelegenheid op het terrein is het eenvoudig om de regio in uw eigen tempo te verkennen. Huisdiervriendelijke avonturen
Reizigers die huisdieren meenemen, zullen de gastvrije sfeer van de regio waarderen. Honden kunnen met u mee op ochtendwandelingen langs de kustpaden, of u vergezellen naar huisdiervriendelijke strandzones waar ze in de golven kunnen spetteren. Nabijgelegen cafés en informele restaurants staan huisdieren vaak toe op terrassen, zodat u gemakkelijk kunt genieten van lokale tapas zonder ze alleen te hoeven laten.
Extra informatie
Bedden opgemaakt bij aankomst
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
afzuigkap
oven
magnetron
koelkast
vriezer
wasmachine
TV
eettafel
zithoek
bar
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
wastafel
wastafel
toilet
toilet
TV (internationale zender(s))
open haard
sfeerhaard
airconditioning
eettafel
kookplaat
broodrooster
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
oven
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
vriezer
koel-/vriescombinatie
Keukenmachine
2-pers. bed
2-pers. bed
douche
massagedouche
wastafel
toilet
buitenkeuken, tuindeuren, verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, ligstoelen, parasol, zwembad (privé), strijkplank, strijkijzer, lounge set
Bijkomende kosten
- Elektriciteit
- € 0,30/kWh
- Huisdieren
- Max. 2; € 29,41/dier/verblijf
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed + Kinderstoel
- Tegen lokaal tarief
- Verwarming
- € 7,50/nacht
- Wasmachine
- Inclusief
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
SLECHTSE VAKANTIE OOIT. Op het plaatje was het allemaal geweldig totdat we er waren. Bij aankomst kwam de rioollucht je binnen tegemoet, bijna alle lampen armaturen zijn kapot, de oven doet het niet, de afzuigkap doet het niet, gordijnen zijn beschimmeld, airco stinkt muf en dit was alleen al de eerste dag geconstateerd. na de eerste nacht geslapen te hebben werden we wakker en zaten we helemaal onder de beten van bed wantsen, toen kwam de vrouw des huizes op bezoek en moesten we 50 euro betalen voor de stroom oke dat kan ik me voorstellen en was er ook een foto gemaakt van de meterstand door mevrouw en zouden er geen extra kosten meer komen voor de stroom, zij zou de foto nog doorsturen naar mijn vrouw als bewijs. toen wilde gaan genieten van de villa en het zwembad en kwamen we er achter dat alle ligstoelen kapot waren en ook de loungebank en de bijzettafel waren niet te gebruiken omdat de zitting helemaal kapot was en het blad van de bijzettafel was er niet meer en de kussens waren helemaal beschimmeld en konden niet gebruikt worden. toen kwam het ergste kwa veiligheid, onze hond werd bijna geëlektrocuteerd door stroomdraden die onder spanning stonden en gewoon los op de grond lagen bij het zwembad en wilde ik tegen het hekje aanhangen om van het uitzicht te genieten en viel ik bijna naar beneden omdat het gehele hekwerk los staat, dit is dus niet aan te raden als je met kinderen daar verblijft. de dagen erna hebben we van de 4 slaapkamers die er waren er 3 geprobeerd maar kwamen we erachter dat van 4 slaapkamers er 3 de bedden vol met bed wantsen zaten en we van top tot teen gebeten zijn waardoor we ook bij de dokter zijn geweest en die bevestigde het. de hele villa is slecht onderhouden en is de veiligheid heel slecht. Ook liggen de plavuizen los en gebroken en zitten er allemaal scherpe randen aan waar je je voeten op kapot loopt. De dag dat we weg gingen kwam de vrouw des huizes weer langs met een andere foto van de stroom meter en wilde ze nog is 70 euro van ons hebben, toen ik de foto's vraagde of ze die wilde laten zien kon dat niet en ze wilde ze ook niet door sturen want ze had geen internet zij ze continu. we hebben toen ook belvilla gebeld en de situatie uitgelegd, maar die zijden als we geen foto's hebben kunnen we niets voor u betekenen, dus we zijn ook nog is opgelicht door mevrouw. we hebben nog meerdere malen geprobeerd om de foto's te verkrijgen maar mevrouw heeft ons nu geblokkeerd dus dat zegt al genoeg. al met al is onze verblijf niet geweest zoals het we verwacht hadden en dus ook zeker niet aan te raden voor gezinnen met honden en kinderen. Dus mijn advies zoek verder om teleurstelling te voorkomen en het kost genoeg geld.
Mooie grote villa met fantastisch uitzicht. Ruim voldoende voor ons gezin van 5.
We vonden de privacy van de villa en de prachtige tuin geweldig. Het uitzicht vanaf het terras was geweldig, vooral bij zonsondergang. De nabijgelegen stranden waren rustig en niet te druk. Een perfecte ontsnapping aan het stadsleven!
Eerlijk gezegd is Casa Alma een hele sfeer, de inrichting is esthetisch en de keuken is goed uitgerust voor al uw zelfgemaakte maaltijden, er zijn zoveel leuke hoekjes voor Insta-foto's, superdicht bij het strand van Cala Llebeig voor een dagje plezier, 10/10 zou hier weer verblijven
Sfeerbeheersing: Deze plek is een echte sfeermaker. Privézwembad? Ja, graag! Perfecte plek voor late barbecues en ontspannende momenten met vrienden. Pro tip: De buitenkeuken is een echte game-changer. Bovendien zijn de nabijgelegen stranden ideaal om te jetskiën en te genieten van het nachtleven. Een echte aanrader voor een familievakantie of gewoon om te ontspannen met vrienden.
Al met al een fijne plek om te verblijven. De villa is goed uitgerust en biedt voldoende ruimte. We hebben vooral genoten van de nabijheid van diverse stranden en nabijgelegen natuurparken. Een waarschuwing: de trap kan wat lastig zijn voor oudere gasten.
Dit is een leuke plek om vakanties door te brengen. Sommige dingen zouden het echter nog beter maken. Positieve punten: - Geen buren, er staan twee huizen naast Casa Alma, maar er lijkt niemand te zijn. - Perfect zwembad, veel ruimte, alles in huis werkt prima! - Veel ruimte, eigenlijk is het een woning met twee aparte appartementen! Neutrale - Zorg ervoor dat uw auto bergopwaarts kan rijden - Internet is er, maar het is zwak. Minpunten: - Meubilair is OK, maar kan worden bijgewerkt om een perfecte beoordeling te krijgen - Waarom staat het gebroken glasraam na jaren nog steeds aan de achterkant van het huis... - Nieuwe matrassen zouden geweldig zijn Zou ik er weer naartoe gaan? Ja
for privacy okay, pool was very clean. Everything else, bad experience. bathroom and toilet smelly. insects everywhere.. The villa has just work do to than it will be a excellent stay.
Geweldige locatie vlakbij het strand. Het privézwembad is een groot pluspunt!
Geweldige locatie om Moraira en Calpe te verkennen. Het privézwembad was een hoogtepunt en de tuin was perfect om te ontspannen.
Casa Alma biedt een geweldige mix van gemak en ontspanning. Het zwembad was perfect om af te koelen na een dagje strand. We hebben ook genoten van het lokale nachtleven in de strandbars. Zou zeker terugkomen voor nog een familievakantie.
Geweldige ervaring! De villa was schoon en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De locatie maakte het gemakkelijk voor ons om het natuurpark Peñón de Ifach te bezoeken om te wandelen. Een tip: het nabijgelegen Rincon Latino is een must-see voor het diner!
Huis gelegen op zeer steile heuvel, toegangsweg deels beton en smal. Prachtig uitzicht op het landschap, ook te genieten vanuit het zwembad. Het zwembad is groot en schoon - zeer aangenaam, heeft witte badpakken maar is geel geworden. Een rustige plek goed om te ontspannen. De kapotte ruit zit nog achter het huis en er zijn wat dingen in het huis kapot (gloeilampen, lampen, parasols, bed, etc.). Verwijzend naar eerdere beoordelingen, waren er geen dierlijke verrassingen behalve hagedissen. Airco toont zijn leeftijd, gaat regelmatig uit en staat alleen in de woonkamer! - genoeg als je slaapt met de deur open. Airconditioning op de eerste verdieping is nieuwer, maar helaas alleen beschikbaar in de woonkamer - maar het is ook voldoende. Mooie stenen muur in de tuin en tuinmeubelen aanwezig. Banken en stoelen zijn beschikbaar voor 6 personen. Wasmachine - koffiezetapparaat - fornuis werkte prima - internet gemengd. Kortom een fijn huis, ook al zijn daar wat dingen kapot en wordt het hele huis oud
The house was lovely and perfectly situated. A lot of wonderful places to visit in the near area. Joanna was our point of contact and is a very nice person, ready to help with any questions. We would highly recommend both Benitachell and this house.
Mooi huis meubels zijn wat gedateerd. Er is alleen Netflix verder geen TV zenders. Zeer prettig ontvangen door de beheerster. Het huis is niet te vinden als je het niet weet maar uiteindelijk wel goed bereikbaar via een berg weggetje.
Goed , fijn en relaxt verblijf gehad.
Zeer mooie en ruime villa, we voelden ons er thuis, de airconditioning was een uitkomst op de warme dagen, de nabijheid van zowel Benitachell als Teulada maakte het makkelijk om lokale restaurants en winkels te verkennen, al met al een goede keuze!
-omgeving: 2 woorden “prachtige omgeving!!!” Op dat vlak echt aanrader voor iemand die rust wil.. -aankomst. Moeilijk te vinden, niet het juiste adres dat vermeld stond op de papieren.. wij hadden geluk dat wij via Google earth het huis gevonden hadden… als je het niet kent, waan je je echt dat je verkeerd aan het rijden bent. Bij aankomst aan de woning, Telefonisch contact opnemen met de verantwoordlijk!!! -accommodatie: mooi huis! Het zou een geriefelijk huis kunnen zijn, wat jammer genoeg door de vele kapotte spullen niet is. Dit zowel in als buiten huis. Wij hebben een deugddoende, fijne, rustgevende.. vakantie gehad in dit huis!
Het huis heeft veel kapotte spullen, waarvan de belangrijkste een gigantische ruit is die samen met de kapotte waslijn op het terras ligt. Het tuinmeubilair is ook kapot en de kussens zijn super vies. Het beddengoed is schaars, het huis is altijd gesloten omdat er veel knaagdieren in de omgeving zijn. De tp ovens werken of zijn losgekoppeld, evenals de jaloezieën die tp helemaal omhoog zouden kunnen. Super vuile kussens. Slechts één set sleutels. Vanaf de eerste dag e-mails versturen zonder antwoord te krijgen. Het zwembad en het prachtige uitzicht. Het is jammer dat het huis zoveel problemen heeft, want het zou prachtig kunnen zijn. Zeer rustige omgeving maar tegelijkertijd luidruchtig. Honden die 's nachts continu blaffen, er moet ook een schietbaan in de buurt zijn en sommige dagen om 7 uur 's ochtends zijn ze al aan het schieten. De oude barbecueplek, kapotte kasten en slecht onderhouden. Ik ben niet vroeg vertrokken omdat mijn kinderen niet de dingen zien die ik zie.
We hebben enorm genoten van ons verblijf bij Belvilla by OYO Casa Alma! Het privézwembad was een groot succes bij de kinderen en de utekjøkken gjorde maakte onze barbecue onvergetelijk. De locatie is perfect om nabijgelegen stranden zoals Cala Llebeig en Moraig te verkennen. Een echte aanrader voor gezinnen!
perfecte familievakantie. De plaats is geïsoleerd, maar op een klein eindje rijden van alles. Ik raad aan om rechtstreeks contact op te nemen met de persoon van het bureau. Ze is erg beschikbaar. Professioneel. Ik raad aan.
Vol bedwantsen, rattenpoep op de bedden, communicatie met de verantwoordelijke van het huis... Ik wil niet eens praten. Verschrikkelijk. Het huis is niet in een hygiënische staat om in te wonen!
Super relaxt huis voor met je gezin heen te gaan.
We hebben een comfortabel verblijf gehad bij Belvilla by OYO Casa Alma. De faciliteiten waren zoals beschreven en de gastheer was erg vriendelijk. We hebben veel tijd bij het zwembad doorgebracht, wat een geweldige manier was om te ontspannen na het verkennen van de bezienswaardigheden.
We hebben enorm genoten van ons verblijf in Casa Alma. De accommodatie is goed onderhouden en straalt luxe uit. We waardeerden de privacy en het feit dat we onze hond mee mochten nemen. De omgeving is rustig en perfect voor een ontspannen vakantie, hoewel we ook genoten van de nabijgelegen watersporten. De gastheren waren zeer behulpzaam en het inchecken verliep soepel. Ik kan het van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een rustige vakantie!
We hebben een heerlijke tijd gehad in Casa Alma. Het inchecken verliep soepel en de gastheer was erg behulpzaam. De villa is goed uitgerust, maar wees voorbereid op trappen als u kleine kinderen hebt of mobiliteitsproblemen hebt. Over het algemeen was het een aangenaam verblijf.
Deze plek is perfect voor een familievakantie met voldoende bewegingsruimte. De buitenkeuken was geweldig om te grillen en buiten te eten. Het enige nadeel was de trap, wat voor sommige gasten een uitdaging kan zijn. Maar we hebben ons prima vermaakt!
De buitenkeuken en grillopstelling zorgden voor heerlijke diners in de buitenlucht, een werkelijk ontspannende ervaring
De villa was ruim en had alles wat we nodig hadden voor ons verblijf. De locatie is geweldig, op korte rijafstand van prachtige stranden zoals Cala Llebeig en Moraig Beach. Het was een beetje lastig met al die trappen, dus ik zou het niet aanraden voor gezinnen met jonge kinderen. Over het algemeen was het een aangenaam verblijf en we hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen steden Moraira en Calpe. Een goede keuze voor een gezinsvakantie.
We hebben een fantastische tijd gehad in Belvilla by OYO Casa Alma! De villa is prachtig en biedt een adembenemend uitzicht op de bergen. Het privézwembad was een hoogtepunt voor ons gezin en we hebben er urenlang ontspannen in de zon doorgebracht. De buitenkeuken maakte onze barbecues onvergetelijk, vooral met een glas lokale Spaanse wijn. Het is een perfect toevluchtsoord voor gezinnen die willen ontspannen en samen willen genieten van quality time. We kunnen niet wachten om terug te komen!
Gemakkelijk gevonden via gps. Prachtige omgeving. Beetje afgelegen maar in de buurt alles te vinden wat jd nodig hebt.
Ruime villa met prachtig uitzicht op de bergen en alle voorzieningen die nodig zijn voor een comfortabel verblijf. Genoten van de nabijgelegen stranden en het nachtleven.
Luxe villa met privézwembad, perfect voor een romantisch uitje vlakbij het strand van Cumbre del Sol
Totaal niet te vinden ,zonder het telefoontje van de beheerder hadden we nog steeds gezocht. Verder heel veel privacy ...dat was top
Moeilijke aankomst omdat we verkeerd waren geïnformeerd over de plaats van herstel van de sleutels. We zeiden dat we Frans waren, maar de persoon die ons ontving sprak Engels, Spaans en Duits, dus met de taalbarrière ... Accommodatie was goed evenals het milieu. Een nadeel, we betalen voor handdoeken en het ontbrak een beetje aan kwantiteit.
Het huis is fantastisch gelegen, afgelegen maar toch dicht bij winkels, strand en restaurants.