Mooie moderne villa met verwarmd privézwembad 178-98130-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Geniet volop van de luxe die dit moderne vakantiehuis biedt. Zowel bij het privézwembad als vanaf het terras heb je een prachtig uitzicht op de omgeving. Het is gelegen bij de internationaal bekende Las Colinas Golf & Country Club en het biedt comfortabel plaats aan vrienden of familie.
Naast een prachtige 18-holes golfbaan herbergt het prestigieuze Las Colinas een internationaal restaurant (Unik Café), een sushi bar (Enso Sushi), een Italiaans restaurant (Il Palco) en een mini-supermarkt. Een sport- en gezondheidsclub met fitnessruimte en spabehandelingen, 3 tennisbanen, 2 padelbanen en een multisportterein ontbreken ook niet. De witte zandstranden van Cabo Roig, La Zenia, Campoamor en Mil Palmeras liggen op minder dan 10 km afstand, evenals het winkelcentrum Zenia Boulevard.
Het interieur van het huis is sfeervol en comfortabel. Je kunt een goed boek lezen op het mooie terras en de airconditioning zorgt voor verkoeling op warme zomerdagen. Een badjas is inbegrepen bij de prijs!
Extra informatie
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Kenmerken
waterkoker
espresso apparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV
eettafel
zithoek
2-pers. bed
2-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
douche
wastafel
toilet
2-pers. bed
TV
douche
wastafel
toilet
airconditioning, terras, dakterras, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, parasol, zwembad (privé, buiten, verwarmd), lounge set
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Diversen
- Fiets € 20/nacht
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Fantastische moderne villa van alle gemakken voorzien met heerlijk verwarmd zwembad!