Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe villa in Valtura met privézwembad 856-00125-HR1

18 Personen
7 Slaapkamer(s)
6 Badkamer(s)
vanaf €3950 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze villa biedt een luxe vakantie-ervaring met een scala aan voorzieningen die zijn ontworpen voor gasten om te ontspannen en te genieten. Deze ruime villa heeft 7 slaapkamers, geschikt voor maximaal 14 volwassenen en 4 kinderen, en biedt de mogelijkheid om slechts de helft van de villa te boeken, wat 4 slaapkamers omvat voor maximaal 8 volwassenen en 2 kinderen. Gasten kunnen genieten van een privé buitenzwembad (57,75 m²) met een jacuzzi, samen met een kleiner zwembad voor kinderen. De villa beschikt ook over een groot terras met een eethoek, een professionele buitenkeuken, tv en een buitentoilet.

De villa is perfect voor gezinnen en heeft een kinderspeelplaats met een glijbaan en schommels, en tal van recreatieve mogelijkheden zoals een eigen basketbal- en volleybalveld, tafeltennis en een trampoline. Binnen biedt de villa een speelkamer met biljart, darts en een PS4-console, samen met een jacuzzi en sauna voor ultieme ontspanning. De villa is overal voorzien van airconditioning, en elke slaapkamer en woonkamer zorgt voor comfort voor alle gasten.

De villa ligt in Valtura, een rustig gebied in de buurt van Pula, een oude Romeinse stad die bekend staat om zijn prachtige amfitheater en rijke geschiedenis. Pula is de thuisbasis van verschillende Romeinse monumenten en biedt prachtige stranden, evenals watersportmogelijkheden zoals vissen, zeilen en duiken. Windsurfen is ook mogelijk in het nabijgelegen Premantura, op slechts 12 km afstand, in de buurt van Kaap Kamenjak. Voor een culturele ervaring kunnen gasten de Spectacvla Antiqva-show bekijken in het Romeinse amfitheater.

Parterre
open keuken
kookplaat
waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer

woon/eetkamer
TV
eettafel

zithoek
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
Queen Bed
slaapkamer
Queen Bed
slaapkamer
Queen Bed
slaapkamer
Queen Bed
slaapkamer
Queen Bed
slaapkamer
Queen Bed
badkamer
douche
badkamer
douche
badkamer
douche
badkamer
douche
badkamer
douche
badkamer
douche
toilet
toilet
Algemeen
fitnessruimte, Tuinmeubilair, TV, TV, TV, TV, TV, wasdroger, hottub, douche, sauna, wasmachine, balkon, terras, tuin, BBQ, parking, zwembad (privé), tafeltennistafel, dart, voetbalgoal, kinderstoel, strijkplank, strijkijzer, haardroger, ,
Huisdieren
Niet toegestaan
Parkeren
Included
Wifi
Included
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Löwing Jensen
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

Grote ruimtes, privézwembad en leuke activiteiten zoals basketbal en tafeltennis. Perfect voor een familie-uitje of om te ontspannen met vrienden. Kleine tip: het kan erg warm worden, dus vergeet de zonnebrandcrème niet!

Heb
Verblijf van 2 april 2025 tot 9 april 2025
12 april 2025

Een prachtige villa met alles wat we nodig hadden voor een weekje weg. Dankzij de buitenkeuken was barbecueën gemakkelijk en leuk, en de kinderen vonden de speeltuin geweldig. De perfecte mix van ontspanning en activiteiten!

Mulhall
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

Fantastische plek voor een groepsreis! We huurden de helft van de villa en hadden nog steeds genoeg ruimte. De gameroom met de PS4 hield de kinderen bezig terwijl de volwassenen ontspanden bij het zwembad. De eigenaren waren erg aardig en behulpzaam. Ik zou deze plek zeker aanbevelen!

Socha
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

Ruim en luxueus, deze villa was perfect voor ons familie-uitje. De kinderen vonden de speeltuin geweldig, terwijl wij genoten van bezienswaardigheden in de buurt, zoals de Pula Arena.

Smolik
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

We huurden de helft van de villa en dat was nog steeds ruim genoeg voor onze groep. De decoraties waren prachtig en het voelde als thuis. We komen zeker terug!

Falk
Verblijf van 1 april 2025 tot 8 april 2025
11 april 2025

Stil, vredig en luxueus! Het buitenzwembad was geweldig en we brachten daar het grootste deel van onze tijd ontspannend door. De eigenaar was erg vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog beter maakte.

Pasanen
Verblijf van 31 maart 2025 tot 7 april 2025
10 april 2025

We hebben een fantastische familiereünie gehad in deze villa. De kinderen hadden alle ruimte om te spelen en wij hebben genoten van de rust in de omgeving. Alles was schoon en functioneel, een uitstekende keuze voor grote groepen!

Ciuruś
Verblijf van 31 maart 2025 tot 7 april 2025
10 april 2025

We hebben een geweldig verblijf gehad in een luxe villa in Valtura! Het privézwembad was een groot succes bij de kinderen en we vonden het heerlijk om te ontspannen op het terras en te genieten van de prachtige omgeving. Perfect voor ons familie-uitje!

Reedeker
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

Hield van de esthetiek! Het terras eetgedeelte is zo schattig en perfect voor zonsondergang diners, Rustig gebied maar dicht genoeg bij Pula voor wat geschiedenis vibes, 10/10 zou aanbevelen voor een ontspannende uitje!

Glaw
Verblijf van 30 maart 2025 tot 6 april 2025
9 april 2025

We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! De buitenkeuken was een echte 'game changer' voor onze BBQ-avonden. De kinderen vonden de speeltuin en de trampoline geweldig. De locatie is ontspannen en dichtbij de bezienswaardigheden van Pula. Wij komen zeker terug!

Gomm
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

Prachtige villa met privézwembad, perfect om te ontspannen. De buitenkeuken was een geweldige toevoeging voor avondbarbecues.

Fogliato
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

Wat een fantastische plek! De villa was ruim en bood comfortabel plaats aan onze grote groep. We hebben genoten van de speelkamer en buitenactiviteiten zoals basketbal en volleybal. Een echte aanrader voor gezinnen!

Ruzzier
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Een zeer aangename ervaring! De villa was goed uitgerust en het privézwembad was fantastisch. We vonden het leuk om dicht bij Pula te zijn en hebben geprofiteerd van de historische bezienswaardigheden in de buurt, zoals de Tempel van Augustus.

Różańska
Verblijf van 28 maart 2025 tot 4 april 2025
7 april 2025

Deze villa is fantastisch! Super ruim en heerlijk privézwembad. Perfect voor een familie-uitje!

Puschner
Verblijf van 26 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

De villa was zeer ruim en comfortabel. Het was fijn dat er entertainmentmogelijkheden waren, vooral de PS4 voor de kinderen. Voor volwassenen was de sauna een fijne manier om te ontspannen. Kortom, een geweldige ervaring!

Senique
Verblijf van 26 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

Deze villa heeft een geweldige sfeer! Van het privézwembad tot de speelkamer: dit is de ideale plek om te ontspannen met vrienden. De buitenkeuken is een echte topper voor barbecues en de kinderen hebben zich uitstekend vermaakt in de speeltuin. De nabijheid van Pula is ook een groot pluspunt!

Pietron
Verblijf van 26 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

Kortom, een geweldig verblijf! De voorzieningen waren perfect voor de behoeften van ons gezin. Het enige nadeel was het weer, maar de villa bood voldoende vermaak om ons binnen bezig te houden. Een echte aanrader!