Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Rustig vakantiehuis in Drniš 03-02322-HR1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
€2398,44 €2047,04
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ontsnap naar Drniš in dit vakantiehuis voor zes gasten, een oase van rust met gratis wifi en modern comfort. Het ligt op slechts 450 meter van het stadscentrum en biedt gemakkelijke toegang tot lokale voorzieningen. Het strand van Solaris Šibenik ligt op 27 km afstand en biedt volop ontspanning aan zee. Met restaurants, dagelijkse boodschappen en het openbaar vervoer op loopafstand is gemak gegarandeerd.

Binnen beschikt het huis over een ruime woon- en eetkamer met een digitale flatscreen-tv, een volledig uitgeruste open keuken met moderne apparatuur en drie knusse slaapkamers, waarvan één met een tweepersoonsbed, één met twee eenpersoonsbedden en één met een stapelbed. Gasten kunnen ontspannen op het privéterras, een verfrissende duik nemen in het omheinde zwembad of buiten eten met de barbecue en loungeset. Extra voorzieningen zijn onder andere airconditioning, een wasmachine en een zonnedouche.

Verken in de buurt Etnoland, een cultureel erfgoed dat het traditionele Kroatische leven laat zien, of bezoek de Cikola-kloof, perfect voor natuurliefhebbers en avonturiers. Voor dineren kunt u terecht bij Amfora, dat authentieke Dalmatische gerechten serveert in een rustieke omgeving. Of u nu op zoek bent naar avontuur of ontspanning, dit vakantiehuis is de perfecte plek om te ontsnappen.

Parterre
open keuken
waterkoker
broodrooster

fornuis (4 kookplaten, elektrisch)

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer
woon/eetkamer
2-pers. slaapbank
TV (flatscreen, digital)

eettafel (4 personen)

airconditioning
slaapkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
airconditioning
slaapkamer
2x 1-pers. onderschuifbed
airconditioning
slaapkamer
stapelbed
airconditioning
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet

wasmachine

haardroger
badkamer
douche
wastafel

toilet

wasmachine

strijkplank

strijkijzer

haardroger
toilet
wastafel
toilet
toilet
wastafel
toilet
Algemeen
sunshower, terras (privé, overdekt), terras (privé), tuin (privé, omheind, verlicht, 400 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad (privé, omheind, 8 x 4 m.), speeltoestellen, lounge set
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Kinderbed
gratis (op aanvraag)
Wasmachine
Inclusief
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Mr Jacky Bruins
Verblijf van 24 mei 2025 tot 7 juni 2025
8 juni 2025

We hebben genoten in Drniš. Ontzettend lieve eigenaar Mile en zijn vrouw Tanja, erg gastvrij en behulpzaam. Alles is aanwezig in beide huizen. Ook het zwembad is geweldig en schoon. Dat onze hond Storm welkom was, was zo fijn. Het bijzondere vonden wij toch onze extra huisdier. Een Ruïnehagedis, die we elke dag dag zagen op het terras.

Guerrero Sanz
Verblijf van 6 februari 2025 tot 18 februari 2025
21 februari 2025

Prachtige omgeving en moderne voorzieningen. Het nabijgelegen strand bij Solaris was een hoogtepunt van onze reis en de gastheren waren ongelooflijk gastvrij.

Laeven
Verblijf van 2 augustus 2023 tot 15 augustus 2023
18 augustus 2023

We hadden een geweldige tijd in dit charmante vakantiehuis in Drniš! Het huis is ruim en prachtig ingericht, wat zorgt voor een gezellige sfeer voor onze familie, Het privézwembad was een hit bij de kinderen, en het terras was perfect voor onze avondbarbecues, We waardeerden hoe dichtbij we waren bij Krka National Park, waardoor het gemakkelijk was om de prachtige watervallen en natuurpaden te verkennen, Lokale eetmogelijkheden waren op een korte loopafstand, wat onze maaltijden handig maakte, Al met al, een fantastische uitje!

Wim van Driel
Verblijf van 31 juli 2023 tot 11 augustus 2023
10 augustus 2023

Het huis buiten is super. Alleen het zijn eigenlijk 2 verblijven, je kan van het ene niet naar het andere verblijf binnendoor, wat best nadeel is met kleine kinderen. De keuken is ook enigszins klein, maar al met al prima verblijf. Zeker voor liefhebbers van rust, en hiken.

Ms Kim Mulder
Verblijf van 10 augustus 2020 tot 24 augustus 2020
28 augustus 2020

We kwamen na een lange reis aan bij Drnis Dreams, we zijn daar zeer vriendelijk ontvangen door de gastheer Mile. Er lagen al wat lekkere dingen in de koelkast, zodat we niet gelijk naar de supermarkt hoefden. Het is een prachtig huis, met een geweldig zwembad. Het koffiezetapparaat en de koelkast waren na een paar dagen defect, maar geen probleem....een belletje en Mile kwam direct met nieuwe apparatuur. Tevens maakte hij met grote regelmaat het zwembad schoon. In tegenstelling tot eerdere berichten zijn er wel degelijk 2 bedden voor de kids...en ook de andere bedden sliepen heerlijk. De één na laatste avond heeft Mile voor ons een traditioneel Kroatisch diner bereid op de BBQ....en zelfgemaakte rode wijn meegenomen....het was een geweldige avond, Mile speelde ook gezellig op zijn gitaar, en vertelde ons veel over de historie van Drnis etc. Kortom....een geweldig huis met een fantastische gastheer! Absoluut een aanrader!

Ms WENDY GEENS
Verblijf van 13 juli 2020 tot 22 juli 2020
27 juli 2020

Vriendelijke gastheer, maar geen 3 slaapkamers zoals geboekt, 2 slaapkamers en slaapbanken (in de woonkamers/keuken) geen plaats voor koffers uit te pakken omdat er geen kleerkasten zijn in de woonkamer. ook niet 1 huis maar 2 aparte delen. geen loungeset en fietsen beschikbaar zoals aangegeven, geen speeltoestellen. in de omgeving zijn er wel wat restaurantjes ed in het centrum, rustige omgeving, uitstappen zijn wel verder weg

Ms Irina Prüßing
Verblijf van 10 augustus 2019 tot 17 augustus 2019
20 augustus 2019

Goede accommodatie, zeer mooie, gastvrije eigenaars. Centrale ligging van de accommodatie, allemaal op loopafstand, winkel, stadscentrum, apotheken, postkantoor etc.