Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Landhuis in Fréjus met privézwembad 34-00638-FR1

9 Personen
4 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €3601 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit prachtige landhuis in Fréjus biedt de perfecte mix van charme en comfort voor een ontspannen familievakantie. Met 4 ruime slaapkamers biedt het plaats aan maximaal 9 gasten. Het privézwembad met parasols en ligstoelen nodigt u uit om te ontspannen onder de mediterrane zon, terwijl de omheinde tuin en het overdekte terras de ideale setting bieden voor maaltijden in de buitenlucht en quality time.

Gunstig gelegen op slechts 3 km van het strand en 5 km van een golfbaan, biedt de omgeving talloze activiteiten. Een tennisbaan ligt op slechts 1,5 km afstand en een supermarkt op slechts 1 km van de accommodatie zorgt voor een aangenaam verblijf. Ontdek de lokale keuken in nabijgelegen restaurants of geniet van een schilderachtige dag aan de baai.

Binnen beschikt het landhuis met airconditioning over een gezellige woonkamer met een open haard en een volledig uitgeruste keuken. Gezinnen met jonge kinderen worden goed verzorgd met een kinderstoel en een kinderbedje. Er is ook een barbecue beschikbaar om buiten te koken. Eén huisdier is welkom en de dichtstbijzijnde luchthaven ligt op 60 km afstand, waardoor dit een handige en luxe uitvalsbasis is in Zuid-Frankrijk.

Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van EUR 200,00 aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.

Parterre
woonkamer
TV (satelliet)
open haard

DVD-speler

stereo-installatie
eetkamer
eettafel (10 personen)
keuken
fornuis (4 kookplaten, gas)
koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
2-pers. bed (140 x 190 cm)
airconditioning
badkamer
douche
wastafel

toilet
toilet
serre/veranda
Op de 1e etage
slaapkamer
stapelbed
airconditioning
badkamer
bad met douche
wastafel

toilet
Op de 2e etage
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
airconditioning
badkamer
douche
wastafel

toilet
Gastenverblijf Parterre
slaapkamer
1-pers. slaapbank (120 x 180 cm)
2-pers. bed (180 x 190 cm)

airconditioning
badkamer
douche
wastafel

toilet
Poolhouse
buitenkeuken
terras
Algemeen
wasdroger, wasmachine, airconditioning, terras (privé, overdekt), tuin (privé, omheind, verlicht, > 1000 m2), tuinmeubilair, BBQ, ligstoelen, parasol, zwembad (privé, omheind, 18 x 7 m.), kinderbed, kinderstoel
Huisdieren
Max. 1; € 15/nacht (De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin)
Bedlinnen
Aanwezig
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Schoonmaak
Tussentijdse schoonmaak € 20/uur
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 21e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Mr Jeannick Gouwy
Verblijf van 29 juli 2017 tot 12 augustus 2017
21 augustus 2017

De fotos en beschrijving waren veelbelovend, eens aangekomen viel het zeer mooie zwembad met buitenkeuken dichtbij meteen op net als de prachtige tuin. Binnen was het enorm donker om de warmte buiten te houden. in de beschrijving stond toen we boekten dat er over het ganse huis airco was, die bleek stuk te zijn en de plafondwaaiers maakten enorm veel lawaai maar koelden niet af. hier en daar was er ventilator te vinden die 1 bepaalde plaats kon koel houden. De slaapkamers waren ovens, electriciteit verouderd en wc brillen van goedkoop plastiek en stuk. En dan moest het nog allemaal beginnen, de muggen, die waren er met hopen, na één nacht konden de beten niet meer geteld worden en dit bleef duren tot de laatste dag. Erg jammer want deze woning heeft werkelijk alles om een paradijs te worden met de nodige aanpak. Het zwembad en de tuin worden om de 2 dagen aangepakt en schoon gemaakt echt mooi, jammer dat dit van binnen niet gebeurt.  Al bij al zeer genoten van zwembad, buitenkeuken en vooral omgeving