Comfortabele villa voor 20 personen met zwembad, buitenkeuken en sauna 65-44425-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Villa Simeana is een betoverende villa met privé zwembad; een traditionele look met modern comfort! Deze villa bevindt zich in het plaatsje Kringa en is geschikt voor een grote groep vrienden of meerdere families. In de omheinde tuin beschikt u over een zwembad, ligbedden en parasols, een barbecue en een overdekt terras met keuken en eettafel voor 18 personen.
De villa heeft een comfortabel interieur en is voorzien van airconditioning. Op de begane grond vindt u een woonkamer met slaapbank voor twee kinderen, een eetkamer, een goed uitgeruste keuken, een slaapkamer met badkamer en suite en een apart toilet. Op de eerste verdieping vindt u een speelkamer met pooltafel en darts, een sauna en drie slaapkamers met badkamers en suite. Op de tweede verdieping zijn vijf slaapkamers met badkamers en suite.
Het historische stadje Porec met een gezellig centrum en de stranden aan de westkust liggen op ongeveer een half uur rijden. Op loopafstand vindt u een kleine supermarkt en een restaurant.
Extra informatie
Op 1 minuten loopafstand bevindt zich een parkeerplaats waar u kunt parkeren
Kenmerken
2-pers. slaapbank
TV (satelliet)
open haard
airconditioning
eettafel (18 personen)
airconditioning
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat (filtermaling)
oven
magnetron
afwasmachine
airconditioning
2-pers. bed
TV (satelliet)
douche
wastafel
toilet
airconditioning
haardroger
2-pers. bed (180 x 200 cm)
TV (satelliet)
bad met douche
wastafel
toilet
balkon
airconditioning
2-pers. bed (160 x 200 cm)
TV (satelliet)
douche
wastafel
toilet
airconditioning
haardroger
2x 1-pers. bed
TV (satelliet)
douche
wastafel
toilet
airconditioning
wasmachine
strijkplank
strijkijzer
airconditioning
dart
biljart
douche
sauna (4 personen)
2-pers. bed (160 x 200 cm)
TV (satelliet)
douche
wastafel
toilet
airconditioning
haardroger
2x 1-pers. bed
TV (satelliet)
douche
wastafel
toilet
airconditioning
haardroger
stapelbed
TV (satelliet)
douche
wastafel
toilet
airconditioning
haardroger
2-pers. bed (180 x 200 cm)
TV (satelliet)
douche
wastafel
toilet
airconditioning
haardroger
2-pers. bed (180 x 200 cm)
TV (satelliet)
bad met douche
wastafel
toilet
airconditioning
douche (buiten), terras (overdekt), tuin (privé, 1000 m2), tuinmeubilair, ligbedden, 8x ligbedden, BBQ, parking, 3x parasol, zwembad (privé, 15 x 5 m.), kinderbed
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 500 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
- Huisdieren
- Max. 2; € 10/dier/nacht
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De villa overtrof onze verwachtingen! Elke slaapkamer had een eigen badkamer, wat alles zo handig maakte. De keuken was goed uitgerust voor onze familiemaaltijden en de nabijgelegen restaurants waren ook een leuke optie.
We hebben hier een geweldige tijd gehad! De locatie was vredig en we waardeerden de nabijheid van Porec voor dagtochten, De sauna was een fantastische toevoeging na een lange dag van verkennen,
Wat een geweldig verblijf! De villa was ruim en goed uitgerust, waardoor het de perfecte accommodatie was voor onze grote groep. Het privézwembad was populair bij de kinderen en we vonden het heerlijk om in de tuin te barbecueën. Wij komen zeker terug!
Geweldige plek voor een familievakantie! De kinderen vonden het zwembad geweldig en de volwassenen genoten van de rustige omgeving. Het enige nadeel was dat we wel wat meer keukengerei hadden kunnen gebruiken.
Een fantastische villa voor een familievakantie! We waardeerden de privacy in elke slaapkamer en de ruime gemeenschappelijke ruimtes. De nabijgelegen supermarkt maakte het gemakkelijk om benodigdheden in te slaan.
We hebben veel plezier gehad met het biljarten en darten in de speelkamer! De kinderen hadden buiten genoeg ruimte om rond te rennen en wij vonden de buurt erg rustig; een heel prettig toevluchtsoord!
School en kamer! Het interieur was prachtig en de tuin was goed onderhouden. We hadden een paar ontspannende omgevingen bij het zwembad. Een hele fijne plek om te ontspannen.
De villa was indrukwekkend en bood alle voorzieningen die we nodig hadden voor een verblijf van een week. Het was handig dat we dicht bij lokale eetgelegenheden zaten en dat buitenzwembad was een hoogtepunt.
We hebben de villa voor een weekend gehuurd met vrienden en het was fantastisch. Er was genoeg ruimte en de speelkamer zorgde ervoor dat iedereen zich kon vermaken. Ook de gastheren waren erg vriendelijk!
Deze villa is een juweeltje! Ruim en comfortabel met genoeg bedden voor iedereen, Het buitenterrein was perfect voor onze familiebarbecues en het uitzicht op de tuin was zo ontspannend, Zeer aan te raden!
Op sommige plekken wat gedateerd, maar over het algemeen een prettig verblijf. De slaapkamers waren comfortabel en de tien badkamers waren een groot gemak voor onze grote groep. Goede prijs-kwaliteitverhouding.
Het was een comfortabel verblijf, De villa had alles wat we nodig hadden en de Wi-Fi werkte perfect, Slechts een korte rit naar de stranden, wat een bonus was, Al met al een solide keuze,
Een geweldige ervaring over het algemeen, De villa is prachtig ingericht en de airconditioning was een redder in nood tijdens de warme dagen, We hebben genoten van het dartspel in de speelkamer en ontspannen bij het zwembad, Kan niet wachten om weer te bezoeken,
Ons verblijf in Villa Simeana was simpelweg geweldig! De ruime interieurs waren perfect voor onze vriendengroep, We hebben vooral genoten van de gameroom met de biljarttafel en darts - het zorgde voor geweldige avonden samen, Het nabijgelegen restaurant was een leuke bonus voor een snelle diner