Charmante cottage in Andalusië dicht bij het stadscentrum 06-03292-ES1
Beschrijving
Rustiek vakantiehuis met privé zwembad gelegen in het gehucht La Higuera ten zuiden van het natuurpark El Torcal de Antequera. Nieuw gebouwd huis, waarbij de stijl en decoratie, die zo typisch is voor de Andalusiche huizen, behouden is. Het vakantiehuis is van alle gemak voorzien om een fijne vakantie te kunnen doorbrengen met familie of met vrienden. Geweldig uitzicht over de bergen en over de vallei. Bij het privé zwembad zijn zonnebedden. De vakantiewoning ligt op slechts 10 min van de dorpjes La Joya en Villanueva de la Concepción, waar u winkels, bakkers, een apotheek, bars en restaurants vindt. Vanuit het huis kunt u gemakkelijk activiteiten ondernemen als wandelen, fietsen en paardrijden, etc. Bezienswaardigheden in de omgeving zijn onder meer El Caminito del Rey en El Chorro, het natuurpark Sierra de las Nieves, Ronda of Antequera. Zeer centrale ligging in Andalusië ten opzichte van Sevilla, Córdoba, Granada en Málaga en de stranden van de Costa del Sol. Goed uitgangspunt voor dagtochten naar deze steden, die zeker een bezoek waard zijn!
Extra informatie
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Huurlicentie: VTAR/MA/00344
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Eindschoonmaak
- inclusief
- Huisdieren
- max. 2; € 25/dier/verblijf
- Bedlinnen
- aanwezig
- Badlinnen
- aanwezig
- Keukenlinnen
- aanwezig
- Wifi
- gratis
- Linnengoed
- € 10,- (extra bedlinnen wissel € 5 p.p.)
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het verblijf in Casa La Herradura was erg teleurstellend. De foto’s op de website komen niet overeen met de aangetroffen situatie. Er zijn geen speeltoestellen en stapelbedden meer aanwezig. Ook het zitje aan de voorzijde ontbrak. Hierdoor waren er geen stoelen om buiten te kunnen zitten. Er stonden alleen houten eetkamerstoelen, waar je absoluut geen hele dag op kon zitten. Verder troffen wij bijv. maar 2 wijnglazen en 4 koffielepeltjes aan. De inventaris was absoluut niet kompleet. Het keukenlinnen wat je kreeg was 1 theedoek, 1 keukenhanddoek en 1 vaatdoek . Hier moest je 2 weken mee doen voor 4 personen. Belvilla heeft ons een compensatie aangeboden, maar als je hier bent met een mindervalide, maakt dat het verblijf niet goed. Nu moest hij in rolstoel blijven zitten en dan maar geregeld weer op bed liggen. Dit was absoluut niet de vakantie die wij voor ogen hadden.