Chique villa met jacuzzi 96-63000-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Traditionele stenen villa met 4 slaapkamers in Acqualagna, ingericht in chique landelijke stijl, gelegen in de heuvels van het binnenland van Marche, met een prachtig uitzicht op natuurpark Sasso Simone en Simoncello. Ideaal voor gezinnen en groepen van 10 personen. Alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning. Omgeven door een nette privétuin, uitgerust met een van whirlpool en watervallen voorzien zwembad. Geniet van de whirlpool in het zwembad en het tafelvoetbalspel.
In de buurt kunt u van lokale truffelgerechten proeven en het prachtige, op 14 km afstand gelegen natuurreservaat Gola del Furlo bezichtigen. Breng een bezoek aan het op 9 km afstand gelegen heiligdom van de Madonna della Misericordia. Op een half uurtje rijden liggen de belangrijkste badplaatsen, zoals Fano en Pesaro, en de prachtige renaissancestad Urbino, door Unesco uitgeroepen tot werelderfgoed.
U heeft de beschikking over een draagbare barbecue en een houtoven waarin u echte Italiaanse pizza's kunt bakken. Parkeergelegenheid, was- en strijkvoorzieningen aanwezig.
De luchthaven van Marche ligt op 90 km afstand.
Het gebruik van de buitenoven in de maanden juli en augustus is om veiligheidsredenen verboden: er is een bos in de buurt en het droge klimaat brengt brandgevaar met zich mee. De barbicue kan veilig voor het huis worden gebruikt, uit de buurt van bomen.
Kenmerken
TV
zithoek
eettafel (8 personen)
waterkoker
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat (espresso)
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
douche
wastafel
toilet
eettafel (10 personen)
lounge set
2-pers. bed
airconditioning
2-pers. bed
airconditioning
1-pers. bed
1-pers. bed
airconditioning
douche
wastafel
toilet
douche
wastafel
toilet
2-pers. slaapbank
TV
eettafel (4 personen)
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
oven
magnetron
koelkast
2-pers. bed
airconditioning
douche
douche
wastafel
buitenkeuken, carport, TV (flatscreen, satelliet), afwasmachine, bubbelbad (buiten), wasmachine, verwarming (vloerverwarming), tuin (privé), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, ligstoelen, zwembad (privé, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), 10 x 6 m., geopend van Jun t/m Sep), tafelvoetbal, strijkplank, strijkijzer, haardroger
Bijkomende kosten
- Gas/Olie
- Gas € 5/M3
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 1; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Het is echt geweldig hier. Wat een mooi huis met een super mooi uitzicht. We zijn hier met ons gezin met 8 pers. Enorm genieten samen. We slapen zelf in een apart soort v appartement. Dat is wel heel fijn. Ziet er allemaal heel netjes uit.
Het huis in Acqualagna was fantastisch. De voorzieningen, hygiëne, ... zijn allemaal super en boven verwachting. De omschrijving strookt echter niet volledig met realiteit: afwezigheid van een Jacuzzi. Dit was bovendien een bepalende rol had in de keuze voor dit huis t.o.v. andere huizen, aangezien wij de laatste week van september zijn gegaan en dus rekening hielden met iets slechter weer. Meermaals contact opgenomen met Belvilla om dit aan te kaarten; ter plaatse via mail, achteraf via mail, achteraf via evaluatie-formulier, telefonisch op standaard-antwoorden gestoten,...: elke mogelijkheid bleef zonder gepaste reactie.