Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa met privézwembad 87-00470-ES1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €2831 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze ruime en huiselijke villa beschikt over 3 goed ingerichte slaapkamers en biedt comfortabel plaats aan maximaal 6 gasten op 250 m² woonoppervlak. Omgeven door een prachtige tuin, beschikt de accommodatie over een privézwembad, een terras met tuinmeubilair en een barbecue, waardoor het perfect is voor familiebijeenkomsten of een rustig toevluchtsoord. Uitgerust met airconditioning, wifi, een wasmachine en een strijkijzer, zorgt de villa voor een comfortabel en handig verblijf. Gelegen in een gezinsvriendelijke omgeving dicht bij de zee, biedt het een serene en gastvrije omgeving voor iedereen.

Ideaal gelegen op slechts 3 km van de historische stad Alcudia, biedt deze villa gemakkelijke toegang tot de topattracties van de regio. De zandstranden van Playa Puerto Alcudia en Puerto Pollensa liggen op slechts een klein eindje rijden, samen met het prachtige rotsstrand van Aucanada en de beroemde Club de Golf Alcanada, beide op 6 km afstand. Gezinnen kunnen genieten van een leuke dag in het nabijgelegen waterpark Hidropark, en natuurliefhebbers zullen het Parc Natural de s'Albufera waarderen, gelegen op 7 km van de accommodatie. Voor degenen die verder willen verkennen, liggen Playa de Can Picafort en andere pittoreske stranden binnen 12 km.

De onafhankelijke keuken van de villa is volledig uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een koelkast, magnetron, oven, vriezer en vaatwasser, samen met kleine apparaten zoals een koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker en sapcentrifuge. Compleet met alle benodigde borden, bestek en keukengerei, biedt de keuken alles wat nodig is om heerlijke maaltijden te bereiden.

Parterre
woonkamer
TV
zithoek
keuken
waterkoker
broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

Citruspers


slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
badkamer
douche
wastafel
badkamer
douche
wastafel
Algemeen
Tuinmeubilair, wasmachine, terras, tuin, BBQ, zwembad (privé), strijkijzer
Arrival out of schedule
Included
Bedlinnen
Included
Borgsom
€ 500
Cot/Crib
Included
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Included
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Melanie
Verblijf van 3 april 2024 tot 3 november 2024
6 november 2024

Goed gevulde en ruime verblijven

Aidan
Verblijf van 4 februari 2024 tot 4 september 2024
7 september 2024

De villa was moeilijk te begrijpen op de foto's, maar er zijn twee trappen aan weerszijden van het gebouw die leiden naar de tweepersoonskamers (2 aan elke kant) met een gedeelde badkamer en douche, en twee extra badkamers beneden, Er is voldoende gemeenschappelijke ruimte en zitplaatsen, met genoeg stoelen voor minstens 25 personen! Het zwembad is van een geweldige grootte en diepte, De locatie is fantastisch, op slechts 10 minuten lopen van de dichtstbijzijnde supermarkt (niet Spar) met een goede selectie en prijzen, Er zijn een aantal geweldige restaurants in de omgeving, waaronder Black Pig, We bezochten tijdens de laatste week van april, die samenviel met de Mallorca 312-fietsrace op de 29e, Overal waren fietsen en het parcours liep zelfs langs de villa, We huurden fietsen voor een dag, maar ze waren moeilijk te vinden vanwege de race, De haven van Alcudia ligt op 40 minuten lopen langs het strand en het strand ligt op slechts 2 minuten lopen van de villa, De villa ligt ook in een rustige omgeving,

Hilda
Verblijf van 7 januari 2024 tot 7 augustus 2024
10 augustus 2024

We hebben een uitstekend verblijf gehad in dit prachtige nieuwe huis, zeer goed uitgerust en brandschoon. Het beddengoed is van hoge kwaliteit,

Annika
Verblijf van 29 juni 2024 tot 7 juni 2024
10 juni 2024

Een fantastisch appartement op een toplocatie ten opzichte van het strand, restaurants, winkels en andere faciliteiten. Het appartement was in topconditie, goed uitgerust en de wifi-verbinding was perfect!

Sahar
Verblijf van 6 januari 2023 tot 6 augustus 2023
9 augustus 2023

Zwembad, stilte, netheid en gemakkelijke toegang tot fietsen: alles wat u nodig heeft om een bijzondere tijd door te brengen!

Caroline
Verblijf van 19 april 2023 tot 26 april 2023
29 april 2023

Geweldige plek, het personeel was erg behulpzaam en reageerde snel op vragen, alles was schoon en netjes!

Maaike
Verblijf van 19 april 2023 tot 26 april 2023
29 april 2023

De keuken is volledig uitgerust en maakt koken een fluitje van een cent,

Isabel
Verblijf van 19 april 2023 tot 26 april 2023
29 april 2023

Het hele huis is comfortabel, gezellig en niet gebrekkig aan details. Alles is erg schoon en gerenoveerd, en het hebben van verschillende kussenopties is een echt geschenk,

Peter
Verblijf van 19 april 2023 tot 26 april 2023
29 april 2023

De accommodatie was zeer goed uitgerust en erg afgelegen, maar je kon Alcudia toch in slechts 5 minuten met de auto bereiken. De vele recreatiemogelijkheden zoals het zwembad en de pooltafel waren geweldig. Een echte aanrader!

Bruno
Verblijf van 3 november 2023 tot 18 maart 2023
21 maart 2023

De locatie was perfect, Het appartement was ruim en comfortabel, De wasfaciliteiten waren geweldig, We komen zeker terug,

Alm
Verblijf van 3 november 2023 tot 18 maart 2023
21 maart 2023

De ligging van het appartement, gecombineerd met het prachtige uitzicht over de baai, had niet beter gekund. Alles was op loopafstand, het appartement was brandschoon en zo comfortabel.