Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Villa Benka met uitzicht 153-44425-HR1

9 Personen
4 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €2602 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

De villa in Pinezici heeft 4 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 9 personen (max. 8 volwassenen). Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 221 m² ismooi ingerichte en is erg groot, met uitzicht de tuin en het zwembad. De woning bevindt zich op 7 km van de supermarkt "Sv. Lovrec, Ultra", 7 km van het dorp "Sv. Lovrec", 22 km van de waterpretpark "Aquacolors Porec", 22 km van de pretpark "Dinopark Funtana", 23 km van het busstation "Bus station Porec", 23 km van het rotsstrand "Blue Lagune beaches", 23 km van het zandstrand "Marea Beach", 24 km van het treinstation "train station Pazin", 26 km van de rivier "river Mirna/ Quieto", 31 km van het meer "accumulation lake Butoniga", 32 km van het warmwaterbronnen "Istarske Toplice/ Istrian Spa", 35 km van het natuurparken "NP Brijuni", 45 km van de luchthaven "airport Pula", 71 km van het natuurparken "PP Ucka", 141 km van het natuurparken "NP Risnjak", 699 km van het restaurant "Sveti Lovrec" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken kindvriendelijke buurt zone en op het platteland. Tevens heeft u de beschikking over tuin, tuinmeubilair, omheind perceel, 15 m² terras, wasmachine, barbecue, openhaard, strijkijzer, kluis, internet (wifi), haardroger, sauna, warmtepomp, airconditioning, zwembad privé, verwarmd zwembad privé, openlucht parkeerplaats in het zelfde gebouw, 2 Televisies, satelliet tv (Talen: Engels, Duits). De open keuken, elektrisch fornuis, is uitgerust met koelkast, oven, vriezer, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker.

woonkamer
1-pers. slaapbank
TV
eettafel
zithoek
open keuken
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
afwasmachine
koelkast
vriezer
elektrische kookplaten

slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
douche
badkamer
douche
wastafel
toilet
badkamer
douche
wastafel
toilet
badkamer
douche
wastafel
toilet
Algemeen
Tuinmeubilair, open haard, sauna, wasmachine, airconditioning, terras, tuin, parking, ligstoelen, zwembad (privé), strijkijzer, haardroger
airconditioning
Included
Arrival out of schedule
Included
Baby high chair
Included
Bedlinnen
Included
Borgsom
€ 500
Cot/Crib
Included
Huisdieren
€ 10 /Night
Internet Access
Included
Eindschoonmaak
Inclusief
Badhanddoeken
Included
Parkeren
Included
verwarmd zwembad
€ 64,29 /Night
Verwarming
Included
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Dirk
Verblijf van 18 februari 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

We hebben een fantastische familievakantie gehad in Villa Benka. De ruime slaapkamers waren perfect voor onze groep en de aanwezigheid van een wasmachine was een uitkomst. Een echte aanrader als u op zoek bent naar comfort en gemak.

Getevau
Verblijf van 2 juli 2025 tot 15 februari 2025
18 februari 2025

Villa Benka was een fantastische ontsnapping! De ruimtelijkheid van de villa bood perfect onderdak aan onze familie, De kinderen genoten van het verwarmde zwembad, en wij genoten van het grillen in de tuin, Zeker een plek om naar terug te keren!

Sam
Verblijf van 1 november 2025 tot 19 januari 2025
22 januari 2025

Gewoon geweldig! De uitzichten vanaf het terras waren adembenemend, en de kinderen hadden een geweldige tijd in het nabijgelegen waterpark Aquacolors, We konden ons ontspannen en genieten van gezinstijd zonder afleidingen,

Stefanie
Verblijf van 11 november 2024 tot 25 november 2024
28 november 2024

Schoon en ruim! De villa had alle voorzieningen die we maar konden wensen, inclusief een goed uitgeruste keuken en comfortabele bedden. De locatie was wat afgelegen, maar het gaf ons de rust en stilte die we zochten.

Patrik
Verblijf van 15 oktober 2024 tot 22 oktober 2024
25 oktober 2024

Over het algemeen een solide ervaring. De villa was comfortabel en had alles wat we nodig hadden, maar de locatie was een beetje ver van enkele attracties. Het was echter fijn om na een dagje uit terug te keren naar een rustige plek.

Sandro
Verblijf van 10 oktober 2024 tot 19 oktober 2024
22 oktober 2024

Ik kan niet genoeg zeggen over de gastvrijheid die we van de eigenaren kregen. Ze waren ongelooflijk gastvrij en de villa zelf voelde als een tweede thuis. De sauna was een fijne verrassing na een lange dag vol verkenning.

Renate
Verblijf van 28 december 2023 tot 1 juli 2024
4 juli 2024

Zeer mooi en schoon pand. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. We hebben een geweldige tijd gehad met de kinderen in het nabijgelegen Dinopark. Absoluut een onvergetelijke vakantie!