Traditioneel vakantiehuis met privé zwembad 32-24325-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Of het nu gaat om de ligging, het uiterlijk of de inrichting van dit fraaie vakantiehuis, het woord charmant is absoluut van toepassing! Dit typisch Istrische, stenen vakantiehuis in Peresiji is ruim 100 jaar oud en het beschikt over een privézwembad en een privétuin. Er zijn 2 slaapkamers en het is een uitstekende keuze voor een ontspannen zonvakantie met het gezin.
Vakantiehuis Mario ligt in het bescheiden plaatsje Peresiji, vlakbij het historische dorp Svetvincenat (1,5 km), middenin Istrië. In het nabijgelegen Svetvincenat vind je onder andere een restaurant, een minimarkt en een postkantoor. In de zomermaanden vinden hier vele culturele en traditionele festiviteiten plaats.
De gezellige binnenplaats kan volledig afgesloten worden zodat de kinderen zorgeloos kunnen spelen. Het zwembad zorgt voor de verkoeling tijdens de warme zomerdagen en het overdekte terras is een fijne plek om een maaltijd te nuttigen. Je hebt hier zelfs de beschikking over een traditionele pizza-oven!
Kenmerken
1-pers. slaapbank
TV (satelliet)
eettafel (6 personen)
fornuis (4 kookplaten, gas, elektrisch)
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
douche
wastafel
toilet
wasmachine
1-pers. vouwbed
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
douche
wastafel
toilet
3x 1-pers. bed
airconditioning
airconditioning, terras (overdekt), tuin (privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking, ligstoelen, zwembad (privé)
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 100
- Huisdieren
- Max. 2; € 7/dier/nacht
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Kinderbed
- gratis (op aanvraag)
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De villa was prachtig en ruim en bood alles wat we nodig hadden voor een gezinsvakantie. De tuin was perfect voor onze kinderen om in te spelen terwijl wij ontspanden bij het zwembad. Het was fijn dat er een supermarkt op slechts een paar minuten rijden was.
Schoon, comfortabel en stil! De airconditioning was een levensredder, het privézwembad was perfect om te ontspannen na een dag vol verkenning, al met al een solide keuze voor een familievakantie,
Een betoverende plek in Istrië! De villa was goed onderhouden en had een gezellige sfeer. We hebben vooral genoten van het nabijgelegen Glavani Park voor familieplezier. Het was een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen.
We hebben een heerlijke tijd gehad in deze villa. Het was goed ingericht en had alle voorzieningen die we maar konden wensen. Het terras was een geweldige plek om 's ochtends koffie te drinken. Het enige nadeel was de afstand tot enkele attracties, maar de rust was het waard.
De villa was charmant en had een rustieke uitstraling waar we van hielden. Het was een beetje ver van de belangrijkste attracties, maar dat gaf het gevoel van een verborgen parel. We hebben vooral genoten van de nabijgelegen eetgelegenheden in Svetvincenat.
Na een flinke reis van 21 uur en dus later dan gepland werden we hartelijk ontvangen door de eigenaar van de woning Mario. Een hele vriendelijke man die het huis helemaal zelf in traditionele staat heeft verbouwd. Hij woont zelf in de schuur ernaast, dus is dichtbij als je hem nodig heb. De woning is voorzien van alles wat je nodig heb om een fantastische vakantie te hebben. De bedden slapen heerlijk en hij heeft goede WiFi. Het zwembad wordt netjes bijgehouden. Hij heeft een gas BBQ in een buitenkeuken waar je lekker kan koken. En het is goed afgesloten waardoor ons hondje gewoon vrij kon loslopen in de tuin. De douches zijn voorzien van warm water boilers en buiten heeft hij ook een douche wat heerlijk is met de hete dagen om je af en toe af te spoelen. Ook deze is voorzien van een boiler en deze wordt verwarmd door de zon. Daarnaast ook gewoon de luxe van een wasmachine en vaatwasser. Mario heeft ook zelfs nog eens traditioneel voor ons gekookt en dat was een leuke ervaring!
Prima, aardige eigenaar, heeft ook nog keer v ons gekookt. NB Bij aankomst ‘s avonds in het dorp niets meer te koop