Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Schitterend landhuis met privé zwembad 14-05303-FR1

10 Personen
5 Slaapkamer(s)
3 Badkamer(s)
3 huisdier(en)
vanaf €1426 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Kom en ontdek dit prachtige landhuis met privézwembad, genesteld in een uitgestrekt stuk grond op het platteland van de Gard.

Wil je er even helemaal tussenuit? Ontdek deze prachtige Provençaalse woning met zijn verfijnde interieur en rustige omgeving, ideaal voor een ontspannen vakantie met familie of vrienden.

Met zijn 5 slaapkamers, 3 badkamers en grote leefruimtes is er voor elk wat wils! Je kunt je favoriete maaltijden bereiden in de goed uitgeruste keuken en ontspannen in het zwembad. Dit bijzonder elegante verblijf ligt op een terrein van maar liefst 7.000 m², met verschillende ontspanningsruimtes, ligstoelen en een barbecue om buiten te eten, plus een parkeerplaats.

Het kleine dorpje Massanes wordt omringd door wijngaarden en kijkt uit over de Gardon-vallei, waar u een lokale wijn kunt proeven in Vézenobres (5 km), een ritje met de elektrische scooter kunt maken in Alès (10 km) of het Village des Enfants in Montagnac (10 km) kunt ontdekken... Er zijn ook een aantal wandelroutes in de buurt, zoals "La Mer de Rochers" (De Zee van Rotsen), die een betoverend landschap biedt met een combinatie van vegetatie en verrassend gevormde rotsen. Mis een bezoek aan de Bambouseraie niet, een uniek exotisch park op 16 kilometer van het huis.


De stad Nîmes (25 km) is zeker een bezoek waard, net als Montpellier en Arles, die als mediterrane stranden op slechts een uur rijden liggen.

De Gard, gelegen tussen de Middellandse Zee en de Rhône-vallei, heeft een bevoorrechte locatie met een breed scala aan dingen om te ontdekken, waaronder Provençaalse dorpen en steden met een rijk erfgoed zoals Uzès en Aigues-Mortes, de beroemde Pont du Gard, een UNESCO werelderfgoed, en de ongerepte landschappen van de Gard Camargue en de Cevennen.

Parterre
zitkamer
TV
open haard

zithoek

DVD-speler

stereo-installatie
eetkamer
eettafel (6 personen)
keuken
waterkoker
broodrooster

fornuis (6 kookplaten, gas)

afzuigkap

koffiezetapparaat

espresso apparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast (+ vriesvak, Amerikaans)

wasdroger

wasmachine

strijkijzer

Blender
toilet
wastafel
veranda
eettafel (8 personen)
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
balkon of terras
slaapkamer
2-pers. bed (180 x 200 cm)
slaapkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
slaapkamer
2-pers. bed (140 x 200 cm)
slaapkamer
2-pers. bed (160 x 200 cm)
badkamer
ligbad
wastafel

toilet
badkamer
ligbad
wastafel

toilet
badkamer
douche (inloopdouche)
wastafel
Algemeen
bibliotheek, koelkast, douche (buiten), terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, zwembad (privé, buiten, wateralarm, 10 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep)
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 15 p.p./verblijf (On request(please reserve))
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Max. 3; Gratis (De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin)
Badhanddoeken
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Marcus Graner
Verblijf van 14 september 2024 tot 28 september 2024
16 oktober 2024

Prachtige architectuur, goede faciliteiten, helaas een gebrek aan netheid en onderhoud Mooi, groot vakantiehuis tussen Alès, Uzès, Anduze en Nîmes. Extravagante tegelvloeren, prachtige oranjerie. Je voelt je alsof je in een landhuis bent. Goede faciliteiten, interessante kunst, grote tuin. Maar: Het vakantiehuis ligt aan de enige toegang tot een betonfabriek. Vanaf 06.30 uur cirkelen betonmixers en opleggers met bulkgoederen voortdurend door de smalle lokale doorgang. Als twee vrachtwagens elkaar tegenkomen, rijden ze achteruit – piep piep... Uitslapen kan lastig zijn. Oppervlakkige reiniging. Stofzakken in de hoeken. Boven ooghoogte meeldraden en spinnenwebben inclusief bewoners. Uiteindelijk hielpen we onszelf met opruimen. Verwaarloosde reparaties: Deuren zitten vast, ramen (het huis heeft echt geweldige ramen) gaan niet open en/of zijn erg vies. Defect: oven, deursloten, keukenhoekkastdeur, regendouche, rolluik met 3 scharnieren hangt slechts aan één, badkuip niet bevestigd, beschermfolieresten, gootsteenafvoer defect, zwembadzeil ligt lusteloos verfrommeld naast het zwembad, er ligt afval in de tuin, die ooit als park was aangelegd. De voortuin is slechts spaarzaam onderhouden en heeft blijkbaar als hondentoilet gediend, de open haard kan niet gebruikt worden...enz. enz. Het zwembad is niet verwarmd en verliest 1-2 kubieke meter water per dag. De gast moet handmatig koud water toevoegen. Daarom is het water koud. Geboekt via Fewo-direct bij Belvilla. Dat zouden wij niet nog een keer doen. Fewo-direkt kon niet helpen met de aanbetaling, die nu betaald moet worden. Wij hebben bij de verhuurder geklaagd over de gebreken. Na bestudering van de voorwaarden zou Belvilla gelijk hebben gehad. Het helpt toch niet. Wie wil er op vakantie op een bouwplaats wonen? Of omgaan met zulke onzin? Wij niet – ommmmm. Conclusie: je kunt het leuk vinden, maar dat hoeft niet. PS: Wij zijn noch de verzorgers van de verhuurder, noch de schoonmakers. Maar gasten die veel geld betalen om een paar weken in een vakantiehuis te verblijven.

Ms Reiners
Verblijf van 8 juni 2024 tot 22 juni 2024
5 juli 2024

Echt een bijzonder huis! Extreem chique en smaakvol ingericht van binnen, matrassen en badkamers van de beste kwaliteit, elke kamer prachtig ingericht met designmeubilair, designlampen, de foto's beloven niet veel. Enorme nieuwe tv's. Buiten is de tuin en het terras echter totaal onverzorgd, er staat bijna geen tuinmeubilair, het zwembad was de hele tijd kapot (waterverlies) en vol schimmelvlekken en direct tegenover het huis - zo'n drie meter verderop - ligt een enorme , half verwoest gebouw, onbewoond en triest om naar te kijken. Bovendien was de binnenkant weliswaar prachtig, maar ook een beetje vies (vette vloeren bij aankomst, afval niet geleegd, etensresten in de koelkast). We hebben niet geklaagd omdat de prijs nog steeds goed was, maar we zouden het niet nog een keer boeken.