Moderne villa met zwembad in Alcudia 192-00470-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze moderne familievilla, gelegen in Barcares nabij Alcudia, is een ideaal toevluchtsoord voor maximaal 8 gasten. De accommodatie beschikt over 4 goed ingerichte slaapkamers met tweepersoonsbed en 3 badkamers, waarvan twee en suite. Met airconditioning, gratis wifi en een privézwembad kunt u genieten van comfort en ontspanning tijdens uw verblijf. De villa beschikt ook over een ruime tuin, een barbecueplek en uitnodigende terrassen, perfect om buiten te eten of te ontspannen in de zon. Gelegen op slechts 200 meter van het strand, is het een toplocatie voor gezinnen en watersportliefhebbers.
Barcares is een populair vakantiegebied met ondiep water, waardoor het vooral ideaal is voor kinderen. De omgeving biedt tal van attracties, waaronder de charmante straten van de oude binnenstad van Alcudia, waar u lokale winkels kunt verkennen en kunt genieten van heerlijke tapas. Watersportliefhebbers vinden een grote verscheidenheid aan activiteiten, van kitesurfen tot zeilen in "Sa Marina." De nabijgelegen jachthaven beschikt ook over een scala aan restaurants, bars en winkels, wat bijdraagt aan de aantrekkingskracht van deze levendige regio van Mallorca.
Binnen beslaat de villa 212 m² verdeeld over twee verdiepingen. De open woonruimte combineert een lichte eetkamer met een gezellige zithoek en satelliet-tv. De moderne keuken, compleet met een Amerikaanse keukenbar, is perfect voor het bereiden van familiemaaltijden en komt direct uit op het terras voor eenvoudig al fresco dineren. Op de begane grond vindt u twee tweepersoonsslaapkamers, terwijl de bovenste verdieping nog twee tweepersoonsslaapkamers biedt, elk met een eigen badkamer.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
Citruspers
elektrische kookplaten
1-pers. bed
1-pers. bed
TV (satelliet)
eettafel
zithoek
DVD-speler
radio
1-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
ligbad
2-pers. bed
TV
douche
1-pers. bed
1-pers. bed
TV
douche
Tuinmeubilair, zonnebank / solarium, wasmachine, verwarming, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, zwembad (privé), strijkijzer
Bijkomende kosten
- Eindschoonmaak
- U moet het zelf (goed) doen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Een heerlijk verblijf! De indeling van de villa was perfect voor onze groep van acht. Elke slaapkamer was comfortabel en we waardeerden de drie tv's om iedereen te vermaken. De nabijheid van de oude binnenstad van Alcudia maakte het gemakkelijk om bezienswaardigheden te bekijken en uit eten te gaan.
Net terug van een week lang verblijf in Brisa de Mar II, en het was niets minder dan fantastisch! De villa is prachtig modern, ruim en onberispelijk schoon, Met vier slaapkamers voelde onze familie van acht zich comfortabel en thuis, We hebben het grootste deel van onze tijd doorgebracht met loungen bij het privézwembad en genieten van barbecues in de tuin, De locatie is perfect - slechts een korte wandeling naar het zandstrand Playa Voramar, en dicht bij lokale supermarkten voor al onze behoeften, De nabijgelegen Alcúdia Old Town is een must-visit vanwege zijn charme en levendige sfeer, Sterk aanbevolen voor een gezinsuitje!
Ruime villa met een prachtige tuin en privézwembad, op korte loopafstand van het prachtige Voramar-strand
Comfortabel verblijf met moderne voorzieningen, de gastheer was erg gastvrij en we hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen stranden
Deze villa overtrof onze verwachtingen! De gastheren waren ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam. We waren dol op de moderne inrichting en de ruime woonkamer. De nabijheid van zowel rotsachtige als zandstranden maakte onze stranddagen gemakkelijk en plezierig.
Deze villa is een echte droom! De tuin en het zwembad zijn ideaal voor ontspannende momenten en het strand ligt op slechts een steenworp afstand. Eerlijk gezegd is het een rustig paradijs voor een gezinsuitje. Volledige beoordeling!
Deze villa is een vondst! Ruim en goed uitgerust, het was perfect voor een familievakantie. Het nabijgelegen waterpark, Hidropark, was een hit bij de kinderen en we hebben ook genoten van het verkennen van de charmante straatjes van Alcudia.
We hebben een heerlijke week gehad in Brisa de Mar II. Het zwembad was een groot succes en we vonden het geweldig hoe dicht we bij het prachtige Playa Voramar zaten. De villa was goed onderhouden en had een gezellige sfeer waardoor we ons er thuis voelden.