Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe villa met privé zwembad in Benissa 20-42730-ES1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €1480 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Villa Rosenberg heeft op de bovenverdieping 2 slaapkamers, waarvan 1 hoofdslaapkamer en 1 ruime kamer met uitzicht op het privézwembad, voorzien van twee eenpersoonsbedden, een nieuwe luxe badkamer, een woonkamer met zeezicht en een keuken met open NAYA-eetkamer vanwaar u zowel zeezicht als de heldere sterrenhemel kunt bewonderen. De woonkamer heeft een hoogrendement (hout)haard voor de wintergasten en openslaande deuren naar Franse balkons met zeezicht.

In elke kamer van het huis is airconditioning en verwarming aanwezig. Het hele huis is voorzien van dubbel glas, moderne draai-kiepramen en horren. De originele witte Spaanse villa blijft heerlijk koel op de warmste dagen.
Villa Rosenberg ligt op loopafstand van restaurants, winkels, baaien en stranden. Moraira en Benissa zijn erg populair bij verschillende nationaliteiten en daarom zijn er vele gezellige bars en restaurants in de droombaaien en aan de stranden. Benissa Costa wordt ook wel het IBIZA van het vasteland genoemd vanwege diezelfde fantastische baaien en sfeer!
Winkels: de luxe supermarkt met verse slager en vis van Pepe La Sal ligt om de hoek. Een nieuwe grote Aldi in de straat (850 m) en aan de overkant een goed restaurant. Het centrum van Moraira is binnen 10 minuten met de auto te bereiken. De baai Cala Baladrar ligt op 1500 meter afstand met een strandbar/restaurant. Alle andere baaien liggen op een rij en zijn verbonden door een adembenemend mooi UNESCO-werelderfgoedwandelpad (Paseo Ecológico); magisch! En dat gewoon in uw straat!

Villa Rosenberg heeft uitzicht op zee en de bergen. Prachtige beplanting en een zeer privacy biedende ligging. U geniet hier van de rust en hoort alleen wuivende palmbomen, vogels en krekels, maar toch de gezelligheid op loopafstand.

Let op: De kamer op de begane grond wordt momenteel gerenoveerd en is momenteel niet beschikbaar voor gasten.

Op de 1e etage
keuken
kookplaat (5 kookplaten)
oven

combimagnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV (smart TV)
eettafel (6 personen)

open haard

zithoek

draadloos muzieksysteem

chromecast

netflix
slaapkamer
2-pers.king size bed (185 x 200 cm)
verwarming (elektrisch)

airconditioning

horren
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)

verwarming

airconditioning

horren
badkamer
douche
wastafel

toilet
garage
Parkeerplaats
eettafel
verwarming
airconditioning
terras
tuinmeubilair
ligbedden
BBQ
zwembad
strijkplank
plancha grill
Mountain view
Sea view
Algemeen
carport, douche (buiten), wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair, ligbedden, zwembad (privé, 8 x 4 m.), strijkplank, gezelschapsspellen
Borgsom
€ 400 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 42e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.