Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Leuke villa voor 4 personen met privézwembad op loopafstand van het strand 46-03870-ES1

4 Personen
2 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €903 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze geschakelde villa biedt ruimte voor vier personen en ligt op loopafstand van het strand van Cala Vadella. Daarbij ligt het midden in de heuvels rond de baai van Cala Vadella.

Deze mooie villa zorgt ervoor dat uw Ibiza vakantie niet meer stuk kan gaan. Bij Binnenkomst komt u in een heerlijke sfeer terecht en u bent van alle gemakken voorzien. Opvallend zijn de grote ramen waardoor er veel lichtinval is en waar u zeker de prachtige zonsondergangen niet mag missen die vanuit hier goed te zien zijn. Buiten kunt u heerlijk genieten op het zonneterras voor de woonkamer onder het genot van een hapje en een drankje. Vanaf dit terras heeft u ook weer uitzicht op zee. Achter het huis heeft u nog een beschut terras met een houten eethoek. Voor een verkoelende duik kunt u in het zwembad van 7 x 3,5 met Romeinse treden lekker afkoelen of ontspannen een boek lezen in de comfortabele zithoek.

Het zandstrand Cala Vadella met enkele goede restaurants en leuke beachbars ligt op slechts 1 km, Cala Tarida met een beach club op 5 minuten rijden, het levendige dorpje San José op 7 km en Ibiza-stad op zo'n 20 minuten rijden.

Parterre
zitkamer
TV (satelliet)
kachel (hout)

CD-speler

stereo-installatie

airconditioning
keuken
fornuis (gas)
oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

wasmachine
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
bad met douche

toilet

airconditioning
slaapkamer met badkamer
2x 1-pers. bed
douche

toilet

airconditioning
serre
eettafel
Algemeen
streamingservice, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, bad of douche, wasmachine, patio, terras, tuin (omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, BBQ, ligstoelen, parasol, zwembad (privé, 7 x 4 m.), kinderbed, strijkplank
Borgsom
€ 280 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
Bedlinnen
Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderbed + Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Ms Cherilyn Coumans
Verblijf van 15 september 2021 tot 23 september 2021
1 oktober 2021

Heerlijk verblijf in Casa Tania! We komen zeker terug.

Ms Eefje Verheyen
Verblijf van 15 juli 2019 tot 25 juli 2019
28 juli 2019

Prachtige omgeving. Dicht bij het strand van Vala vadella.

Mr Menno Woudstra
Verblijf van 21 mei 2019 tot 30 mei 2019
3 juni 2019

We hebben echt genoten we waten met zn vieren 2 volwassenen en 2 kinderen echt een super mooi huis

Ms Karin de Jong
Verblijf van 29 juli 2018 tot 5 augustus 2018
12 augustus 2018

Mooi rustig huis, dichtbij strand en makkelijk aan te rijden andere activiteiten. Ondanks dat het huis niet helemaal vrij staat, wel een heel vrij gevoel. Geen inkijk van de buren.

Ms Rebecca Van Delft Verlinde
Verblijf van 9 september 2017 tot 16 september 2017
24 september 2017

Aankomst goed geregeld. Werd telefonisch benaderd. De accommodatie was prima, rustig gelegen. Het einige minpunt is dat wij de keuken smoezelig vonden.

Mr Jonas Wuensch
Verblijf van 5 oktober 2016 tot 14 oktober 2016
5 november 2016

mooie accommodatie goed ingerichte rustige omgeving

Ms Esther van den Homberg
Verblijf van 24 augustus 2016 tot 31 augustus 2016
9 september 2016

Prachtig vakantiehuis! Alles aanwezig wat je vakantie heerlijk en relaxt maakt. Mooie, rustige omgeving maar met de auto ben je in een half uurtje in de drukte van Ibiza stad wat zeker ook de moeite waard is om te bezoeken.

Verblijf van 25 juli 2015 tot 1 augustus 2015
5 augustus 2015

Wij zijn zeer positief over deze villa. Het huis ligt op een perfecte locatie in een prachtig deel van Ibiza. Wij vonden de villa, die zelfs over een heus dakterras beschikt, groter dan dat we op basis van de fotos hadden verwacht. Alles was aanwezig en het was er schoon en netjes. De beheerder was een uitermate vriendelijke man. Dankjewel voor alle goede zorgen en service. En mocht ik ooit weer naar Ibiza gaan, dan huur ik graag weer via jullie.