Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Landhuis in Alcudia met zwembad 148-00470-ES1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €1557 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze finca biedt een betoverende mix van traditionele Mallorcaanse charme en moderne gemakken, waardoor het de ideale bestemming is voor een perfecte vakantie. Het privézwembad van 6x6x5m, op slechts korte loopafstand van het strand en de zee, biedt de perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de zon. De ruime tuin beschikt over terrassen die zijn ontworpen om buiten te eten, een ontspanningsruimte voor ontspanning en een barbecueplek voor degenen die van grillen houden. Ligstoelen bij het zwembad bieden de mogelijkheid om te ontspannen in de prachtige Mallorcaanse zon.

Deze finca is ontworpen met het oog op comfort en biedt een ruime woon-eetkamer en een open keuken, perfect om te socialiseren en quality time door te brengen met familie of vrienden. De woonkamer is voorzien van satelliet-tv, gezellige banken en een grote eettafel. De keuken is volledig uitgerust met alles wat u nodig heeft, zodat u verzekerd bent van een zorgeloos verblijf. Sa Vinya Vella biedt plaats aan maximaal 6 personen met drie slaapkamers: twee met twee eenpersoonsbedden en de derde met een tweepersoonsbed. Het beschikt ook over twee volledig uitgeruste badkamers met douches.

Deze accommodatie ligt in de buurt van de stad Alcudia en biedt rust en toch dicht bij de lokale bars, winkels en restaurants. Er zijn verschillende kleine stranden in de buurt, met het lange, witte zandstrand van Alcudia op slechts 2,5 km afstand. De finca is een uitstekende uitvalsbasis voor wandel-, fiets- en autotochten. Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan ??en er wordt een borg gevraagd. De toeristenbelasting is niet bij de prijs inbegrepen en dient bij aankomst contant te worden betaald. Ervaar de perfecte, ontspannende vakantie in Sa Vinya Vella, uw ideale vakantieoord in Alcudia.

Parterre
woonkamer
TV (satelliet)
eettafel

open haard

zithoek
open keuken
waterkoker
broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer

Citruspers

slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
badkamer
ligbad
Algemeen
Tuinmeubilair, wasmachine, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, ligbedden, ligbedden, ligbedden, ligbedden, ligbedden, BBQ, zwembad (privé), strijkijzer, lucht-lucht warmtepomp, haardroger, Alarm
airconditioning
Included
Baby high chair
Included
Bedlinnen
Included
Cot/Crib
Included
Internet Access
Included
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Included
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Bijlsma
Verblijf van 4 maart 2025 tot 11 maart 2025
14 maart 2025

Geweldige plek voor een ontspannen vakantie! De kinderen waren dol op het zwembad en wij genoten van de rustige sfeer in de tuin. Hoewel de accommodatie wat afgelegen ligt van de belangrijkste bezienswaardigheden, vonden we de korte ritjes naar het strand of lokale restaurants geen probleem. Het huis voelde als een tweede thuis, uitgerust met alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Zeker een aanrader!

rozyczka
Verblijf van 4 maart 2025 tot 11 maart 2025
14 maart 2025

Wij waren aangenaam verrast door hoe gezellig en goed uitgerust het huis was. Alles was aanwezig voor een comfortabel verblijf. De ligging was rustig, maar toch dichtbij Alcudia, waar je prima kunt eten en winkelen. Een echte aanrader!

Mammi
Verblijf van 4 maart 2025 tot 11 maart 2025
14 maart 2025

Een zeer ruim en comfortabel huis, perfect voor gezinnen. De kinderen hebben genoten van het spelen in de tuin en we hebben geweldige herinneringen gemaakt bij het zwembad. Een heerlijke plek om te ontspannen en nieuwe energie op te doen!

Wever
Verblijf van 4 maart 2025 tot 11 maart 2025
14 maart 2025

Geweldige plek! Het zwembad is perfect en de tuin is super chill voor hangouts

DE Wilde
Verblijf van 4 maart 2025 tot 11 maart 2025
14 maart 2025

We hadden een geweldige tijd hier, Het huis was schoon en goed onderhouden, en het zwembad was precies groot genoeg om af te koelen, Het enige nadeel was dat we wensten dat we langer hadden kunnen blijven!

SANZ CERRACIN
Verblijf van 4 maart 2025 tot 11 maart 2025
14 maart 2025

Wat een pareltje! Het landgoed is prachtig ingericht en de ligging is ideaal voor wie liever wat rustiger verblijft, maar toch dicht bij alle actie wil zijn. De gastheer en gastvrouw waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden.

Jacobs
Verblijf van 3 maart 2025 tot 10 maart 2025
13 maart 2025

Alles aan ons verblijf was geweldig, De indeling van het huis was ideaal voor onze groep, en we waardeerden de twee badkamers, De nabijheid van het strand stelde ons in staat om te genieten van het beste van beide werelden - ontspanning en avontuur

Machaliński
Verblijf van 3 maart 2025 tot 10 maart 2025
13 maart 2025

Wat een prachtig bezoek was het! De Finca in Alcudia overtrof echt mijn verwachtingen. Het privézwembad was een fantastische plek om te ontspannen na een dagje op het nabijgelegen strand. Ik vond het heerlijk om te luieren op de ligstoelen en te genieten van de zon. De tuin was prachtig onderhouden en we hebben meerdere keren buiten gegeten. Ons gezin van vier had voldoende ruimte en de gezellige lounge maakte onze avonden binnenshuis net zo aangenaam als onze dagjes uit.

Roos
Verblijf van 2 maart 2025 tot 9 maart 2025
12 maart 2025

Een goed uitgeruste keuken en gezellige slaapkamers zorgden voor al het comfort van thuis, De gastheren waren vriendelijk en gastvrij, wat het verblijf nog beter maakte

Hiemstra
Verblijf van 2 maart 2025 tot 9 maart 2025
12 maart 2025

We hadden een geweldige tijd bij Sa Vinya Vella, Het huis was goed uitgerust en comfortabel voor onze groep van zes, De locatie is rustig, maar dicht genoeg bij de winkels en restaurants van Alcudia, Het was een korte rit naar het mooie zandstrand, wat perfect was voor onze kinderen, De gastheer was vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons meteen thuis voelden

Janssen
Verblijf van 28 februari 2025 tot 7 maart 2025
10 maart 2025

Prachtige finca met een charmante tuin en een heerlijk zwembad, Perfect voor een romantisch uitje

Sindalsen
Verblijf van 28 februari 2025 tot 7 maart 2025
10 maart 2025

Rustige locatie in de buurt van Alcudia, ideaal om lokale winkels en restaurants te verkennen. Het eetgedeelte in de buitenlucht was perfect voor het avondeten.

Algaba mejias
Verblijf van 28 februari 2025 tot 7 maart 2025
10 maart 2025

Wat een sfeer! Het zwembad is perfect om te ontspannen en te genieten van de zon op Mallorca. De tuin is prachtig aangelegd om te barbecueën met vrienden. Ik ben helemaal weg van de gezellige woonkamer, perfect voor filmavonden. Bovendien is de locatie geweldig: vlak bij het strand en leuke winkeltjes. Absoluut een aanrader!

TOUREILLE
Verblijf van 28 februari 2025 tot 7 maart 2025
10 maart 2025

Bent u op zoek naar een rustig toevluchtsoord? Dan is dit de plek! De tuin was een heerlijke plek om 's ochtends koffie te drinken en we vonden het fijn dat er allerlei winkels in de buurt waren. De sfeer was precies wat we nodig hadden.

Volkstedt - Limburg
Verblijf van 28 februari 2025 tot 7 maart 2025
10 maart 2025

De charme van deze plek is onmiskenbaar, Van de prachtig ingerichte woonkamer tot de mooie buitenruimtes, we voelden ons meteen thuis, Bovendien hadden de kinderen veel plezier in het zwembad, Een geweldige retraite!

Janssen
Verblijf van 27 februari 2025 tot 6 maart 2025
9 maart 2025

De finca is charmant, met zijn traditionele Mallorcaanse kenmerken en moderne voorzieningen, We waardeerden de ruime indeling en de netheid van het huis, De twee badkamers waren een groot gemak, vooral met een grotere groep, We hebben ook genoten van het gebruik van het barbecuegebied voor familiediners, Over het geheel genomen een geweldige basis om de omgeving te verkennen, inclusief nabijgelegen wandelpaden

Van der kroon
Verblijf van 27 februari 2025 tot 6 maart 2025
9 maart 2025

Het privézwembad was een hoogtepunt - geweldig om te ontspannen na een dag op het strand, De ruime woonkamer maakte het gemakkelijk om te ontspannen

Cárdenas Pozo
Verblijf van 25 februari 2025 tot 4 maart 2025
7 maart 2025

Wat een heerlijk verblijf! Het landgoed is een perfecte combinatie van traditie en modern comfort. Het zwembad was een heerlijke plek om te ontspannen en we vonden het heerlijk om te ontspannen in de ruime tuin. Het was de ideale plek voor onze familievakantie, op korte rijafstand van het strand.