Gezellige villa in Saint-Couat-d'Aude met privézwembad 77-13000-FR1
Beschrijving
Geniet van een luxe vakantie met villa Le Rémoulin in het prachtige dorp Saint Couat d'Aude.
Een prachtige moderne achtpersoonsvilla met vier slaapkamers, drie badkamers en verwarmbaar privé zwembad op een omheind perceel van 3000m².
Le Rémoulin is direct gelegen aan de rivier Aude met uitzicht op de bergen en heeft totale privacy.
Er zijn twee royale overdekte terrassen met verlichting en rondom een grote tuin met verlichting, diverse zitjes en jeu de boules baan.
Le Rémoulin is een villa die zéér geschikt is voor het voor- en na seizoen door de vloerverwarming en gas-openhaard, terrasverwarmer en een verwarmbaar zwembad.
Bent u op zoek naar een unieke villa en plek met een geweldige tuin & privacy in Occitanië? Dan is Le Rémoulin een perfecte villa voor u!
Saint Couat d'Aude is een klein wijndorpje en ligt in de buurt van de grotere plaats Lézignan. In het dorpje zelf is een bakkertje waar u dagelijks uw brood kunt halen. Voor grotere supermarkten kunt u goed terecht in Lézignan. Daar is iedere woensdagmorgen een gezellige markt.
In het dorp Saint Couat d'Aude kunt u tennissen en jeu de boulen. In de rivier de Aude kunt u uitstekend vissen op grote vissen. Op de rivier kunt u ook kanoën.
De heerlijke zandstranden van Beziers en Narbonne liggen op 30-45 min afstand en zijn ideaal voor kinderen van alle leeftijden ((kite-)surf en zeillessen, karten etc.). De indrukwekkende Cité in Carcassonne huisvest de grootste Europese middeleeuwse stad en is een fascinerende trip.
Natuurlijk is er de fantastische natuur in de omgeving voor de actieve vakantieganger (heerlijk mountainbiken, wielrennen, hardlopen, wandelen, kanovaren, etc). En in de winter is het heerlijk skiën in de Pyreneeën op nog geen 2 uur rijden.
De villa is gemakkelijk bereikbaar met de auto via de Route du Soleil (ongeveer 12 uur rijden met leuke plaatsjes voor eventuele overnachtingen onderweg) en met het vliegtuig.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 30 jaar zijn niet toegestaan
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Eindschoonmaak
- € 165
- Huisdieren
- niet toegestaan
- Bedlinnen
- € 30,- (€ 15 p.p./verblijf)
- Badlinnen
- € 20,- (mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf (on request(please reserve)))
- Keukenlinnen
- mogelijkheid tot huren, € 7,50/verblijf
- Wifi
- gratis
- Toeristenbelasting
- € 18,48 (€ 1,32/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder)
- Servicekosten
- € 55,02 (€ 7,86/nacht)
- Kinderbed
- € 17,50/verblijf
- Kinderstoel
- € 17,50/verblijf
- Schoonmaak
- tussentijdse schoonmaak € 50/keer
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Een mooi huis met prachtig zwembad en een rustige ligging.
is makkelijk te vinden met GPS , zeer goed systeem met sleutelkluisje , alles is zoals op de foto's of nog beter , is zeker een aanrader . rivier die naast villa loop is een meerwaarde voor te wandelen en te vissen , in de villa is alles aanwezig extra frigo en diepvries zijn plus punt en alle ramen hebben automatische rolluiken , ligging van de villa is zeer goed van 9 u in de ochtend tot 19 u in de avond zon op het zwembad , zwembad dat voor groot en klein top is
Mooi huis en voorzien van alle comfort, netjes en goed onderhouden!
Schitterende villa, van alle gemakken voorzien, er is alles, zowel in de keuken als in de slaapkamers en het tuinmeubilair, grote ruimtes, groot verwarmd zwembad, absolute rust
Schitterende reis, fantastische villa met groot zwembad. Kids hebben zich super geamuseerd, ook de ontspanningsruimte met voetbaltafel en darts was een voltreffer. Alles wat je nodig hebt is aanwezig in de villa. Omgeving ideaal om te gaan wandelen of mountainbiken, ook watersport kan je doen op 5 minuten van het huisje. Ik zou de villa aan iedereen aanraden, voor herhaling vatbaar. Nog een kleine tip : misschien beter eerst de tuiniers laten komen en dan de man voor onderhoud van het zwembad, daar dit omgekeerd was zorgde dit voor veel vuilheid in het zwembad.
Bij aankomst waren wij zeer teleurgesteld. Wij mochten inchecken vanaf 16u maar de poetsvrouw was nog volop bezig, en vermeldde dat ze nog tot ongeveer 19u ging moeten werken om alles schoon te maken, incl. de terrassen. Omdat onze kinderen gingen arriveren rond 17u30 hebben we haar gevraagd vooral de binnenkant te poetsen, en de terrassen NIET te doen. Was niet ideaal, maar we wilden niet tot 19u opgescheept zitten met de poetsvrouw als we al om 16u mochten arriveren. De villa zelf is heel mooi, erg comfortabel vooral voor wie graag kookt want echt alles is voorzien in de zeer complete keuken. Ook een grote diepvries is een troef. Ook het zwembad is heerlijk: zeer groot, verwarmbaar. De ligging aan de Aude is mooi, maar je moet wel rekening houden met meer "prikbeestjes" (denken we): 's avonds kaarsjes doen branden en de huid inspuiten tegen muggen en andere prikbeestjes is zeker nodig.
De omgeving is ok, super rustig. De aankomst viel een beetje tegen, het huis was echt niet proper. We hebben de eerste dag alles moette poetsen.
Prachtig huis, zalig verwarmd zwembad.
Prachtige omgeving, zeer degelijke accommodatie, leuk groot zwembad, proper huisje bij aankomst.
Het verwarmde zwembad is zalig en zeer groot, Alles aan en in het huis is van hoge kwaliteit, er is zelfs kunst aanwezig in de tuin, Echt een zalige vakantie gehad in dit prachtige huis!
Wij hebben ondanks de aanvankelijke ongemakken (toilet) een prima vakantie gehad in Le Remoulin, Het weer liet ons helaas een beetje in de steek, maar dit huis bood ruim voldoende comfort met veel boeken en spelen etc, om het verblijf toch zeer aangenaam te maken,
Prachtige villa, uiterst kwaliteitsvol uitgeruste keuken en kristalhelder zwembad, Beste dat ik tot nu toe heb gehad,
"Afgelopen juni hebben mijn familie en ik wat tijd doorgebracht in de villa Le Rémoulin, gelegen in het mooie dorp Saint-Coaut d'Oléude, De moderne en comfortabele villa is zeer goed uitgerust, gelegen naast de rivier de Aude, omgeven door bomen en een enorme tuin , Een klein paradijs om te genieten van optimale privacy maar ook als je van vogels kijken houdt, geweldige plek, prima huis met veel, veel locaties om te bezoeken in de buurt
Deze accommodatie heeft niet alleen aan onze verwachtingen voldaan maar deze zelfs overtroffen, Prachtig onderkomen op een mooie en rustige locatie,
Heerlijke vakantie gehad! Prachtige villa, heerlijk zwembad en top omgeving,,, Hier komen we zeker nog eens terug!!!
Een zeer mooie villa met een rustige en ongestoorde locatie, we brachten hier 2 zeer mooie weken door en komen graag terug,
Zeer mooie ruime villa,
Mooi huis, geschikt voor een gezin, Wij hebben een leuke vakantie gehad,
We hebben heel erg genoten van de luxe en ruimte in deze woning, Mede hierdoor een topweek gehad, Het weer was wisselvallig, maar ondanks dat hebben we door deze luxe woning erg genoten, Omgeving is ook mooi, A bien tot!!!
"Fantastische vakantie gehad mede door de prachtige villa maar bovenal het luxe privezwembad en de rust in de omgeving
Zeer volledig toegerust huis, dat bijdraagt aan een ontspanne vakantie,
Wij hebben een heel leuke vakantie gehad mede dankzij de luxe in het huis, Prachtige beschutte terrassen, zowel van de zon als van de wind, Ongelooflijk mooi zwembad, Heel veel ruimte,