Vakantiehuis bij Sevilla met zwembad 90-43000-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit comfortabele vakantiehuis met privé zwembad ligt in de gemeente Valencina de la Concepción , een typisch gezellig dorp dat bol staat van de tapasbarretjes. Het privé zwembad is omringd door een zonneterras. Op slechts 6 km afstand ligt de cultuurhistorische en gastronomische stad Sevilla.
Sevilla heeft een groot historisch centrum met bekende gebouwen zoals de kathedraal van Sevilla, het Réal Alcazar en Plaza de España, het is één groot openluchtmuseum. Zomers' heeft deze stad een bruisend nachtleven. Op ongeveer 120 km afstand van Sevilla ligt Córdoba, met ook vele historische gebouwen. Ook Jerez de la Frontera (bekend van de sherry) en Granada (bekend van het Alhambra) liggen in de nabije omgeving. Op 80 km afstand ligt het grootste natuurreservaat van Spanje, het Parque Doñana met El Rocio en Matalascañas aan het strand van de aangename Atlantische Oceaan.
De temperatuur in de steden ligt in de zomer hoog, met aangename zwoele avonden tot gevolg. Het voorjaar en najaar zijn zeer aangenaam en in de winter wordt het niet heel koud. De ligging is uniek met het diverse landschap en de verschillende bergketens. Al deze ingrediënten maken het tot een uiterst interessante bestemming die je eens in je leven gezien moet hebben.
Viva Sevilla!
Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van EUR 150,00 aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Kenmerken
toilet
fornuis (keramisch)
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wasmachine
TV (satelliet)
eettafel
zithoek
airconditioning
1-pers. bed
1-pers. bed
airconditioning
2-pers. bed
airconditioning
2x 1-pers. bed
airconditioning
douche
wastafel
toilet
streamingservice, bad of douche, verwarming, terras (privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, parasol, zwembad (privé, 8 x 4 m.), strijkplank, gezelschapsspellen
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 1; € 25/verblijf
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
We hebben hier een fantastische tijd gehad. De villa is zeer ruim en zeer goed uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een verblijf. Het zwembad was ook heerlijk. De omgeving is erg mooi en rustig, en toch ben je maar 15 minuten rijden van Sevilla. Het is dus een geweldige uitvalsbasis om deze regio van Spanje te verkennen als je een auto hebt. Een echte aanrader.
Het huis en zeker buiten is prachtig. Goed ingerichte keuken. Alleen stonk de airco op de slaapkamer ontzettend naar schimmel. Roberto heeft echt zijn best gedaan om dat op te lossen maar het bleef stinken. Verder waren de bedjes buiten helemaal doorgezakt zodat je in een enorme kuil lag. De andere twee bedjes waren van hard kunststof zonder kussens. Dus totaal oncomfortabel. Dat was wel echt heel jammer voor zoveel geld. Verder een heerlijke vakantie gehad.
Perfecte vakantie! Schoon, comfortabel en het privézwembad is een groot pluspunt.
Ruim en goed onderhouden vakantiehuis, ideaal voor onze groep. We hebben enorm genoten van de privacy van ons eigen zwembad. Het nabijgelegen natuurreservaat was een aangename verrassing, perfect voor een dagje wandelen. Het is een heerlijke plek om te ontspannen na een drukke dag in de drukke straten van Sevilla.
Perfecte locatie, zeer rustig, voelt als een tweede thuis
Het buitenterrein is best comfortabel, al hadden de tegels schoner gekund
Huis met alle faciliteiten in een rustige omgeving. Het huis ligt in Valencina zelf waar alle noodzakelijke winkels, restaurants terug te vinden zijn.
Zeer gezellige en ruime woning, gelegen in een rustige buurt, met een goed uitgeruste keuken en alle voorzieningen voor een ontspannen vakantie!
Onze ervaring was over het algemeen vrij goed. Het huis was schoon en had alle benodigdheden. Het lag een beetje ver van sommige attracties, maar de rustige dorpssfeer maakte dat goed. De lokale bars boden een grote selectie tapas en we waardeerden de vriendelijke service.
We hadden een gemengde ervaring. Hoewel het huis charmant en gezellig was, hadden we wat problemen met de wifi-verbinding. De gastheer reageerde echter zeer snel en hielp ons het snel op te lossen. De locatie was mooi, op korte rijafstand van het stadscentrum, en het zwembad was geweldig om te ontspannen.
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen. De keuken was van alle gemakken voorzien en we genoten van het ontbijt op het terras. Het was ook maar een klein stukje rijden naar het historische centrum van Sevilla, waar we het prachtige Alcazar verkenden. De avonden waren heerlijk bij het zwembad en we voelden ons hier echt thuis.
Dit huisje gehuurd met 4 vriendinnen voor onze reis naar Barcelona, Heel mooi huisje op 30 minuten van de luchthaven en op 20 minuten van het centrum, Gelegen in een rustige buurt
Wij hebben de laatste week van oktober 2022 een heerlijke week gehad in dit fantastische huis. Voorzien van alle gemakken, ruimte en op een fijne lokatie. In de directe omgeving van het huis veel leuke eetgelegenheden, daar waar je eet met de locale bevolking, erg authentiek. Sevilla op 30 minuten rijden, wat een prachtige stad is dit toch! Kortom een absolute aanrader.
Het geweldige zwembad, de uitstekende restaurants en de nabijheid van Sevilla
Het huis is prima in orde, verzorgd en proper. Het is goed uitgerust met materiaal ook (bv set handdoeken, Google Chrome aan tv, keuken- en wasgerief, …) Het zwembad is groot genoeg, en heerlijk! De buurman helpt als nodig, met Google translate lukt het om elkaar te begrijpen. De aankomst ging vlot, de eigenares van het huis had ons de dag voordien gecontacteerd om de praktische zaken te overlopen. In het dorpje binnen 1 km verschillende fijne bars en restaurantjes en enkele supermarkten. Op goede 10 minuten rijden ben je in Sevilla, prachtige stad!
We hebben een geweldige tijd gehad tijdens ons bezoek. Het huis was prachtig en voorzien van alle gemakken. De communicatie met Alberto verliep soepel dankzij Google Translate en het in- en uitchecken verliep probleemloos. Het zwembad was een heerlijke ontsnapping aan de hitte. Er is een bus naar Sevilla die handig aan het einde van de straat ligt.
Verblijf 10-01-22 / 31-01-22Het is een heerlijk huis voor wat langer verblijf. Het huis en rondom het huis was bij aankomst schoon. De verwarming door middel van airco en aanvullende verwarming is aanwezig, het sanitair is in orde. De goede overzichtelijke keuken is voorzien van alle benodigdheden. Er is een goede wifi verbinding en keuze uit een groot zenderpakket. Achter het huis bij het zwembad is er veel privacy. Dit alles in een gezellig dorp met veel restaurants, bars en supermarkt op loopafstand. Het centrum van Sevilla is gemakkelijk bereikbaar met de bus, de halte is 30 m. van het huis. Het is een prima uitvalsbasis voor het verkennen van de omgeving van Sevilla. Terwijl het in Nederland guur weer was, genoten wij van elke dag van de zon. We hebben een geweldige tijd gehad. Ineke en Sjaak
De rust van de buurt, het terras en het zwembad zijn zeer aangenaam
Zeer gezellig huisje met een prachtig uitzicht
We hebben een heerlijk verblijf gehad bij Belvilla by OYO Casa de Rudi! Het huis was ruim en schoon, perfect voor ons gezin van vijf. Het privézwembad was een heerlijke manier om af te koelen na een dagje Sevilla's prachtige bezienswaardigheden te hebben verkend. Bovendien waren er lokale tapasbars op een steenworp afstand, waardoor je gemakkelijk van authentieke Spaanse gerechten kon genieten. Een echte aanrader!
Mooi huis met heerlijke airco waardoor het heerlijk koel is. Zwembad is niet al te groot maar zorgt voor voldoende vertier. In de keuken is een ruim assortiment aan servies en bestek. Er zijn echter wel wat puntjes van aandacht vwb het onderhoud.
Rymligt hus, nära Sevilla en toeristische trekpleisters
Het huis is prachtig, zeer goed onderhouden, het zwembad is schoon en de foto's weerspiegelen de realiteit. Indien mogelijk, voeg een broodrooster en een föhn toe. Het is de bedoeling om de buitenkant deze herfst opnieuw te schilderen en de woonkamer zou ook een opknapbeurt van de basis kunnen gebruiken.
Charmant huis gelegen in een typisch Spaans dorp, met een uitnodigend zwembad en een pergola om buiten te eten
Wat een pareltje! De locatie is fantastisch, in een charmant dorpje met volop eetgelegenheden in de buurt. Het huis zelf is prachtig ingericht en zeer comfortabel. We hebben genoten van onze tijd bij het zwembad en hebben dagtripjes gemaakt naar nabijgelegen steden zoals Córdoba en Granada. Een perfect uitje!